Dotazy Kryonovi

...dotazy pro Kryona ... poznatky k channelingu, prožitky channelingů

Moderátor: Myroel

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy Kryonovi

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 21. úno 2014 12:14:42

Milá Evi Ina´Bahee,

děkuji za odpověď, se kterou naprosto souhlasím. :srdce1:

Opravdu se Hanko Elisha zaměř na své srdce a pokud srdce již po prvních řádcích bije na poplach, máš kdykoli možnost text dočist x nečíst, schůzky se účastnit x neúčastnit, s energií splynout x nesplynout ... máme vždy možnost volby. To platí o každém textu, o každém videu, semináři atd.

Pokud se někdo nazve "jediným" a "jedinečným" médiem, hovoří to o mnohém. "idea" . Duchovní svět na to vlastně dává jen jedinou odpověď a tu každý z vás zná. :ok3:

S Kryonem dokáže hovořit kdokoli z nás. Někdo má kanál širší, někdo zaslechne jen slabé odpovědi, někdo jen jeho energii vnímá, někdo dostává poselství určená jednotlivcům, někdo dostává poselství určená více lidem ... každý dle čistoty a šířky svého kanálu a potažmo i aktuální čistoty duše.
Lidé, kteří předávají vzkazy pro širší skupiny lidstva, jsou pečlivě duchovním světem vybíráni a takový člověk má určité atributy, které jsou důležité pro práci ve vibraci skutečnosti. Nevyvyšuje se, nikoho nesnižuje, je bez duchovní pýchy, jeho slova jsou vedena v lásce a jednotě a to lze z jakéhokoli textu cítit, nesděluje každou zprávu, kterou od duchovního světa obdrží, ale pozná, kdy je třeba zprávu sdělit, text je protkán energií, která je balzámem pro tělo, ve slovech je cítit radost atd. atd. A především dokáže ustát sílu vibrací, které skrze něho proudí k těm, kteří mu naslouchají.

Tohle platí u channelingu každé světelné bytosti, včetně Ježíše - to je nejsnáze channelovatelná bytost pro lidi, kteří chtějí začít s duchovním světem komunikovat, pro Marii Magdalenu, pro Lady Gaia a další a další.

Stále se všichni obracejme na naše srdce a poznáme, co nás vibračně pozvedá a co nás ba naopak může vibračně rozhodit. Ovšem i to jsou zkušenosti, které si vybíráme. Nejdeme-li však cestou duality, pak vždy volíme cestu a zkušenosti, které nás pozvedají. Je to krásná cesta a kráčí po ní čím dál více lidí. :laska5:

S láskou a přáním krásných, radostných dní. :srdce4:

Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

elisha

Příspěvek od elisha » pát 21. úno 2014 15:48:06

Z celého srdce moc děkuji Evy i Markéto Selinijana,

moc děkuji za podporu i sdílení. Jsem na cestě a ještě si uvědomuji, že potřebuji potvrzení svých pocitů, že to co cítím je správné. Nešlo tam o to, že bych chtěla kamarádku uchránit, toto téma, mám už, věřím, zpracované a vím, že každý máme svou cestu :srdce5: .
Jen když jsem to četla, srdce mi začalo bít na poplach, byla to síla, až jsem se toho malinko lekla ;-) .
Ještě jednou velké díky.

S přáním krásných a požehnaných dnů, Hanka Elisha

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » ned 23. úno 2014 11:01:20

A ještě možná ta nejdůležitější věc platná pro všechna sdělení z duchovního světa:

Když se někdo představí Kryon, Ježíš, Marie, Metatron ..... tak to neznamená, že to tahle bytost opravdu je.
To, jestli opravdu hovoří tato bytost poznáme právě z vibrací, které z těchto slov jsou.
:srdce7:
Jsou bytosti, které si s námi díky našemu egu rády zahrávají. A od nich je to jen hra, kdo se chytí. :star1:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

elisha

Příspěvek od elisha » ned 23. úno 2014 20:29:53

Milá Selinijana,
plně s tvými slovy souzním. Děkuji :kyticky:

Elisha

Odpovědět