Kryon a modlitba pro vodu

...dotazy pro Kryona ... poznatky k channelingu, prožitky channelingů

Moderator: Myroel

Post Reply
Marketa Selinijana

Kryon a modlitba pro vodu

Post by Marketa Selinijana »

Milá světýlka,

dne 14.5.2012 Kryon ve svém channelingu zmiňuje modlitbu k obnově prapůvodní energie vody.

Máte-li nějaký poznatek nebo již zkušenost s touto modlitnou, můžete se o něj s ostatními podělit. :ok3:

Jistě se sejde mnoho zajímavých postřehů. :duha:

Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

Erinayet

Re: Kryon a modlitba pro vodu

Post by Erinayet »

Teď mi naskočila v hlavě tahle nádherná písnička.
Pamatuji se, jak mi ji ráno mamka pustila, když mě budila a já jsem si říkala, že to je tak nádherná hudba, že ani nemůže být odsud, že je andělská.

http://www.youtube.com/watch?v=eIczjPRyZKQ

Budu ji ji muset zazpívat ;-)

Přeji krásný den všem.
Vše si člověk nosí v sobě. Moudrost, lásku, odpovědi, léčení i pomocnou ruku (jen to často neví).

Roman Sharas

Post by Roman Sharas »

Ahojte :motyl:

Dnes jsem narazil na toto videjko a vlastně i festival nesoucí název Sing for Watter.
Je to festival zaměřující se na čistotu a nezávadnsot vody v rozvojových zemích a zemích "třetího světa".
Vždy se sejde několik pěveckých sborů z celého světa a zpívají... :ok:

http://www.youtube.com/watch?v=lNFxSuB1 ... re=related

...

Při čtení modlitby jsem viděl prameny velice hluboko skryté pod povrchem země, jak byly celé takové načernalé a šedivé, spíš jako stojící voda, než čire a vesele tryskající pramínek. Ovšem při modlitbě jimi jakoby projížděla elektrická energie, něco jako blesky při bouři a světelné záblesky a ty prameny se dávaly do pohybu. Myslím, že ta modlitba je, tak jak píše Kryon, probouzela a rozněcovala v nich uložené dávné informace o energicích skutečnosti, jež v sobě nesou. Podobně jako v nás se probouzí plamen rovzpomnění se ,kým skutečně jsme...potom jsem viděl malinký, ale opravdu jen slabý impuls,( něco jak jeden nepatrný tep srdce) který směřoval ke všemu vodstvu na povrchu planety.... :duha:

Takže An´Anasha Kryonovi a Vám všem

Sharas :srdce5:

Marketa Selinijana

To je krásné Sharasi, co popisuješ.
Díky za Tvůj vnitřní zrak. :cool:

Mně se zdálo, jakoby se také prameny v Zemi z ničeho nic začaly objevovat, no spíše lépe se to dá popsat, že jakoby si ty prameny znovu uvědomily, kým jsou a začla se v nich obnovovat síla změnit /vrátit zpět starý svět .... svět skutečnosti. I když je to vlastně svět nový. :jup:

Napínavě sleduji, jak to pokračuje. Asi to bude ještě hoooodně práce, ale věřím, že se to zvládne a že ráj se začne díky tomu probouzet i na povrchu. :amen:

Díky za podporu 8-)
Selinijana

Image

Zdena sidis

Post by Zdena sidis »

Ahojte láskyplná světýlka,

mě "TO" vedlo tak, že jsem tu modlitbu předčítala 3x za sebou a měla jsem vizi klidně tekoucí vody, řeky, na které se pohybovaly lehce vlnky, připadalo mi to jako nádherné vlasy a já jsem je jemně, láskyplně pročesávala hřebenem z hvězd...myslela jsem při tom na vodu, ale zároveň jako bych pročesávala vlasy i Matičce Zemi...byl to pro mě silný vnitřní prožitek a slzy mi tekly proudem...pustila jsem si k tomu toto: (snad sem ten odkaz můžu dát???) a tím TO bylo ještě umocněno. :srdce7:
http://www.youtube.com/watch?v=STpFafAN ... re=related

AN´ANASHA a OMAR TA SATT :duha:

Zdena sidis
Přivést Lásku do hmotné podoby, to je náš úkol. "Budiž světlo!!!"

Marketa Selinijana

Milá světýlka,

dnes jsem měla silné nutkání na krátkou meditaci s modlitbou pro vodu.
Využila jsem síly dnešního úplňku, který byl v 13:12. :srdce7:
V tuto dobu jsem 3x po sobě odrecitovala modlitbu a sledovala proud energie, který neustále sílil.
Nejprve jsem měla ruce volně otočené směrem nahoru, avšak již v průběhu modlitby se mi začaly otáčet směrem dolů a po celou dobu meditace pak dolů směřovaly. Šel z nich silný proud energie, stejně tak jako z chodidel a z oblasti srdeční čakry.
Asi po 12 minutách tok ustal.

Země jakoby z poloviny byla zahalena jemným světlým oparem - asi měsíční světlo, které při práci pomáhalo. :angel2:

Přeji vám krásný úplňkový den.

Marketa Selinijana

Image

Anajs

Post by Anajs »

:srdce9:
Selinko,úžasné.Přidala jsem modlitbu na web.
Objímám,Jana Solvana :vila:

Post Reply