Dotazy pro Kryona - listopad 2012

...dotazy pro Kryona ... poznatky k channelingu, prožitky channelingů

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Dotazy pro Kryona - listopad 2012

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 16. lis 2012 23:02:35

Milá světýlka, :mazli:

Kryon a Lady Gaia nabídnuli zodpovězení vašich otázek v channelingu na prosinec 2012.

Vaše dotazy budou zodpovězeny v uceleném channelingu formou otázek a odpovědí po daném termínu.

Pokud Vás tedy něco zajímá ohledně vzestupu – uveďte svou otázku pod tento odkaz.
Bude-li mít dotaz „hlavu a patu“, bude zodpovězen a zveřejněn (bez uvedení toho, kdo se ptal).

Uzávěrka dotazů je ve čtvrtek 29.11.2012 včetně.

Užívejte si krásných podzimních dní a energií, které nám podzim přináší. :srdce4:

Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Roman Sharas

Re: Dotazy pro Kryona - listopad 2012

Příspěvek od Roman Sharas » ned 18. lis 2012 21:35:56

Omar ta satt Kryone, Omar ta satt Lady Gaia :srdce5:
Já Om tat sat :ok: mám na Vás otázku:-)

Ve světě, v médiích i mezi lidmi kolují informace o průběhu vzestupu. A to v tom scénáři, že 3-4 dny nebude svítit Slunce, Země projde magnetickou bouří (nebo něčím takovým) což by mělo mít za následek totální kolaps veškeré elektrotechniky na Zemi. Je tu nějaká pravděpodobnost v naplnění tohoto scénáře nebo se jedná jen o vytvořenou iluzi strachu?

A potom ještě jedna otázka ohledně lidstva: Při samotném vzestupu (v okamžiku přechodu do jeho pole) hrozí něco lidem, kteří např. řídí auta, pilotují v letadla,či vykonávají jiná "nebezpečná" povolání? A lidé, kteří se zrovna budou nacházet na opačné straně zeměkoule, tudíž budou mít noc..oni prožijí vzestup ve spánku, tudíž ne vědomě?

An´Anasha za odpovědi. :duha:

Roman Nama´El´Sharas :kyti5:

Leonie

Re: Dotazy pro Kryona - listopad 2012

Příspěvek od Leonie » pon 19. lis 2012 9:28:25

:motyl: děkuji za možnost otázky :)

Chtěla bych se zeptat ohledně vzestupu dětí. Pokud to vše dobře chápu, tak děti jsou již připravené vzestoupit... tzv. Děti Nové Doby. Nyní čtu Vaši úžasnou knihu (od Seli a Kryona...) ;) a například u čištění morfogenetického pole mě napadá, zda mohu toto pole čistit i mému synovi? Myslím si, že i když je dítětem nové doby, tak přeci jen je v energiích duality a natahuje do svého pole energie, které mu mohou škodit.... umí tyto děti toto vše si hlídat a čístit? Anebo máme jim pomáhat a dělat to za ně, aby neměly problémy u vzestupu? Toto mě napadlo hlavně proto, že se scházíme i s jinými dětmi a jsem v šoku, když někam příjdeme a ke Kryštůfkovi přijde 2,5letý chlapeček a jen tak na něj plivne a klidně to za 5 minut zopakuje..... tak se přece děti nechovají....
An´anasha Leonie :srdce5:

Odpovědět