Stručný přehled symbolů Ingrid Auer

... symboly, esence, tipy a zkušenosti, andělské kruhy, cutting ...

Moderator: Myroel

Post Reply
User avatar
Marketa Selinijana
Posts: 1323
Joined: Sun 06. Sep 2009 21:36:52
Location: Prostějov
Contact:

Stručný přehled symbolů Ingrid Auer

Post by Marketa Selinijana »

Stručný přehled symbolů Ingrid Auer: :smile:

:andel5: Andělské symboly (zkratka AS) – 49 karet – základní sada k odblokování základních témat v našem životě. Karty jsou česky s knihou. Dokoupení sady je možné i bez knihy – karty jsou však s německým textem.

Následující sady karet jsou k dispozici pouze německy se stručným přehledem v češtině. Na požádání lze k dané sadě zakoupit knihu, ale pouze v němčině.


:andel5: Andělské kombi symboly - také nazývané terapeutické (zkratka KS) – skládá se celkem ze 3 různých sad.
:srdce7: Základní sada KS má 147 malých symbolů. Ty se skládají ze 16 sad a pomáhají řešit různé fyzické potíže (nouzová sada při fyzických potížích, nouzová sada při psychických potížích, nouzová sada pro děti, alergie, cizí entity, strachy, imunitní systém, viry a bakterie, karma, orgány, reflexní body …)

:srdce7: Rozšíření KS (nazývané sada 1) se skládá ze 161 symbolků – 22 různých sad symbolů, které pomáhají řešit převážně ženské záležitosti a těhotenství, dále bolesti hlavy, závislosti, plísně, kosti, zklidnění dětí, oči, hemeroidy atd.

:srdce7: Rozšíření KS (nazývané sada 2) se skládá z 140 symbolků – 20 různých sad symbolů, které pomáhají řešit např. potrat, klouby, elektromagnetické záření, napětí, panické strachy, koncentraci, deprese, krevní tlak, zuby, cukrovku, revma, pleť, uši, lymfu, svaly atd.

KS jsou vhodné pro pokročilejší uživatele, jsou určeny k řešení převážně fyzických záležitostí a jsou určeny převážně k práci na těle (proto jsou tak malinké).


:andel5: Transformační symboly (zkratka TS) – sada 21 symbolů – karet, pro ty, co mají vyřešeny základní témata a chtějí jít dál za světlem. Řeší do hloubky např. karmické strachy, zodpovědnost, radost ze života, smysl pro povinnost atd.

:andel5: Dětské symboly (zkratka DS) – sada 21 symbolů, které jsou určeny převážně dětem, aby jim pomáhaly překonat jejich dětská trápení a bolístky a pomohly uchovat jejich duchovní schopnosti. Jsou určeny i dospělým, kteří chtějí léčit své vnitřní dítě nebo odblokovat traumata ze svého dětství.

:andel5: Mistrovské symboly (zkratka MS)
– sada 49 symbolů, určené pro pokročilé. Jsou to symboly nanebevzatých mistrů a pomáhají odblokovat jednotlivé kvality člověka.

:andel5: Biblické mistrovské symboly (zkratka BMS) – sada 21 symbolů, určené pro pokročilé. Jsou to symboly nanebevzatých biblických mistrů a pracují na různorodých tématech duše - od karmických vztahů přes ženskou energii až po atributy Muže Nové doby.

Přeji krásné zážitky :andel4:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

User avatar
Marketa Selinijana
Posts: 1323
Joined: Sun 06. Sep 2009 21:36:52
Location: Prostějov
Contact:

Re: Stručný přehled symbolů Ingrid Auer

Post by Marketa Selinijana »

Příklad toho, jak vypadají kombi - symbolky.

Attachments
kombi symbole -prehled maly.jpg
kombi symbole -prehled maly.jpg (21.43 KiB) Viewed 7110 times
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

PetraKropackova
Posts: 2
Joined: Fri 01. Jan 2016 19:39:53

Re: Stručný přehled symbolů Ingrid Auer

Post by PetraKropackova »

Nádhera :-)
Hledám práci a smolím právě stručný životopis.

Post Reply