Channeling Kryon 15.1.2012

...dotazy pro Kryona ... poznatky k channelingu, prožitky channelingů

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Channeling Kryon 15.1.2012

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 16. led 2012 14:10:54

Milá světýlka,
zde můžete vyjádřit své poznatky, zkušenosti, pocity z channelingu Kryona zde dne 15.1.2012 zveřejněného na http://www.zemeandelu.cz.

Název channelingu: "Kryon - otázky a odpovědi, Lady Gaia"

Přeji Vám krásné počtení :angel2: a věřím, že byly uspokojeny všechny Vaše otázky. :ok3:

Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Sima

Re: Channeling Kryon 15.1.2012

Příspěvek od Sima » pon 16. led 2012 15:04:00

Ahoj, děkuji za channeling. Asi jsem trochu natvrdlá, můžete mi to někdo více přiblížit? co se tedy má stát, - změna myšlení lidí to je super ,návrat k přírodě , a jak toho dosáhnout? jak zamezit ničení ovzduší? a nenávisti a závisti lidí mezi sebou? uvidíme duchovní bytosti, které nás mají rády a jsou tu s námi již nyní, někteří z nás a budou nám pomáhat v čem? a dle jiných info ti první prý budou zlí , no a ten kdo jim nenaletí a počká dočká se těch hodných,
no to by se jeden z toho zbláznil, omlovám se , budu moc ráda, když mi ten chaos pomůžete srovnat.
děkuji všem a Markétce.
Síma :kyti"

Elise

Příspěvek od Elise » pon 16. led 2012 19:40:21

An'Anasha všem zúčastněným za channeling :srdce7:

zrovna včera jsem si vnitřně v meditaci položila jednu otázku, která jak jsem si myslela se vzestupem nesouvisela a nakonec jsem odpověď našla v tomto channelingu. :kyti" Uvnitř duše vím, že vše se v mém životě odehrálo tak, abych k tomuto dospěla, právě tady a právě teď. An'Anasha :mazli:
Jinak kdybych měla popsat, co jsem uvnitř cítila při čtení channelingu, tak by se to dalo popsat jako souznění v jednotě. :srdce7: M.E :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

pavel

Příspěvek od pavel » pon 16. led 2012 22:20:20

Ahoj Simo, já jsem to pochopil takto:

Představ si dva lidi.
1) První je "dobrák od kosti", kterého mají všichni rádi a on má rád všechny a ....
2) Druhého zlého, namyšleného, plného strachu o sebe a svůj majetek a bezohledného v získávání věcí pro sebe a ....

Zatím rozumíš ne? :jo:

O tom prvním říkáme, že je plný pozitivní energie a o tom druhém říkáme, že je plný té negativní.

V následujícím období (vzestup) bude docházet k přeměně té negativní energie v pozitivní.

Proč? A jak to že u každého? Třeba Tím, že nám všem přicházejí do hlavy myšlenky a otázky o smyslu života (to je jeden z vlivů duchovního světa), ... a my na ně ruzně reagujeme. Samozřejme, že jsou i tací co je ignorují, ale stále větší a větší množství lidí si těch otázek všímá, hledá na ně odpovědí a pak i dostává odpovědi, které vedou k transformaci toho negativního v to pozitivní. A čím více takových lidí bude tím rychleji ta transformace bude probíhat! A nepůjde zastavit! 8-)

Možná by jsi mohla mít z mé odpovědi a nebo z toho co očima uvidíš na konci roku 2012 dojem, že se tedy vlastně nic neděje/nestalo. Ale ono se děje. Je to v našich pocitech a myslích. A protože myšlenka a nebo pocit jsou příčinou činu, tak tyto myšlenky budou mít brzy i viditelné pozitivní (když zvolíš ten správný úhel pohledu :ok: ) důsledky.

Nečekej na hodné nebo zlé. Pracuj sama na sobě a uč se od těch o kterých Ti Tvé srdce říká, že jsou dobří.

Ať dokážeme vidět ve VŠEM to pozitivní přeje
Pavel :kyticky:

Sima

Příspěvek od Sima » úte 17. led 2012 8:57:16

ahoj Pavle, díky, napsal jsi to dobře.
kdysi jsem byla max. pozitivní, ale jednání jiných lidí jsem neustála a nějak mě stáhli dolů a poslední dva tři roky se v tom plácám - tj. jdu pozitivně do nového dne a pak potkám někoho, kdo se snaží mi ten den zničit a občas se mu to povede, jako třeba nepříjemný kolega v práci, někdo komu podáš pomocnou ruku a on tě za rohem pomluví, za upřímnost je člověk snad vždy potrestán :o)) a pak to že se někomu otevřeš a najednou začneš čekat že odněkud musí přijít podpásovka a tak se do toho člověku moc nechce, protože, bohužel ona se vždy někde objeví :o(
jojoj, snažím se, občas vybouchnu pro nic , občas se usmívám a pak mě těší, že i ti ostatní, snažím se na lidi koukat jako na ty co mají v sobě obojí dobro i zlo a podporovat to dobro, :grin:
díky
Síma
:kyti"

Michaela Sherina

Příspěvek od Michaela Sherina » stř 18. led 2012 15:30:17

Děkuji Kryonovi za krásný Chanelling
pro mne obsahoval mnoho hodnotných odpovědí, ale hlavní co jsem pocítila, bylo opuštění strachu.
Čtení těch řádků mne uklidňovalo čím dál víc.
Teď už chápu, že mít strach jak o lidi tak o zvířata (na které směřovala moje otázka) není v souladu s tím, co se bude dít.
Ťeším se teď, že transformace se bude odehrávat více ve mně, než bude znát na okolí.
Ťeším se a posílám své světlo této nádherné události.

PS: neuvěřitelně mně zasáhla slova od Lady Gaia.
Nedávno jsem obdržela své jméno původu, které mne s ní spojuje ještě více, než předtím.
Při čtení chanellingu na mne její slova působila dojemně a láskyplně.

takže ještě jednou děkuji
Michaela Sherina :srdce4:

Odpovědět