Dotazy Kryonovi

...dotazy pro Kryona ... poznatky k channelingu, prožitky channelingů

Moderátor: Myroel

princezna

Re: Dotazy Kryonovi

Příspěvek od princezna » stř 11. led 2012 18:38:09

zdravím, můj dotaz zní jak se to vůb ec na lidech projeví fyzicky i psychicky ty změny. zvýší se úmrtnost, porodnost, nebo vážné nemoci jak se to projeví ve vztazích. zrychlí se nemoci u lidí ,co se nebudou chtít posunout o stupen výš.jak se to projeví u lidí co dělají pro svůj rozvoj aspon něco. každý má nějaký úkol, který má vykonat nebo má něčeho docílit v tomto životě jaký úkoly to budou budou jednoduché nebo složitější ve prospěch skupiny né jednodlivce např. čistit zemi atd..

Shanti ´ Adjana

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » stř 11. led 2012 22:45:31

Omar ta Satt Kryone,

nevím, jestli se zeptám správně...

Ráda bych věděla, proč andělé nemohou chránit zvířata před bitím a týráním, kterým prochází právě také díky tomu, že se lidé neumí vyrovnat se zvyšujícími vibracemi. Jak můžeme ochránit bezbranná zvířata, rostliny, stromy..?

Jak vysvětlit dítěti (do 15ti let) co se vlastně s Lady Gaia děje?

Jak se zachovat až přijde moment vzestupu?

Je to vzrušující! už se těším na odpovědi! :jupi2:

An´Anasha

Lenia

Příspěvek od Lenia » pát 13. led 2012 12:34:56

Krásný den všem :angel2:
Ráda bych Kryonovi položila tyto otázky:

:kyti6: Budeme vzestup jako lidé pociťovat všichni stejně, nebo některé zasáhne a jiní jej nezaznamenají?
:kyti6: Jak bychom se měli chovat, když spatříme bytosti světla, které jsme dosud neviděli - jsou nějaká doporučení, co učinit a čemu se raději vyhnout?
:kyti6: A jak se chovat při setkání s temnými bytostmi? Nevšímat si jich nebo je poslat do světla?
:kyti6: Pokud budeme pociťovat strach, je možné se jej nějak zbavit nebo si přivolat ochránce? (Když to hodně zlehčím - něco ve smyslu použití kouzla Patron z Harryho Pottera) :D:
:kyti6: Bude po vzestupu pro lidstvo jednodužší odpovídat si sám sobě na osobní otázky, cítit správná rozhodnutí?
:kyti6: Můžeme na vzestup připravit i osoby, které o něm nemají ponětí? (Tím mám na mysli např. formou vyprávění příběhů, podobenství, "svých snů"... A v době vzestupu by si jej mohli vybavit pro pomoc, jako útěchu, postup jak postupovat atd.)

An'Anasha za odpovědi i celý chaneling. :vila:

Lenia

Myroel

Příspěvek od Myroel » pát 13. led 2012 12:58:58

Omar Ta Satt Kryone,

já osobně vnímám, chápu vzestup jako určité období, nechápu to jako jeden okamžik, kdy se něco stane. Podle mne již vzestup probíhá a pouze se zintenzivní energie v určitém období, kdy planeta udělá největší skok na své dráze, a myslím si, že není nyní ještě přesně určitelné, tedy kromě toho, že to bude v roce 2012 :), kdy to přesně bude. Vnímám to tak správně, nebo je to skutečně jeden okamžik, jak tu všichni zmiňují? Čím více se o vzestupu mluví vím více si začínám myslet, že se vlastně nic viditelného pro nevěřící nestane, kromě zvýšených energií, které pocítí například zdravotními problémy a možná si lidé více začnou uvědomovat základní pravé hodnoty lidského žití a vnímat svým srdcem, místo kalkulačkou?

Tedy mě zajímá, zda skutečně tu proběhne něco viditelného pro všechny bytosti na Lady Gaia nebo ne?
A jde tedy o jeden okamžik, jak všichni zmiňují, nebo to již probíhá a jen se to zintenzivní?

An´Anasha Kryone z celého srdce za Tvou práci a pomoc nám všem.
S láskou, vděkem a pokorou Myroel :srdce1:

pavel

Příspěvek od pavel » pát 13. led 2012 22:56:17

Omar Ta Satt Kryone,

můžeme nějak pomáhat ostatním? Pokud ano, tak kdy a jak?

An'Anasha Kryone :srdce1:
Pavel

Amba

Příspěvek od Amba » sob 14. led 2012 0:08:44

Milý Kryone,
zajímalo by mě, jestli je něco, na co bychom v rámci tohoto období určitě neměli zapomenout tak, abychom vše zvládli.
Děkuji za odpověď. :laska1:

Amba

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » sob 14. led 2012 10:30:16

Milá světýlka,

děkuji za množství dotazů. Dotazy již nepokládejte, diskuze je uzavřena.
Odpovědi budou součástí připravovaného channelingu, o jehož zveřejnění budete informováni.

Přeji Vám krásný, pohodový víkend. :duha:

Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 16. led 2012 17:14:25

Channeling je on-line. :jup:
Najdete jej na titulní straně www.zemeandelu.cz

Příjemné počtení.
Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

elisha

Příspěvek od elisha » pát 21. úno 2014 10:31:38

Krásný den, tak dnes jsem si psala s kamarádkou a ta mě sdělila, že 2.3. jede na chanellig Kryona do Hodonina, mrknu na článek a a ni ho nečtu, oči mě hned zavedou k tomuto odstavci:
Sdělení pro vás. Tato chanellerka s požehnáním Božím -Hana bude od dnešního dne jediná, která bude sdílet poselství Jeshuovo , Máří Magdaleny a brzy již i mé. Kryona. Nechceš-li to vzít dítě do úvahy, věz, my tě neodsuzujeme. My tě nehodnotíme a my vždy odpouštíme, neboť co činíš, činíš dobrovolně a je to vůle tvá. Avšak nezapomeň, že nikdy nejsi sám a to, co tě tolik miluje tě bude uzdravovat. Důstojně, pokud to opět ze své svobodné vůle umožníš.
Úplně je mě z toho nějak divně na těle.
Cítím to správně? Nevěřím tomu.
S láskou Hanka Elisha

Eva Ina´Bahee

Příspěvek od Eva Ina´Bahee » pát 21. úno 2014 11:42:38

Milá Hanko Elisho,
Kryon často mluví o tom, ať se na vzkazy díváme srdcem. A to ti správně napovědělo, že nejedná o vzkaz vedený v energiích Skutečnosti. :ok1:
Světelné vzkazy člověka v jeho energiích pozvedají (nikdy nám nevyčítají či něco přikazují, také sebe ani nás nad nikoho nepovyšují, vždy nám nechávají svobodnou vůli a milují a respektují nás už v tuto chvíli takové jaké jsme, protože nás vnímají jako láskkyplné bytosti dřív, než my sebe sama, jejich slova jsou hladivá, i když k nám hovoří velmi upřímně...). Naše srdce rozradostňují a zřetelně z nich cítíme lásku, s kterou k nám bytost hovoří.
Manipulativní vzkaz nikdy nelze narafičit či sestavit v energiích Skutečnosti. Tedy není třeba se bát :-). Často takový vzkaz poznám už po první větě. A tak jej zkrátka odložím. A pokud se někdo zeptá na můj názor, ráda ho povím. Inu, každý má právo na to být, čím chce a tedy i každý má svobodu si vybírat, co jej v životě kdy přitáhne. Víš, když mám třeba strach, že se někdo blízký neubírá směrem, který mi v tu chvíli přijde správný, uvědomím si, že já nemohu znát všechny plány vesmíru a že ani tak nemohu vědět, zda pro něj právě tento krok v tuto chvíli není důležitý, aby si něco uvědomil, aby se něco naučil. Stejně tak si uvědomím, že se na situaci koukám ze svého lidského pohledu. Z pohledu času - tedy i toho, že teď dávám důležitost tomu, co se děje, přestože za měsíc, za rok, třeba za deset let to všechno bude jiné a ta jedna chvíle, která mi připadala tak "vážná a rozhodující" je najednou malinká. Postupně se snažím lidi nezachraňovat. Pokud mi něco leží na srdci, snažím se jim říct svůj názor s respektem názoru jejich. Víc udělat nemohu.
Toto jsem sem chtěla napsat, protože jsem si vzpomněla na sebe, kdybych si přečetla svůj vzkaz, chtěla bych svou kamarádku moc moc "ochránit".

:srdce2:
Mám radost, že to tady považuješ za bezpečné místo, kde můžeš napsat své pocity a poprosit o radu.

Krásný den všem :srdce5:

Odpovědět