PUTOVÁNÍ DO NITRA TVÉHO JÁ 2011 - týdenní seminář

týdenní seminář na odkrytí potenciálu tvé duše, Lemurie, vzestup Lady Gaia, nové čakry... vše v doprovodu Nanebevzatých Mistrů, starých Bohů i draků a bytostí jiných :)

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Myroel

PUTOVÁNÍ DO NITRA TVÉHO JÁ 2011 - týdenní seminář

Příspěvek od Myroel » ned 31. črc 2011 21:54:11

Milá krásná světla,

chci poděkovat všem co se účastnili tohoto semináře a samozřejmě Selinijáně za úžasný kaučing a vedení, práci a přenos energií, za pomoc dostat se tam, kam všichni směřujeme a možnost zažít to :hura: :kyticky: . Byl to nezapomenutelný týden plný světla a lásky, neskutečného rozvoje a pochopení :jo: všeho a všech :laska2: . Nedá se to slovy popsat, ale píši sem proto, pokud to někoho osloví a je mu líto, že tam nebyl, tak stále je ještě možnost posledních místeček na druhý termín. Byla to krása a budu ráda, pokud sem další krásná světla, která se tohoto semináře účastnili, připíší své pocity a třeba tím pomohou v rozhodnutí i jedinému světýlku :wink: , které se tímto rozzáří o tisíc procent více než je nyní :jo: . Ti co jste přihlášení, těště se "cool" , máte opravdu na co :ok3: . A věřte, že se budete hooodně smát :D: .

Nejskvělejší seminář, jaký jsem kdy v tomto životě zažila :jupi1: .
An´Anasha :mazli:

S láskou Myroel

Samiera

Re: PUTOVÁNÍ DO NITRA TVÉHO JÁ 2011 - týdenní seminář

Příspěvek od Samiera » pon 01. srp 2011 9:08:33

Milá světýlka :kyti5:

Ijá bych se ráda přidala k pochvalám, které tu Myroel psala.
Veliké An' Anasha Selinijaně a celému jejímu týmu za naprosto úúúúžasnýýýýý seminář :mazli:
Pro mě to byl nezapomenutelný zážitek - týden plný radosti, smíchu se slzami štěstí, týden plný lásky a přátelství.... bylo to naprosto úžasné a nepopsatelné :laska2: :srdce:
Nedá se slovy vyjádřit, co pro mě celý seminář znamenal, jak byl pro mě (a myslím že mohu napsat, že nejen pro mě, ale pro všechny zúčastněné světýlka) důležitý a nedají se slovy popsat pocity, které teď zažívám. Ta radost, štěstí a láska v srdci je nesmírná... :amen:

Ještě jednou díky Selinijana za tvoji podporu a tvé vedení :laska3:
Samiera :kyti"
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Elise

Příspěvek od Elise » pon 01. srp 2011 17:02:14

Ahojky všichni, :jupi:
ráda bych se připojila k Myroel a oslovila všechny ty, kteří ještě zvažují svoji účast na tomto semináři, který začíná již tuto sobotu. Sama se tohoto semináře budu teprve účastnit a tak vám o něm zatím moc nenapíši, ale protože se prvního termínu účastnil můj muž tak vím, že se je na co těšit. :ok1:

Ale i tak bych se chtěla podělit o jinou zkušenost z tohoto semináře, kterou jsem měla možnost zažít, díky účasti mého manžela. Poprvé v životě jsem si vyzkoušela, jak semináři pozitivně ovlivňuje nejen účastníky, ale i jejich blízké doma. :jo:

Nejprve jsem mohla sledovat kouzelnou proměnu svého muže. Bez nadsázky stal se s ním zázrak. Jeho duše se rozzářila jak slunce, které září velkou silou. Jeho chování se proměnilo, je klidný v pohodě a září štěstím. Ještě nikdy jsem u něj neviděla, tak velkou a zásadní proměnu. Cítím jak vyzařuje do okolí pozitivní energie. :mazli: Když si představím, že takovou silou teď září i ostatní z kurzu, wow to je nádhera. :jupi2:

Jeho proměna a rozvoj měla přímí vliv i na mě tady doma. S každým jeho krokem jako bych se rozvíjela i já. Přišlo mi to jako Boží synchronizace. Byl to zvláštní, ale příjemný pocit. :srdce5:
Také jsem si mohla na vlastní kůži vyzkoušet, jak teď dokáže rozpouštět negativní energie jen pouhou svou přítomností.
Začínám totiž cítit své nezpracované programy, které se chystají na pročištění a z toho důvodu někdy v sobě cítím negativní emoce. A stačí jen, aby mě můj muž objal a emoce se začnou samy rozpouštět. Jde to rychle a snadno, až jsem z toho sama v údivu.Vlastně v jeho přítomnosti už ani tyto emoce nepřichází a pokud náhodou tak jen slabé a jsou hned pryč. Myslím, je to zatím jedna z nejpříjemnějších zkušeností, které jsem prožila.

Díky tomu všemu už můžu říci, že věta „Co je vystaveno světlu, mění se ve světlo“, je do puntíku pravdivá. :smile3: A tak si myslím, že stojí za to účastnit se něčeho tak dobrého, jako byl a bude tento seminář.

Já se už moc těším na celý příští týden a věřím, že si ho užiji stejně tak jako můj muž. :cool:

Přeji krásný den a hodně lásky všem. Eli :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Samiera

Příspěvek od Samiera » úte 02. srp 2011 9:38:05

Milá Elise :mazli:
velmi ráda čtu tvé příspěvky... je krásné číst, jak vnímáš všechny ty změny, které se za poslední týden udály a můžu ti říct, že se máš skutečně na co těšit. Týden plný smíchu, radosti a lásky, kdy na konci semináře zazáříte jako jedno veliké společné světlo a vaše záře bude obrovská :amen:
Jsem dojatá z té proměny, která u nás všech nastala a velmi se těším, že po následujícím týdnu v Jizerských horách i vy pocítíte to nepopsatelné, co teď prožíváme. A už teď se těším na tvé povídání :mim:

Přeji mnoho krásných a silných zážitků :jupi1:
Sam :srdce1:
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » úte 02. srp 2011 11:51:03

Krásný den milá světýlka! :mazli:
I já děkuji Selinijaně,Myroel,Fabijeně,Sogunovi,Eliasovi a všem ostatní za krásný seminář a prozáření světlelné cesty!
Bylo to slzavé údolí,kdy srdce plakalo,ale nakonec se rozesmálo.Přišlo neskonalé štěstí a radost. :vila:
S láskou Jana Solvana :jup: :jup: :mim:

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » úte 02. srp 2011 15:40:08

Milá světýlka,

bylo mi velikou ctí Vás na této cestě radosti doprovázet a stát se na chvíli Vašim průvodcem. :amen:

Každý z Vás udělal skok kupředu a jen vy sami jste rozhodli o tom, jak velký skok to byl.
Bylo vidět, jak dlouhou cestu za sebou někteří máte a že se práce, kterou jste sami na sobě prováděli dříve, skutečně vyplatila. :ju:
Že není třeba jít cestou utrpení a odříkání, ale cestou svobody a radosti, bez manipulace a s pokorou. Poznali jste, jaká síla je v tom, když své poslání
vykonáváte s radostí a jak důležité je se upřímně smát. :mazli: Někdy i mě samotnou ze smíchu bolely břišní svaly. 8-)
Někteří se potýkali s poznáním svého ega, což však také bylo součástí a všichni pozorovali, jak se ego den ode dne postupně rozpouští.
Bylo velmi odvážné a dojemné podívat se sám sobě do očí. :ok3: Vše bylo podpořeno hlubokou láskou a pochopením, s viděním toho krásného,
co v člověku dřímá a co se probouzí.

Završili jste jednu etapu svého rozvoje a přichází čas, kdy začleníte sílu svého světla do běžného života a rozzáříte nejen své okolí, ale i Lady Gaiu.

A za to Vám všem patří veliké An´Anasha. Jsem na Vás nesmírně hrdá.
Byl to nezapomenutelný láskyplný týden a věřím, že si alespoň zlomek té radosti znovu společně užijeme při některém z dalších setkání. :jupi1:

S láskou
Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Odpovědět