Ochrana čaker před cizí zátěží

... transformační trojúhelníky, tipy k andělským kruhům, osmičkám atd...

Moderator: Myroel

Post Reply
Marketa Selinijana

Ochrana čaker před cizí zátěží

Post by Marketa Selinijana »

:kyti3: Během dne je člověk vystaven různým vlivům a tlakům okolí.
Aura těla mnohdy tyto vibrace okolí neustojí a vpustí je do těla. (podílet se na tom může i návštěva nemocnice, hřbitova, strach z cizích energií, někomu stačí i projížďka veřejným dopravním prostředkem ...)

Zpevnit auru před těmito vlivy lze pomocí Archanděla Michaela a symbolu č. 42 (Léčivé symboly andělů).

Symbol Archanděla Michaela (č. 42) přikládejte na každou čakru směrem od spodu nahoru po dobu cca 4 - 5 minut. :laska8:

Toto cvičení je obzvlášť vhodné pro ty, kteří jsou po očistě magie a potřebují auru zpevnit; pro ty, co mají pocit, že na ně něco "magického" útočí a mají potřebu se zvýšeně chránit; i pro ty, kteří se vrací ze svých pochůzek během dne domů vyčerpaní ....

Přeji krásné zážitky s Archandělem Michaelem

Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

Elise

Re: Ochrana čaker před cizí zátěží

Post by Elise »

Milá Selinko, :srdce7:
děkuji moc za všechny typy týkající se harmonizování čaker a ochrany aury. Vyzkoušela jsem jak cvičení s Michaelem tak i s Metatronem a musím říci, že po tomto cvičení se opět cítím vnitřně silná a vyrovnaná. Byla jsem opravdu velmi překvapená jak účinné toto čištění a harmonizování čaker je. :smile3:

Už dřív jsem přemýšlela o tom, co bych měla dělat abych si udržela co nejdéle pozitivní energii, kterou cítím pokaždé, když odcházím z Tvého semináře. Asi ten pocit zná i většina z vás. Když se člověk vrací večer domů cítí se šťastný, klidný a vyrovnaný. Cítí svou vnitřní sílu a má odvahu začít měnit sebe a svůj život. Najednou vidí jasně jak se sám omezoval vlastním negativním myšlením a věří, že se mu povede toto myšlení změnit. :ok3:

Jenže čím delší doba uplyne od semináře, tím se jeho síla a pozitivní přesvědčení zmenšuje. Musí pak vyvinout hodně energie na to, aby si svůj nový způsob myšlení udržel.
Někdy to bývá docela těžký vnitřní boj. Staré myšlení a naučené chování táhne člověka zpět do zajetých kolejí ale to nové, které zná pocit svobody, se jen tak nechce vzdát. To jsou pak chvíle, kdy má člověk pocit, že se mu vše v životě bortí a neví co s tím. Neví, jestli to má vzdát nebo jít dál cestou, kterou se vydal. Mnohdy se mu zdá, že měl snazší život když na sobě vědomě vůbec nepracoval. Ale časem, když to nevzdá a jde dál pochopí, že tyhle stavy po seminářích jsou jen odraz toho, co je ještě potřeba zpracovat. A že záleží jen na něm, jak dlouho toto překlenovací období potrvá.

A to je přesně to, o čem jsem začala přemýšlet. Jak zkrátit toto období a minimalizovat vnitřní souboj mezi starým a novým myšlením. :coje"

A pak mi to došlo. Vše se odvíjí od toho, v jakém stavu máme své čakry. Je to vlastně tak jednoduché a prosté. Po seminářích se člověk cítí silný a vyrovnaný protože díky Selince má vždy čakry čisté a v harmonii. Auru má krásně zpevněnou a zacelenou. Takže energie univerza pak bez problémů proudí přes zharmonizované čakry do celého těla a dál do všech energetických těl. Člověk tak přijímá dostatek pozitivní a láskyplné energie a cítí se dobře. Ale v momentě, kdy se vrátí do běžného života a je vystaven vnějším vlivům okolí přestávají být jeho čakry v harmonii. Proto se mu přestává dařit přijímat takové množství energie, jaké potřebuje pro svůj rozvoj. Pak už nemá dostatek sil na to, aby zvládl udržet své nové myšlení a přesvědčení. A z toho důvodu je pak vystaven mnohdy velkému vnitřnímu souboji. :bitka:

Je to opravdu tak jednoduché. Pokud budou naše čakry v harmonii budeme mít dostatek energie a sil na to, abychom zvládli veškeré zkoušky, které nás ještě čekají. :jupi2:

Také z vlastní zkušenosti můžu doporučit všem, kteří jsou po čištění od černé magie, aby si udělali cvičení na ochranu aury se symbolem Archanděla Michaela. Získáte tím nejen ochranu proti negativním energiím, ale i velkou vnitřní sílu. Opravdu, stojí to za to. :ok1:

Přeji vám hodně krásných zážitků při této práci.
Elise :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Anajs

Post by Anajs »

:mazli:
Elise,
Díky,napsala jsi to od srdíčka,přesně tak to je a myslím cítí většina z nás. :duha:
Neustálá harmonizace,vyrovnávání a nabíjení.Pak je naše mysl,srdce,duše v rovnováze a přichází zklidnění.
Den plný sluníčka všem! :kyticky: :kyticky: :kyticky:
Anajs

Elise

Post by Elise »

Milá Leono,
zmíněnou ochranu se symbolem Archanděla Michaela najdeš na téhle stránce, hned jako první příspěvek s názvem Ochrana čaker před cizí zátěží od Markety Selinijany.
:andel4:
A čištění s Archandělem Metatronem nalezneš pod názvem Energetické čištění čaker umístěném rovněž v sekci – Energetická pomoc od Ingrid Auer
Přeji krásný den. :kyti"
Elise :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

No name

Post by No name »

Ahoj :motyl:

Chtěl bych se zeptat...

Když jsem si přikládal včera kartu Michaela na 1.čakru, cítil jsem v tom místě mrazení až pálení...

Čím to mohlo být?..

Děkuji za případnou odpověď :srdce9:

Shanti ´ Adjana

Post by Shanti ´ Adjana »

Ahoj,

to je zvláštní, ale myslím, že ti tam Michael odstraňoval blok, který byl pro tebe nějakým způsobem zásadní...
No hlavně že je pryč :jup:

Měj pěkný víkend!

Marketa Selinijana

Post by Marketa Selinijana »

.. Díky Elfko, přesně tak .... Michael na tom místě odstraňoval nějakou zátěž, která se projevovala popsanými pocity ...
Někdy lze při odstraňování bloku prostřednictvím symbolu na kartě pociťovat i např. šimrání, tik, cukání, krátkodobou bolest atd.
:mazli:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Image

No name

Post by No name »

Děkuji :motyl:

Erinayet

Post by Erinayet »

Eliso,
děkuji za dlouhý a velice výstižný článek.
PŘESNĚ o tomhle jsem taky přemýšlela a dumala, až nakonec mi to taky došlo, ale ráda to slyším i odjinud.
Mám pocit, že teprve teď mi to skutečně došlo :-).
Vše si člověk nosí v sobě. Moudrost, lásku, odpovědi, léčení i pomocnou ruku (jen to často neví).

Post Reply