Zkušenosti s esencemi ARANTIA

... kroky k rozvoji duše
Odpovědět
Roman Sharas

Zkušenosti s esencemi ARANTIA

Příspěvek od Roman Sharas » čtv 06. zář 2012 8:36:53

Ahoj Světýlka.
Chci napsat pár řádků o mých zkušenostech s esencemi ARANTIA.
Já osobně využívám esenci Plamen Léčení, ale jakožto účastník letního semináře jsem měl možnost "okusit" i sílu ostatních Plamenů a Energií ( esencí) :-)
Tak například u Plamene Léčení jsem měl spíš pocit, že na mě nijak nepůsobí, ale zdání klame;-) Esence, jak je napsáno v jejím představení léčí srdeční čakru a tedy aspoň u mě "otevírá" témata s ní spojená a ty pak pomocí esence řeším a zpracovávám. Po vstříknutí do aury vnímám kolem sebe něco jako malé léčivé andělíčky, ale i pokoru radost klid a harmonii. Je to jako když se kolem aury vytvoří energetické pole, přes které do aury a těla proniká léčivá energie a současně jsou věci připravené na vyléčení vytahovány pryč...Ale vše se děje velice jemně, že to člověk skoro necítí. Zvýšená citlivost (u mě) na esenci je při meditaci-zklidněná mysl, vnitřní střed, uzemění...

Moje další zkušenost je s esencí Plamen projasnění.
Působí obdobně jako čistící esence od Ingrid Auer, ale jak už jsem psal výš, všechno je takové jemnější, ale zároveň silné a intenzivní. Esence proniká do aury a jemně čistí vše co tam nepatří a zároveň ji projasňuje ( myslím že odstraní to, co je člověk připraven pustit- no svobodná vůle :-) )

S plamenem lásky jsem měl možnost se blíže seznámit při zpívání :-) Když jsem si ji na sebe stříkl nejdříve mne zalilo krásné láskyplné světlo a všude kolem mne byla láska a když jsem pak začal zpívat, šířila se tato láska zvukem a hlasem i dál...to bylo moc krásné :mazli:

No a nakonec si vzpomínám na esenci Energie zázraků Přírody
Na semináři se mi prohloubila a zintenzivněla komunikace s přírodními bytostmi a právě tato esence mi v tom hodně pomáhala. Když jsem například "ztratil" kontakt pomohla mi jej znovu obnovit a já lépe přijímal "vzkazy", nehledě na to, že přírodní bytosti tuto energii milují a já se jim ani nedivím. Když jsme měli jeden výlet kolem borovicové kleče, byla tam nádherná vůně lesa, borovic dohromady s horským vzduchem a vonělo to téměř stejně jako ta esence, takže se těm bytůstkám ani nedivim, že ji( tu esenci) mají tak rády, když je téměř totožná s energiemi přírody:-)

JO a krádsně ty esence vonííí :letam"

Takže za mě rozhodně doporučuju..Teď mám objednanou esenci Osobní mantra a na tu se už hooodně těším...

Tak se mějte krásně a přeji Vám radostné kroky na cestě světla.

Roman Sharas :duha:

Leonie

Re: Zkušenosti s esencemi ARANTIA

Příspěvek od Leonie » pon 01. říj 2012 9:17:23

Ahoj světýlka, :srdce5:

rozhodla jsem se napsat svou zkušenost s esencemi. Již 2 měsíce používám Plamen léčení a Dech Boha. Když jsem se rozhodovala, kterou esenci si pořídím, tak jsem na plamen léčení vůbec nemyslela, ale Selinijana mi jej vykývala …… :jupi: . Pak jsem si připomněla, že zdraví je nejdůležitější a pokud chci být šťastná, tak musím být zdravá. Již 11 měsíců naplno kojím, takže se to v mém zdraví i trošku podepisuje, protože náš brouček Maranius se ničeho jiného nenapije. Ze začátku jsem byla trošku zklamaná, že moje zdravotní problémy nemizely, ale přišlo mi, že se naopak kupí. Ulomený zub, každé ráno alergie – stohy posmrkaných kapesníků během 30minut a pak celý den nic…. atd. No ale pak mi došlo, díky rozhovoru s Myroel, že se vlastně díky esenci čistím. :ok3:
Naopak na synovi jsem si esenci vyzkoušela a mé nadšení vystoupalo do výšin :jup: :jup: :jup: :jup: , protože když v noci zjistíte, že má maléj rýmu a ucpaný nos, tak že se nemůže ani pořádně napít, tak jsem byla docela nervózní, protože jsme ještě rýmu neměli a neměla jsem ani odsávačku (většina mamin se bez ní neobejde).Tak jediný co jsem měla byly kapky, ale ty jsem cítila, že mu dávat nechci, tak jsem sáhla po esenci a 2xkrát ho ráno stříkla a maximálně do hodiny jsme byli bez rýmy!!!!!!!!!! A to nekecám!!!!!!! :bitka: :D Tady jde vidět jak esence funguje 100%, když je vlastně někdo „čistý“? nevím jak to napsat, ale prostě Kryštůfek Maranius není očkovaný, jí zdravě, je kojený…….
No musím končit a věnovat se mému miláčkovi, takže o esenci Dech Boha zase příště :mir:

Mějte se krásně a pohádkově,

s láskou Leonie. :srdce4: :srdce4:

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » čtv 04. říj 2012 13:22:00

Milý Sharasi, milá Leonie,
děkuji vám za krásné příspěvky a zkušenosti.

Ke každé aura esenci je již vytvořen channeling, který dovysvětluje to, jak hluboko esence působí, jaká témata a proč je zpracovává.
Někdy se mohou po použití esence krátkodobě vyskytnout detoxikační příznaky - může to být zpravidla u esence Plamen léčení, Plamen transformace, Prasíla a Posvátná voda. Jedná se o aura esence, které působí zejména na fyzické úrovni.

Někdy esence působí i tak, že vznikne krátkodobý tlak na místě, kde je blok v těle a toto místo může chvilku bolet, trnout, tikat :srdce2: atd. Sami poznáte, jak se blok v těle rozpouští, když dojde k uvolnění blokády. ... může pak nastat proces léčení těla. :ju:

Aura esence jsou již v kompletní sestavě a brzy bude celý seznam zveřejněn nejen na http://www.zemeandelu.cz, ale i na nově připravovaných www stránkách http://www.arantia.cz (tyto budou spuštěny v průběhu října 2012).

Aura esence jsou v sestavě 9 plamenů, 5 energií skutečnosti, 1 energie osvobození a 2 energie zázraků.

Krásné slunné podzimní dny všem! :smile:

Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Erinayet

Příspěvek od Erinayet » pát 05. říj 2012 13:00:57

Ahoj všem! :srdce2:
Také bych se ráda podělila. Vlastně ani ne tak o zážitky, jako bych ráda pobídla ostatní, kteří třeba v koupi váhají, ať neváhají, protože esence jsou skutečně zázračné :-).
Na semináři jsem měla možnost jich pár vyzkoušet a všechny byly velmi silné a zajímavé.
Jejich energii vnímám jinak, než u esencí od Ingrid. Jsou mnohem silnější, abych to tak řekla, intenzivnější. Esence od Ingrid jsou takové energeticky jemňounké, jako by moje tělo obalil takový jemňoučký obláček, který postupně rozpouští a narovnává dráhy daného téma.
Esence od Seli na mě působí jinak. Například když si stříknu Dech boha, cítím přímo fyzicky, jak se neuvěřitelně rychle a silně okamžitě propojím nahoru a otevře se alfa (je to alfa, že?) čakra do neuvěřitelného rozměru. Jako kdyby z hlavy vystřelil paprsek, který se propojí nahoru a zároveň se rozprskne i do stran.
Je to obrovská síla a jak píše Seli, rozhodně doporučuju používat obezřetně, ideálně před meditací či spaním.
Plamen uzemnění je zase velké požehnání pro nás, kterým to moc nejde a lítáme všude možně:-). Minulý týden jsem se probudila úplně rozlítaná, pořád jsem se nemohla pořádně probudit, vrátit, někde jsem plula prostorem. Postříkala jsem se a vžum, najednou byl člověk doma. Díkybohu za ni, jinak bych tam někde povlávala doteď :-D.
Zkoušela jsem i esenci Posvátné merkaby, ale pocity už si nevybavuji a neumím je popsat. Stejně tak u Říše přírodních bytostí. Šla jsem postříkaná do lesa, ale žádnou zkušenost jsem nezažila (přiznávám ale, že jsem byla tak zvědavá a pořád jsem něco očekávala, že se ani nedivím :-D).
Plamen lásky je zase nádherná energie, kterou rozhodně doporučuju všem maminkám, protože děti si v ní musí úplně labužit. Určitě bych jí měla doma i jen tak a občas se s ní stříkla, protože je prostě bezva nechat se obalit láskou (vždycky bych jí pak hned nejraději rozdala dál). Ta by šla asi doporučit jako taková univerzální esence. Lásky není nikdy dost :-). (Navíc jsem k ní už dostala channeling a musím říct, že je nádherný a velmi se těším na ostatní, jsou v nich i informace, věty, které člověku třeba sepnou určitá místa. Takové to „a jo, no jo, jasně“.)
Osobní esenci zatím nemám, ale časem si jí nechám dát k narozeninám a už se na ní moc těším. Co jsem slyšela za ohlasy, tak byly nadšené a pokorné, protože se třeba i objevili témata, na která by člověk nepřišel, nebo si je třeba úplně nepřipustil. Je to takový malý zázrak, že člověk dostává možnost všechno takhle snadno rozpustit a dostává pomocnou ruku i na cestě, do které by se mu třeba úplně nechtělo (i třeba podvědomě), ale takhle dostane podporu a s důverou se tou cestou může vydat a zjistí, že ono to není tak horké a že je to pryč.

Takže určitě doporučuji a váhajícím říkám, ať zbytečně nepřemýšlejí a neochuzují se o dárek, který máme tu možnost použít.

A už se moc těším na další a na všechny channelingy a posílám An´Anasha za to, že jsou tady a pro nás.

Nádherný den, užijte si víkend a podzim a vůbec :srdce8:
Láskyplnou pusu všem :m:

Ina´Bahee
(mám takovou radost, když svoje jméno můžu konečně někam napsat... v běžném životě na to málokdy příjde řeč - třeba v práci :grin: )
Vše si člověk nosí v sobě. Moudrost, lásku, odpovědi, léčení i pomocnou ruku (jen to často neví).

Shanti ´ Adjana

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » stř 24. říj 2012 19:54:09

Zdravím všechna světýlka,

mám doma 2měsíční dceru a dnes jsem ji poprvé postříkala esencí Děti vzestupu.
Jakmile se nadechla, rozšířily se jí panenky a jakoby ztuhla, prostě klasický "zásek" :grin: po chvíli už jsem byla nervozní, koukala na mě tak hluboce, jakoby mi četla v duši..a pak se ozval neuvěřitelně radostný výkřik a začla se smát, kopat nožičkama a házet ručkama :mazli: byla to zvláštní a krásná chvíle.

Těším se až bude umět mluvit a poví mi, co cítí :mimi: (no ještě chvíli to potrvá:-))

An´Anasha za esence a celou tvoji práci Selinijana
Shanti

Odpovědět