Kosmický proces 2010

...emailový workshop pro léčení Lady Gaia a k pozvednutí vibrací našeho světelného těla ... práce s Lady Gaiou, s anděly, Nanebevzatými mistry ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Elise

Kosmický proces 2010

Příspěvek od Elise » ned 17. říj 2010 19:21:58

Zdravím všechny, :andel4:
chtěla bych tu ze srdce poděkovat Selinijaně a jejímu týmu za Kosmický proces 2010. :mazli:

Jsem moc ráda, že jsem se ho mohla účastnit. Byl to v pořadí můj třetí emailový workshop a musím říci, že pro mě byl zatím ten nej. :kyticky:

Nejenže jsme znovu mohli společně léčit Lady Gaiu silou světla a lásky, ale byla nám k tomu dána i energie drahých kamenů, které jsme v léčení mohli používat. Každý účastník obdržel energii toho kamene, který byl pro něj v tu chvíli nejlepší. Byla to krásná práce a hlavně nová zkušenost, pracovat s touto energií. :smile3:

Na semináři nechyběla ani ta část, kdy každý pracoval na očistě sebe sama. Díky ní teď prožívám zázračné změny v mém životě. Asi za největší zázrak, beru uzdravení mého vztahu k otci. :srdce1: I když jsem na našem vztahu pracovala už delší dobu a náš vztah byl relativně dobrý, stejně jsem se nedokázala v jeho přítomnosti cítit uvolněně. Pořád jsem se cítila jako malá bezvýznamná holka. Až konečně teď se mi podařilo očistit zbytky toho co mi bránilo, se v jeho přítomnosti cítit dobře. Nyní jsem schopná si s otcem povídat a při tom se mu dívat do očí. Je to nádherná věc. Nikdy bych nevěřila, že toho budu kdy schopná. :amen:

Seminářem nás také doprovázeli channelingy od andělů, archandělů a bytostí světla, díky kterým jsme mohli cítit jejich láskyplné doteky. Pro mě byl jeden z nejsilnějších zážitků, dotyk jednorožce. :srdce5: Něco tak krásného a čistého jsem dosud necítila. Ještě teď když o tom píši, znovu cítím vlnu čisté energii, jak mě hladí po duši.

K mému dalšímu silnému okamžiku, patřil závěrečný channelingu od Lady Gaie. :srdce7:
Když jsem si ho četla, bylo to jako kdyby sama Lady Gaia, stála přede mnou a promlouvala přímo ke mně. Cítila jsem z jejich slov bezpodmínečnou lásku matky, která jí dává svému dítěti.
Cítila jsem v tom okamžiku velkou lásku, světlo, mír, harmonii a úctu ke všem i sama k sobě. :kyti:
Tyto okamžiky jsou pro mě k nezaplacení. Jsou to okamžiky kdy, vím kdo doopravdy jsem.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za vše Selinijaně a jejímu týmu, :srdce1: byla to úžasná práce kterou jste odvedli.
Taky bych chtěla ze srdce poděkovat každému účastníku Kosmického procesu za jeho lásku a světlo, které jsem díky naší společné práci, mohla přijímat. :mazli: An’Anasha
S láskou Elise :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Fabijenna

Re: Kosický proces 2010

Příspěvek od Fabijenna » ned 17. říj 2010 20:29:12

Selinka :amen:
aj ja Ti chcem podakovat za vsetkych zucastnenych z CYpru :mir:
Vsetci boli nadseni, lebo zatial nic taketo nerobili, ani o takomto niecom nepoculi :ne:
Velmi si nas vsetkych posunula dopredu, ukazala si nam prave hodnoty a na com vsetkom by sme mali pracovat spolu s liecbou Lady Gaia.
Uz teraz sa ma pytaju kedy bude nasledujuci, oni by prijali kazdy mesiac jeden :ok1:
A ti, ktori sa to dozvedeli az po zacati Kozmickeho procesu, boli sklamani, ze sa nemohli zucastnit. Ale na buduce su uz nachystani, a bude nas pekna kopa :ok3:
Mas nasu uprimnu AN'ANASHA, lasku a doveru.

Za nas Cypersky team ti posielame jednu velku VATRACHOS a EVCHARISTOOOO :smile"
Katarina Fabijenna

Martina

Příspěvek od Martina » pon 18. říj 2010 17:24:24

:beru: Milá Seli :kyti5:
připojuji se k velkému díku Lady Gaia :srdce4:, všem andělům, duchovním průvodcům :vila2:,
světýlkům :mim:
a hlavně Tobě :srdce5:, že jsi nám umožnila tuto nádhernou cestu projít :duha:
cítím se očištěná-lehčí, klidnější, vnímám zmírnění prudkých emocí.
Jsem velmi vděčná, šťasná a poctěná za účast v kosmickém procesu :srdce3: .
Martina :kyti3:

Hellena

Příspěvek od Hellena » stř 20. říj 2010 16:24:22

Milá Markétko, :vila:
i já Ti z celého srdce děkuji za nádherný emailový workshop, díky kterému jsem prožila několik překrásných (slovy nepopsatelných) dní. :srdce1: :srdce1: :srdce1:
Děkuji také Tvému týmu a všem světýlkům za jejich podporu, lásku, světlo a překrásné energie. :duha: :duha:
Jsem šťastná, že jsem se také mohla zúčastnit společné práce při léčení Lady Gaii. :kyti" :motyl: :beru:
Ještě jednou všem díky
An´Anasha :mazli:
Jarka

Odpovědět