Kryon a den 15.6.2012

...dotazy pro Kryona ... poznatky k channelingu, prožitky channelingů

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Kryon a den 15.6.2012

Příspěvek od Marketa Selinijana » čtv 17. kvě 2012 13:07:08

Milá světýlka,

Kryon nám v channelingu z 14.5.2012 sdělil, že den 15.6.2012 je významný z pohledu energie, která Zemi obalí.

Máte-li nějaký poznatek k tomuto dni, můžete se o něj s ostatními podělit. :ok3:

Přeji Vám šťastnou plavbu dualitou!

Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryon a den 15.6.2012

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 15. čer 2012 8:58:48

Dnes čeká Lady Gaiu významný den.

I ty se můžeš v daný čas (13:35) zapojit a požádat o příjem energie milosti. Pak jen vnímej, co se s tebou bude dít. :srdce1:

S těmi, co se dnes v tento čas setkáme, proneseme na závěr společně modlitbu pro vodu. Síla skupiny znásobí účinky. A i ty se můžeš klidně přidat z domova.

Přeji všem krásný den plný milosti a nádherný víkend. :smile:

Marketa Selinijana

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 15. čer 2012 18:04:54

Milá světýlka,

právě jsem se vrátila ze společné meditace, na které se sešlo mnoho krásných tváří. :srdce1:
A pro ty z vás, kteří s námi byli na dálku, přináším alespoň zkráceně informace:

Kryon hovořil o milosti a my sledovali minutu po minutě "přílet" Země do pole milosti, obalování Zemí milostí a poté sestupování jednotlivých paprsků nejprve k těm, co pracují pro Zemi aktivně, poté i k dalším obyvatelům Země, ke zvířatům, k rostlinám. Bylo toho mnoho a celý přenos channelingu byl silně energetický s různými stupni mražení či změny teploty.
Na této akci pomáhali nejen přítomná světýlka, ale i spousta těch, co si v tento čas na energii vzpomněla a tisíce světelných bytostí. Na Zemi poté začal padat zlatý déšť energie.
Na závěr jsme společně pronesli modlitbu pro vodu a měla zcela jinou sílu než obvykle. Opět se dostavily různé emoční projevy a změny teploty (mražení, horko).

Pokud jste se účastnili osobně, děkuji vám. 8-))

Pokud jste se účastnili na dálku, děkuji vám. 8-))

A pokud jste se na dálku připojili pouhou myšlenkou, i vám děkuji. 8-))

Přeji krásný víkend plný laskavých energií. :duha:
Věřím, že nám Kryon k tomuto tématu ještě něco v průběhu dalších dní sdělí.

Marketa Selinijana

Obrázek

Zdena sidis

Příspěvek od Zdena sidis » pát 15. čer 2012 22:34:42

Děkuji za informace o tom, jak probíhala dnešní společná meditace a také channeling s Kryonem. :srdce5: Věřím, že tam z tolika Lásky byla silná energie...já jsem s vámi byla "jen" v myšlenkách. :amen1: :srdce8:
Zdravím a AN'ANASHA Kryone + Selinijano a všechna Světýlka
S Láskou Zdena sidis :duha:
Přivést Lásku do hmotné podoby, to je náš úkol. "Budiž světlo!!!"

MichaelaJina

Příspěvek od MichaelaJina » čtv 21. čer 2012 10:58:17

Dnes jsem otevřela meil od Tebe, Markéto a přečetla channeling od Kryona na téma vody.... Celý channeling jsem prožila emočně a - ač o několik dní později - ženila jsem 16.6. syna a nebyla jsem tyto dny doma, jsem prožila obrovskou toubu pomodlit se za znovu energií lásky přetvořenou vodu na celé planetě.... Cítila jsem, jak z mého srdce jde láska...k vodě na Zemi, k celé planetě.... Byl to pro mne nádherný zážitek, jako snad každý channeling Kryona.....Vždy ho prožiji emočně....a vnímám jeho energii....děkuji moc. :srdce1:

Roman Sharas

Příspěvek od Roman Sharas » pát 22. čer 2012 18:51:41

Ahojte všichni.
Chtěl bych napsat pár slov o tom, co se událo v mém životě po vstoupení Země do pole Milosti.
Celý den 15.6 byl pro mne velice emočně silý a i následující víkend byl stejný.
V sobotu, při venčení psa jsem měl vizi, kde mi byla ukázána část toho co znamená Nama´El´Sharas a vlastně část mého poslání zde na Lady Gaia. Myslím, že tím, že jsem přijal Milost mi bylo mnohé odpuštěno a „smazáno“ ( tak jako většině bytostí, jež Milost přijala) a tím se „otevřelo“ tzv. jiné pole vnímání nebo vědomí nebo jak to napsat… Můžu říct, že jsem tím pochopil část své dosavadní cesty, moje zkušenosti, i to kam jsem byl celý život směřován…Vše do sebe zapadlo a najednou se to zdá být tak logické a zřejmé…
A zjištuju že se ve mně hodně zesílily i atributy mých kosmických rodičů…No spíš bych řekl, že byly ve mně uložena stále, celý můj život a až teď se začaly aktivovat…
…Tisíce let jsem utíkal sám před sebou a nyní je mi umožněno všechno prozářit a navázat na to, kde jsem byl před cestou duality…A já udělám vše pro to aby mé světlo mohlo zářit tak jako kdysi, chce to jen trochu odvahy podívat se do sebe a s láskou a odpuštěním to rozpustit. A pokud škobrtnu je to jen chvíle odpočinku, abych nabral novou sílu a vítr do plachet skutečnosti…
Takže drahý Kryone a bytosti světla a lásky(myšleno i fyzické lidi;-)), jež pomáháte Zemi a nám všem jejím obyvatelům, děkuji za tento nádherný dar a to dar svobody, lásky a světla a děkuji i sám sobě za to, že se nevzdávám 
An´Anasha všem

Roman Nama´El´ Sharas

Odpovědět