Noční můry u dětí

... transformační trojúhelníky, tipy k andělským kruhům, osmičkám atd...

Moderator: Myroel

Post Reply
Marketa Selinijana

Noční můry u dětí

Post by Marketa Selinijana »

Andělé pomáhají nejen dospělým, ale i dětem. :amen:
Dokáží zajistit kvalitní spánek a během spánku ochranu před narušením. Děti jsou vnímavější než rodiče a ruší je i energie, které dospělí vnímají vědomě jen obtížně.

Na pomoc dětem jsou k dispozici dětské symboly (21 ks).
:srdce: Z těchto symbolů můžeme dát dítěti před spaním vybrat, který andílek se o něj bude v noci starat a symbol mu pak položit pod polštář, vedle něj nebo kamkoli do jeho blízkosti.

:srdce: Pokud by noční můry přetrvávaly, je vhodné vytvořit kruh na "klidný, nerušený, spánek" a nebo na "vyčištění místnosti" ... Někdy noční křik dětí nesouvisí se sny, ale s tím, co v bytě je ... děti mohou být navštěvovány bytostmi z jiného světa a těch se pak děti bojí ...

:srdce: Na vyčištění prostoru je zaměřena esence "Energetické čištění".

Nejsou-li k dispozici dětské karty, můžeme použít i "dospělácké". Tyhle nejsou však přímo zaměřeny na pomoc dětem. Léčí spíše záležitosti dospělého věku. :angel2:

Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

Helena Fabienna

Re: Noční můry u dětí

Post by Helena Fabienna »

Zdravím Markétko,

V sobotu na semináři jsem se zmínila o noční můře týkající se pavouků mé nejstarší dcery,hned včera jsem udělala,to jste mi radila...Křišťál + si Kačka vytáhla jednu z dětských karet,shodou náhod ochranitelskou modrou barvu...Ráno mi mezi dveřma říkala,že "andílci fungují,že si před spaním chtěla vybavit pavouky a nešlo jí to" :ok3:
A dnes koukám na zdejší téma....díky,těším se na další zažitky :srdce3: Hela

Marketa Selinijana

Re: Noční můry u dětí

Post by Marketa Selinijana »

Milá Helenko,

z Vaší zkušenosti mám opravdu velikou radost. :ju: Někdy pomoc přichází velmi rychle, když člověk ví jak na to. :ok3:
Věřím, že to bude trvalé a kdyby se přece jen někdy něco objevilo, doodstraní to andělský kruh. :m:
Děti velmi snadno přijímají andělskou pomoc, proto u nich cokoli trvá kratší dobu než u dospělých.

Přeji i nadále mnoho andělských úspěchů!

Marketa
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

Post Reply