Seminář Osvobození duše

... tipy, kde se se mnou můžete setkat ...
... informace k emailovým workshopům ...
Post Reply
User avatar
Myroel
Posts: 160
Joined: Mon 07. Sep 2009 19:43:47

Seminář Osvobození duše

Post by Myroel »

Milá světýlka, milí přátelé,
ráda bych napsala pár slov k tomuto semináři, který byl nyní prozatím vyhlášený po dvou letech, kdy nebyl vůbec uváděn, v Českých Budějovicích a to díky dotazům v souvislosti s komplexním čištěním od magie a nízkých energií.
Tento seminář se týká Vašich OSOBNÍCH slibů, úpisů, krevních úpisů, úmluv, smluv, prostě všech závazků, které jste kdykoliv uzavřeli tedy po celé časové linii, ve všech světech, dimenzích, paralelních světech atd. tedy jde o Vaše osobní závazky, které nebyly zrušeny a vymazány a jejichž energie a otisky se nesou až do současného života.
Zrušení těchto závazků nemůže udělat nikdo jiný za Vás, můžete je zrušit pouze Vy sami. Proto není možné, aby byly při komplexním čištění tyto závazky odstraněny za Vás. Ano, jsou odstraněny následky, které například úpisem s temnými bytostmi následovaly a vlekly se s Vámi až do současnosti minimálně v energetickém otisku, to vše vyčištěno komplexně je, ale samotný závazek, dokud jej nezrušíte přetrvává. Je to úplně jiná oblast a jiné téma a jak jsem již zmínila výše, toto můžete zrušit pouze a jen Vy samotní.
Mnohdy se Vaše duše za tyto závazky stydí :-(( a vědomě je ukrývá, proto jsou opět na tomto semináři rušeny i ty utajené a ukryté závazky :ok3: , které jste někdy dali, nebo si je mnohdy velmi dobře pojistili, aby nebyly zrušeny.
Rušeny jsou tu i různé sliby samoty, chudoby, celibátu atd., ale proč je tento seminář opět tak intenzivní a silně transformační? Právě z důvodu, že jsou tu rušeny i temné svazky, kdy se člověk například upsatl temné straně nebo nějakému temnému společenství. Tyto bytosti na Vaše sliby a závazky samozřejmě nezapomněly a proto je důležité, aby byly rozvázány a vše hloubkově vyčištěno.
Pak následuje hluboké uvolnění a osvobození Vaší duše, zázrak, který jste si dovolili :mazli:
S láskou a úctou k Vašemu světlu
Myroel

Post Reply