Veliký strach u dětí

... transformační trojúhelníky, tipy k andělským kruhům, osmičkám atd...

Moderator: Myroel

Post Reply
Helena Fabienna

Veliký strach u dětí

Post by Helena Fabienna »

Ahoj Markétko i ostatní,

píši dotaz ohledně až chorobného strachu mého synka,protože si s ním už nevim rady...Je z dvojčat(holka,kluk),často marodí,je od malička dost uplakaný,ale to vše už zvládáme,i virozy a bronchitidy se pomocí andílků zmírnily ve smyslu průběhu,ale má čím dál větší strach být beze mne.Holčička taky,ale ne tolik jako chlapeček.Bylo to vždy od malička,myslela jsem,že se to časem zlepší...Je to ale čím dál horší...Jsou jim 3 roky,do školky půjdou až za rok,ale zkoušeli jsme,aby chodili 1x týdně na dvě hodiny do miniškoličky,zpočátku bych tam byla s nimi.Ale chlapeček už se skoro klepe,když tam jdem a celou dobu tam se mě drží za nohu,doma si mě hlídá,pokud mu zmizim z dohledu,strašně pláče.Jednou se nám stalo,že se v davu lidí zastavil a neviděl nás-byli jsme asi 2 metry od něho,jeho reakce byla srdcervoucí.To samé,když na něj jen promluví cizí člověk.Poslední dobou se zhoršilo i usínání a v noci se budí s pláčem...Zkoušela jsem ochranný kruh z dětských karet,nyní mám již 6 týden cutting...co by jste mi jste mi radily,zdá se,že jde o závažnější problém..?Děkuji moc Kat.

Marketa Selinijana

Re: Veliký strach u dětí

Post by Marketa Selinijana »

Milá Katulenko,

s cuttingovou osmičkou je to určitě správný postup. :ju:
Do školky půjdou až za rok, je tedy dostatek času na intenzivní práci a věřím, že se to co nejdříve zvládne na únosnou míru. Je vždy lepší řešit tyto věci předem než na poslední chvíli.

Doporučila bych esenci Archanděl Norael - zklidnění dětí - řeší i traumata co se týká porodu a pocity osamocenosti.

V případě, že se jedná o panický strach, pak je vhodné použití kombi oleje č. 22 - Doriel - který je mimo jiné na strachy různých druhů a strach z osamělosti. Olej je vhodný pro děti např. k natírání na tělo. Je to energetický koncentrát a dá se proto také namnožit 30 - 40 kapek andělského oleje do 100 ml jojobového oleje a vyrobíte si olej stejně silné intenzity, kterým pak můžete namazat klidně celé tělo. Samozřejmě lze používat i andělský olej přímo, bez namnožení.
Symbolky č. 22 - jsou také obsaženy v základní sadě kombi symbolů a je to sada 7mi malých symbolků. Tyto symbolky by však měly být pro co nejrychlejší a nejúčinnější působení nošeny na těle a to u dětí může být problém. Proto je vhodnější u dětí použít olej, je to pohodlnější. :ok3: . (I já mám oleje ve velké oblibě ;-) )

Uvedený postup by mohl pomoci a je víceméně obecný pro pomoc u dětí, které řeší silnou závislost na rodičích, která však může pramenit z porodu, ze strachu z jiných lidí, ze samoty, z opuštění atd.. Pro konkrétní případy se doporučuje přesně esence nebo symboly vytestovat.
Určitě je možné zvážit i návštěvu nějakého odborníka na dětskou psychiku.

Držím pěsti a těším se na zprávičky o průběhu.

Marketa
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

Marketa Selinijana

... možná pomůže i tip se světelnou koulí viz. příspěvek "Pro děti - andělské čištění a andělská ochrana".

M.S.

Image

Helena Fabienna

Milá Markétko,

Děkuji moc za rady,určitě vyzkouším :kyti6:
Aura esenci Noraela používám u dětí před usnutím,KS mám také,používám více pro sebe a starší dceru,jak píšeš,u prcků je to méně reálné,nechat jim je na těle,občas se mi povede při spinkání...Sama jsem včera zkoušela zaobírat se strachem v těhotenství a před porodem(který jsem měla o oba veliký) a zažila jsem pro mě novou reakci při meditaci s anděli,ale hodně silnou,končící úlevou.Takže věřím,že ten rok je doopravdy dlouhá doba to zvládnout do snesitelné míry....
Ještě jednou děkuji moc moc :mazli: Kat.

Marketa Selinijana

Super,
tak ještě jeden tip, když máte kombi symbolky.

Sadu symbolků číslo 22 dejte na minutu pod něco, co pro děti pravidelně používáte - např. mléko nebo dětský olejíček. Když pak hned olej/mléko/... použijete, také je nabitý andělskou energií. Akorát to z takto nabitého přípravku rychle vyprchá. Jako alternativa je to však dobrá věc. :ok3: A takto to můžete opakovat tak často, jak je třeba. Stejně tak malému můžete energií symbolů nabít jídlo, vodu atd. Takto bude energií zásoben a strachy se budou krásně zpracovávat. :mimi:

Zpracování těhotenství je i pro děti velmi důležité. Když se odblokuje maminka (nebo i tatínek), tak to působí i na děti a i ony z tohoto odblokování mají užitek. :mim:
Ať se Vám neustále daří a ať jsou Vám andílci neustále ku pomoci.

M.

Image

SonaMyriel

Post by SonaMyriel »

Včera jsem četla příspěvek od katulenky, a přemýšlela, co se to objevilo u Sárinky :coje" Chodí do soukromé školky už rok, moc se těšila do školky i ze školky po obědě domů spinkat. Před 14dny jí byly 3roky, ve školce spinká, a ejhle - do školky se moc těší, ale ze školky to jsou scény, jako bychom jí doma ubližovaly - je jedno kdo pro ni jde, zda já, nebo Katka, či Monika - její mamka. Řev, slzy aj já, no nevím co s tím. Venku se uklidní,a jako by se nic nedělo. Čím to může být? Děkuji za radu Myriel

Helena Fabienna

Zdravím Markétku i ostatní :srdce5:

Chci se s Vámi podělit jak dopadla práce se strachem u mého Matyáška....Mám totiž obrovskou radost,již po 2x zůstal sám se sestřičkou ve školičce a vůbec neplakal :ok1: .Používali jsme vše na doporučení Markétky,pomohla i kineziologie a Maty konečně zvládá být beze mne sám.Anička ten první den byla trochu smutná,ale on se o ní dokonale staral a utěšoval :laska7:
Děkuji moc Markétce za podporu,rady a typy :srdce3:
Krásný předvánoční čas Vám všem :star:

SonaMyriel

Post by SonaMyriel »

U nás je to plakání pryč :coje" někdy stačí si to napsat, a ta úskost, je pryč :srdce5: Myriel

Post Reply