Andělské karty

... transformační trojúhelníky, tipy k andělským kruhům, osmičkám atd...

Moderator: Myroel

Post Reply
Marcela Sherin

Andělské karty

Post by Marcela Sherin »

Symboly andělů

Mám takovou zvědavou otázku: mohou symboly andělů ze základního balíčku 1-49 od Ingrid Auer či z jiného "balíčku" pomoci při zhmotňování přání týkajícího se např. výhry v loterii? Nebo je oblast financí od andělů zcela zapovězená a pomáhají nám při všem ostatním jen ne s penězi?
Na druhou stranu - je-li ve vesmíru dostatek pro každého, co by mělo být zlého na zhmotnění přání týkajícího se zlepšení finanční situace...?
Budu ráda, když někdo napíše své zkušenosti s tímto tématem.
Děkuji, s láskou
Marcela Sherin

Zdena sidis

Re: Andělské karty

Post by Zdena sidis »

Milá Marcelo Sherin,

oblast financí od andělů není zcela zapovězená a určitě pomáhají i s penězi, ovšem nevím jestli přímo s výhrou v loterii :coje"
Chci se podělit s tím, jak mně bylo před 10 lety, pomoženo "pro zlepšení finanční situace"...Nepoužila jsem tedy žádné symboly, ale žádala jsem v "přímém spojení" a musím říct, že žádat o výhru v loterii mě ani nenapadlo...jen jsem zoufale potřebovala finanční pomoc a nechala jsem "to" na NICH...a stalo se, že jsem otevřela místní noviny a zrovna tam byl inzerát, kde hledali uklízečku v jednom zdravotním zařízení, na vedlejší pracovní poměr...musím říct, že jsem nikdy neměla zájem a ani jsem nikdy nepomýšlela na vedlejší prac. poměr, ale na tento inzerát jsem zavolala a oni z 10 uchazeček vzali zrovna mě...bylo to uklízení 5 ordinací, každé odpoledne po ordinačních hodinách a dostávala jsem za to 2000 Kč měsíčně...takže já jsem takto "dostala" peníze...větší částku, ale rozdělenou na vícekrát :grin: a nebylo to "zadarmo"... ale ONI ví, co je pro nás nejlepší... a nakonec jsem v tomto vedlejším prac. poměru vydržela 6 let...tímto JIM ještě jednou děkuji za pomoc !!! :srdce7:
Tenkrát jsem mluvila se známou, která si myslela, že jsem si tento "vedlejšák" sehnala skrze známost, nevěřila mi, že jsem odpověděla na inzerát v novinách...ona si sháněla takovou práci a četla inzeráty pravidelně a říkala, že to v novinách nemohlo být, že by si určitě všimla...tak nevím, asi "to" bylo jen pro mé oči :jo:

Takovou mám já vlastní zkušenost.

S láskou
Zdena
Přivést Lásku do hmotné podoby, to je náš úkol. "Budiž světlo!!!"

Lara´Ana

Re: Andělské karty

Post by Lara´Ana »

Mílá Marcelko Sherin,

tak jak pasal Zdenička, andělé nám pomáhají i s finančními potížemi. Můžeš si klidně udělat kruh, ale ne na na výhru v loterii, jen všeobecně na zlepšení finanční situace. Tím jim dáváš šanci, aby oni sami rozhodli co je pro tebe nejlepší. Pořád platí, že se o to musíme sami zasloužit, ale pomůžou ti třeba změnit práci, potkat někoho, kdo bude potřebovat tvoji pomoc a odmění se ti nebo cokoliv jiného, co by tě ani nenapadlo.

Přeji hodně úspěchů a krásných zážitků s anděli
:angel2:

Post Reply