Dotazy Kryonovi

...dotazy pro Kryona ... poznatky k channelingu, prožitky channelingů

Moderátor: Myroel

Lili Imogen

Dotazy Kryonovi

Příspěvek od Lili Imogen » pon 09. led 2012 0:43:05

Milý Kryone,
An´anasha Tobě i paní Selinijaně za to, že máme možnost se dozvědět informace o vzestupu, o kterých se v poslední době tolik diskutuje.Odpovědi na tyto otázky hledám velmi dlouho a jsem moc ráda, že mám nyní konečně možnost se dozvědět, jak to ve skutečnosti je.
Jsou informace od channelera Nama Ba Hala pravdivé? Popisuje je ve své knize o vzestupu http://www.kryon-russisch.eu/010u1.htm :

....Další text zprávy byl upraven Marketou Selinijanou ....
Text channelingu od Nama´Ba´Hala byl smazán. Neměla jsem z něj dobrý pocit ani já, ani ti, co jej četli a abych předešla vznikajícímu chaosu z těchto informací, smazala jsem jej. Je možné jej nalézt na uvedeném odkaze v ruském jazyce.
Děkuji všem za pochopení.

Otázky ke světelným sloupům budou Kryonovi v hromadném channelingu položeny. Jistě se dozvíme něco zajímavého. :ok2: :srdce1:
Krásný den
Selinijana
Děkuji Lili Imogen za otevření tohoto tématu.

Michaela Sherina

Re: Dotazy Kryonovi

Příspěvek od Michaela Sherina » pon 09. led 2012 12:16:06

Milý Kryone,
slyšela jsem, že po vzestupu budeme opět schopni vidět bytosti,které nám některým byly doteď skryty :vila1: .
Ale co bude se zvířaty, která jsou součástí naší rodiny už teď?
Co pro ně bude vzestup znamenat...
děkuji za odpověď

Michaela Sherina

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 09. led 2012 13:33:14

Lili Imogen píše:Milý Kryone,
An´anasha Tobě i paní Selinijaně za to, že máme možnost se dozvědět informace o vzestupu, o kterých se v poslední době tolik diskutuje. ......

Milá Lili Imogen,

polož prosím o položení jasné otázky. V channelingu mi nebude možné předčítat tento dlouhý text.

Channeling bude probíhat formou, že Kryon prostřednictvím mne bude diktovat odpovědi, které poté dostanete přepsané k dispozici v písemné podobě. A před odpovědí mi bude předčítána otázka. Proto čím stručnější otázka tím lépe.
Tím vůbec nechci říct, že tohle není důležité. Možná je právě objasnění tohoto mnohem důležitější než si myslíme. Jen je třeba to zformulovat do jedné, dvou, tří vět, které budou dávat smysl a na které chcete odpověď znát.

Já osobně se s textem, který je na výše uvedených www neslučuji. Nečetla jsem ho celý, již od začátku jsou z něj cítit energie strachu, nepokoje, zastrašování a výběr elity. :bitka:
V tom, co je lidem předkládáno, je také třeba používat úsudek srdce a to, co na to říkají naše emoce. Radovalo se srdce při čtení channelingu, dotkl se channeling emocí, což se např. projevilo slzami, zmrazilo Vás u čtení, dostali jste se při čtení do svého vnitřního středu atd?
Tím, že jsou takovéto texty (pod jménem Kryona) zveřejňovány, jsou šířeny a podporávny energie duality. Nic víc, nic míň. I to je však součástí vzestupu.

Možná se některé ze světýlek čtenářů vyjádří k emocím, které plynou z tohoto textu, aby byla vidět objektivita. :kyticky:

Krásný den plný světla a lásky všem
Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Lili Imogen

Dotazy Kryonovi

Příspěvek od Lili Imogen » pon 09. led 2012 13:54:53

Chtěla bych se tedy zeptat, zda je to pravda, že při vzestupu bude po celé Zemi zemětřesení a také se objeví světelné sloupy, do kterých se budou moci lidé ukrýt?
Ceý text jsem uvedla proto, abych si ověřila důvěryhodnost zdroje. Na channelera, který napsal výše uvedenou knihu se můžete podívat zde: http://www.schkolakryona.com/team.html
Moc děkuji za odpověď.

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 09. led 2012 19:25:03

Dotazy pro Kryona od Kristýny Fabijenna:

Dočetla jsem se,že v roce 2230 naše slunce přestane existovat,takže je to naše poslední inkarnace na Zemi. V jaké dimenzi pak budeme žít, bude to v lidském těle na jiné planetě, nebo už tělo nebudeme potřebovat?
Je to opravdu tak,že se na Zem již nevrátíme a že tu žijeme poslední inkarnaci?

Podle toho textu si představuji, že je ve Vesmíru konflikt spousta sil a bytostí, ale že se již Zemi podařilo zachránit-vrátit do správné dráhy, aby se navrátila k Božskému prameni.
Čekají nás nějaké katastrofy jako války a živelné pohromy před vzestupem, bude nám ještě někdo chtít škodit a zabránit tak vzestupu, nebo už je jasné,že se vše podaří?
Je den vzestupu začátek ráje na Zemi? Ale proč by to pak v roce 2230 všechno skončilo?
Jak bude vzestup probíhat?
Uslyšíme-li letos zvony, je to tedy den vzestupu a co máme konkrétně dělat?
Všichni uvdidíme anděly a jiné bytosti z jiných dimenzí? Jak se k nim máme chovat?
Budeme po vzestupu žít jako dřív, to jest chodit do práce,nakoupit, mít politiky....nebo se svět transformuje do nějaké sci-fi podoby?
Budeme ve svých tělech? Neznamená vzestup naší fyzickou smrt? Nemám se se všemi rozloučit, poděkovat jim, jet naposledy k moři a přestat šetřit, protože pak budem žít totálně jinak a nebudem potřebovat ani jíst?

Děkuji Kristýna Fabijenna
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Vendula

Příspěvek od Vendula » pon 09. led 2012 20:04:45

Milý Kryone,
ráda bych se Tě zeptala na tri otázky.

- Jak se máme na zmeny na Zemi pripravit v nasem zivote, co se tyce zivotospravy, zamestnani, rodinnych, partnerskych a jinych vztahů, mista na kterem zijeme, atd... ?
- Jak konkretne pozname, ze uz v nasem zivote doslo ke zmene, nebo k ni prave dochazi?
- Momentalne se s pritelem nachazime v zahranici, na severu Evropy. Slysela jsem, ze v dobe 21.12. by bylo dobre vratit se do vnitrozemi. Ma to nejake opodstatneni?

Moc dekuju za odpovedi. Zaroven dekuju i vsem, kteri jiz dotaz polozili... Jsou moc zajimave a vsechny myslim velmi dulezite.
Preji vsem spoustu sil a Světlo na Cestě.
Vendula

Samiera

Příspěvek od Samiera » úte 10. led 2012 12:57:07

Milá Selinijana a ostatní světýlka. :mazli:
Když jsem si přečetla, že bude možnost otázek o vzestupu a odpovědí od Kryona, byla jsem nadšená. A začala jsem přemýšlet, na co se vlastně chci zeptat... Do této doby jsem totiž moc neuvažovala nad otázkami, co vlastně nastane, jaké to bude, co se v ten daný moment bude dít, co budeme cítit... jen vím, že si ze srdce přeji, aby to už bylo a velmi se na ten den těším. Vím, že to bude pro nás všechny obrovskou změnou, ale...
A tady nastává moment, nad kterým se přeci jen občas zamyslím. Bude ta změna skutečně tak významná pro všechny? Vím že to bude velmi významná událost pro celou Lady Gaiu a nejen pro ni, ale nastane skutečně změna ze dne na den? Pokud byl 11.11.2011 takový „malý vzestup“ a na světě kolem se okem obyčejného člověka na první pohled „nic moc nezměnilo“, nebude ten „pravý vzestup“ vlastně podobný? Opravdu to „NĚCO“ zažijí všichni aby prozřeli?

Takže tedy mé otázky pro Kryona jsou následující:
- Je možné a bude tomu tak, aby se změny v systému a změny v myšlení lidí změnily ze dne na den?
- Bude možné vystoupit ze systému a žít si svůj „vlastní život“ nezávisle na ostatních? Myslím tím, zda budeme moci neplatit daně, pojištění, hypotéky... a být nezávislí na státě
- Co můžeme udělat jako jednotlivec pro vzestup, pro Lady Gaiu?

Velké AN' ANASHA Kryonovi za odpovědi a i tobě Seli velké díky za přenos informací :amen:
S úctou a láskou
Soňa Samiera
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Petr Amba

Příspěvek od Petr Amba » úte 10. led 2012 14:31:53

Omar Ta Satt, Kryon, :srdce5:

:andel5: Máme se v tomto období zajímat o různé interpretace vzestupu v médiích, na internetu, od různých duchovních škol a šiřitelů paniky?
:andel5: Podporujeme láskou a šířením lásky vzestup Lady Gaia a vším, co není láska (zloba, strach, ego, pýcha a šíření těchto) vzestup Lady Gaia brzdíme?

An'Anasha...

Jana Fabijenna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Fabijenna » úte 10. led 2012 17:09:20

Milý Kryone,
prosím o odpověď na následující otázky:
Jak bude vzestup působit na lidi, kteří dosud netuší, k jakým změnám na planetě dochází?
Pokud se rozšíření vědomí bude týkat každého člověka, v jakém psychickém stavu se tito lidé bezprostředně po přechodu budou nacházet?
Dá se předpokládat, že budou v šoku, zmatení, nebo naopak v klidu a míru a bude jim (i nám co trošku tušíme) naprosto jasné, kdo skutečně jsou a
jak moc se v životě odchýlili od božského plánu?
Bude jim jasná správná cesta?

Děkuji z celého srdce Tobě i Selinijaně za tuto možnost. :srdce3:
Jana Fabijenna

Sima

Příspěvek od Sima » úte 10. led 2012 21:19:35

ahoj, těším se na všechny odpovědi, které přinesou dané otázky
děkuji
:kyti"

Odpovědět