Energetické čištění prostoru

... transformační trojúhelníky, tipy k andělským kruhům, osmičkám atd...

Moderator: Myroel

Post Reply
User avatar
Marketa Selinijana
Posts: 1323
Joined: Sun 06. Sep 2009 21:36:52
Location: Prostějov
Contact:

Energetické čištění prostoru

Post by Marketa Selinijana »


Energetické čištění prostoru :let:

Byty, domy, prostory jsou často zatěžovány negativními energiemi a to roky nebo i více, stovky, dokonce i století. :coje"
Možná je budova postavena na bývalém pohřebišti nebo popravišti. Nebo jsou ve stěnách uloženy emoce lidí, kteří zde bydleli před vámi a řešili například rozvod, hádky, nevěru atd. ... to vše můžeme zvýšeně vnímat pakliže do takového prostoru přijdeme nebo v něm žijeme a to se může negativně projevit na stavu naší aury, našich emoci a z dlouhodobého hlediska i našeho zdraví. :janic:

Technik čištění je řada, jednoduchou pomocí pro mnoho těchto zátěží může být použití symbolů a esencí.

:srdce: nakresli dům, který chceš čistit a uveď přesnou adresu, případně použij fotku domu nebo stavební plán pozemku atd.
:srdce: polož na něj karty č. 04 - čistota a jasnost a č. 45 - Archanděl Gabriel a nechej to takto ležet několik týdnů.
:srdce: máš-li esenci "Energetické čištění" - postav ji také na tento plán.
:srdce: máš-li možnost - prostor esencí "Energetické čištění" vystříkej
:srdce: v těžších případech esenci "Energetické čištění" kombinuj s esencí "Archanděl Gabriel" a vystříkej všechny prostory opakovaně.

:srdce: Čištění domu lze pro rychlejší účinek napomoct andělským kruhem (návod pod tímto tématem viz. "Andělský kruh").
Kdy kolem nakresleného domu kromě výše uvedeného postupu vytvořím ještě andělský kruh z 8mi vytestovaných nebo náhodně vytažených karet. :ok3:

Přeji krásný den v harmonickém prostředí domova. :kyticky:

Marketa Selinijana


Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

User avatar
Fabijenna
Posts: 60
Joined: Sun 14. Mar 2010 22:53:12
Location: Cyprus

Re: Energetické čištění prostoru

Post by Fabijenna »

Ahojte svetielka :mir:
Podelim sa s vami s jednou prihodou, ktora sa nam stala vcera.
Kupili sme detom vo Viedni Apple iPad2 . Ono to ma byt napojene na internet aby to spravne fungovalo , vlastne to je namiesto pocitaca. No a vo Viedni to krasne fungovalo a prisli sme domov na Cyprus a nie - a nie sa to napojit na internet, na wi-fi. Kostas telefonoval vsade-tade, na tel. ustrednu nech skontroluju internetove napojenenie, na Apple ustrednu atd....a skusali to napojit a nic :coje" .Pomenili sme hesla, nazvy , vsetko mozne a zase nic...Odbornici tiez nevedeli poradit. :ne: Tak sme sa rozhodli, ze budem musiet ist do Nikosie (nase hlavne mesto) a priniest to do Apple obchodu nech to kuknu a opravia. A vtedy ma napadlo, ze postriekam ten "pristroj" sprejmi nech to pocistia anjelici, lebo sa mi to nejak nezdalo :ne: . Postriekala som to Michaelom + Gabrielom a Seraphisom Beyom, a postavila som tie spreje na obrazovku a isli sme na nakupy . Ked sme prisli domov, skusala som tu vecicku zapnut a ona vobec nefungovala :-(( , UUUUF a teraz nie len ze sa nedala napojit na internet, ale ani zapnut sa uz nedala. Tak ma napadlo, ze to asi potrebuje viac casu aby pracovali Archanieli a Anjieli. Nechala som zase spreje na tom stat a potom ked Kostas skoncil robotu (asi o pol noci), tak to fungovalo :ok3: . Vraj nic neurobil co by nerobil aj pred tym, len to zapol a skusil sa napojit na internet (ze co to urobi?) a islo to!!!! :jupi1: No to je sila, ze?

Takto sa nam stalo este zopar prihod - hlavne s pocitacmi a diagnostickymi pristrojmi, ktore pracuju s elektrickym prudom a meraju frequencie. Ked uz sme vsetko vyskusali, a nepomohli ani odbornici, vtedy som postriekala pocitac a pristroj sprejom Michaela a Gabriela (no to neviem ako som na tuto kombinaciu prisla :ok1: ) a poviem si - "anjelici necham vas tu s tym pracovat, my to surne potrebujeme pre nasu pracu" a vzdy po nejakom case (raz to bola hodina, inokedy viac) pristroje a pocitace fungovali ako nove. :ok2:
Vrele odporucam :smile" :ok:

Kacka Fabijenna :angel2:

Post Reply