Dotazy Kryonovi

...dotazy pro Kryona ... poznatky k channelingu, prožitky channelingů

Moderátor: Myroel

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Dotazy Kryonovi

Příspěvek od Marketa Selinijana » čtv 05. led 2012 23:25:37

Milá světýlka, :mazli:

na výzvu Kryona Vám sděluji toto:

Kryon by rád zodpověděl Vaše dotazy týkající se vzestupu.
Vaše dotazy budou zodpovězeny v uceleném channelingu formou otázek a odpovědí po daném termínu.

Pokud Vás tedy něco zajímá ohledně vzestupu – uveďte svou otázku pod tento odkaz.
Bude-li mít dotaz „hlavu a patu“, bude zodpovězen a zveřejněn (bez uvedení toho, kdo se ptal).
Dotazy jsou přijímány pouze tímto způsobem.

Uzávěrka dotazů je pátek 13.01.2012 včetně.

Krásný den Vám všem :kyti"

Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Síma

Re: Dotazy Kryonovi

Příspěvek od Síma » pát 06. led 2012 10:44:41

Milý Kryone, ráda bych pomohla při vzestupu, prosim o radu jak , jsem na správné cestě? rada bych byla užitečná.děkuji Síma

MichaelaJina

Příspěvek od MichaelaJina » pát 06. led 2012 16:08:16

Milý Kryone, chtěla bych vědět, zda je můj úkol při vzestupu pomáhat druhým lidem, tak jak to dělám dosud, nebo ještě se mám v něčem dalším vyučit a to bych chtěla vědět přesněji v čem. Mám totiž vnitřní touhu léčit, ale mám ještě sama se sebou nějakou práci v této oblasti. Můžeš mi i v tomto poradit? Moc děkuji. MichaelaJina :angel:

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 06. led 2012 17:03:17

Milá světýlka,
ty dotazy by měly být obecnějšího rázu tj. ne osobní na jednu osobu.

V poslední době se vyskytuje množství informací o vzestupu, některé z nich jsou zastrašující, neucelené atd. A právě proto se Kryon rozhodl pro ty, kteří by se k tomu, co přichází na něco zeptali, umožnit dotazy touto formou.

Co se týká osobních otázek. Připravuji jedno on-line odpoledne, kdy Vám budou dotazy např. osobního typu zodpovězeny. O této akci ještě budete informováni.

Přeji krásný den a vzhůru do otázek :ok3: Je toho mnoho, na co se ptáte na seminářích a možná by to zajímalo i některá jiná světýlka, která neměla tu možnost se semináře zúčastnit a nebo si tuto otázku kladete v duchu a dosud jste ji nikomu nepoložili. Právě nyní je ta možnost. :srdce4:
Tato možnost je jedinečná, dosud jsem se sama osobně nesetkala s tím, že by to bylo takto veřejně umožněno. :srdce7:

PS: Jste-li přihlášeni na foru, svůj dotaz můžete jednoduše vložit pod svým "nickem".
Nejste-li na fóru přihlášeni a chcete-li dotaz položit anonymně, pak je při odesílání příspěvku nutné opsat písmena z obrázku. 8-)

Selinijana

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 06. led 2012 17:05:52

Otázka např. typu:
Jak můžu jako jednotlivec pomoci při vzestupu? ... je super. :jupi1:
Myšleno jako každý jednotlivý člověk na Zemi. Nikoli pouze já konkrétně.

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » ned 08. led 2012 12:54:45

Omlouvám se všem - vkládání příspěvků pro dotazy již funguje. :mir:
Jednalo se o technickou chybu.

Obrázek

Sima

Příspěvek od Sima » ned 08. led 2012 14:30:49

Ahoj, já bych se tedy ráda optala, co se vlastně stane , jsou teorie že se země přepoluje , že nastane doba ledová, že lidi nepřežijí rok 2012,
pak že vstupujeme do 5.dimenze, kde budeme tvořit myšlenkou, tam se přeci zákonitě dostanou jen optimističtí lidé a co ti ostatní? co si o tom všem myslet a jak žít ?
děkuji
Síma

Fabijenna

Příspěvek od Fabijenna » ned 08. led 2012 19:04:52

Moja otazke znie: je pravda tato nasledujuca informacia?
"vraj od marca uz nebudeme mat fyzicke telo :coje" , lebo sa nieco prihodi a nebudeme musiet cakat do decembra 2012"
taketo info nam tu "channeluje" jedna pani a nase svetielka su z toho trochu mimo....
Kacka

Lenka

Příspěvek od Lenka » ned 08. led 2012 20:37:20

Krásné dny všem, :mazli:

otázky pro Kryona :m:

zajímalo by mě, zda bude snažší přejít na výživu pránou (dnes tzv. brethariáni ), zda se tak bude dít a bude těchto lidí přibývat ? Přijde mi to jako úžasná ochrana naší planety. A pokud ještě můžu :-): čím se lidé po vzestupu budou zabývat, jakými pracovními činnostmi ?
Děkuji moc za případné odpovědi a vůbec za tuto nabídku.
Zdravím všechny :srdce6:

Adamea

Michail

Příspěvek od Michail » ned 08. led 2012 22:51:31

Milý Kryone, an'anasha
Moje dva dotazy jsou dost složité a pro mně tíživé. Nicméně, rád bych získal naději, že není vše tak špatné. Temné síly tohoto světa se snaží brzdit všechna světýlka v jejich vzestupu a proměnit všechny lidi ve své otroky. Podaří se jim to, nebo vr. 2012 nastane "konec světla pro temné bytosti a konec temnoty pro světlé bytosti"? Tím ovšem nemyslím, že někdo konkretní na tomto světě je temná bytost. Neexistují špatní lidé, jsou pouze lidé se nízkými energiemi v těle i auře. Byl bych hrozně rád, aby při vzestupu každý v sobě dovedl potlačit všechny nízké energie. - Je to možné? Předem děkuji za odpověď. :kyti5: Michail

Odpovědět