Uvolnění ženské síly

... 13 dní naplněných prací na sobě sama z pohodlí domova za účelem povstání ženské síly v nás ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Elise

Uvolnění ženské síly

Příspěvek od Elise » ned 03. črc 2011 16:42:01

Zdravím všechny čtenářky tohoto fora, :jup:
chtěla bych se s vámi touto cestou podělit o své bezprostřední zkušenosti a pocity z emailového semináře „Uvolnění ženské síly“ kterého jsem se účastnila. :jo:
Pro mě to byl jeden z nejkrásnějších seminářů za poslední čas. :mazli: Byl naplněn ženskou krásou a láskou, která s každým dnem rostla a sílila. Energie skupiny mě provázela doslova na každičkém kroku a díky ní jsem jednotlivé impulsy zpracovávala s lehkostí a harmonií. :srdce5:

Teď s odstupem pár dní ve mně přetrvává pocit, že jsem byla společně s ostatními ženami součástí něčeho úžasného a krásného.
Jako by jsme se na dobu třinácti dnů staly zahradnicemi, které přišly z různých částí světla a spojily se k tomu, aby upravily, vyčistily a vyléčily kouzelnou zahradu jménem ŽENA. :srdce7:
Každá z nás do této práce vložila své umění a své zkušenosti. Každá z nás přispěla svým dílem k rozvoji této zahrady. Postupně jsme odhalovaly její čistou krásu, která byla mnohdy ukrytá pod vrstvou starého listí a plevele. Společně jsme se radovaly a sledovaly tuto kouzelnou proměnu, která se začala dít. Nakonec celá zahrada jménem Žena nádherně rozkvetla a začala znovu plodit své sladké ovoce. :kyticky:

A tak díky tomuto semináři se nám podařilo v sobě odhalit skutečnou podobu Ženy v její přirozenosti. Podobu ženy, která Je krásná a smyslná přitom moudrá a věrná, Je obětavá a lásky plná přitom svobodná a nezávislá, Je křehká a něžná přitom silná a statečná. :angel2:

Ne to není pohádka, tato žena v každé z nás skutečně existuje, jen u některých ještě dotud spí.
A seminář „Uvolnění ženské síly“ byl nejlepší budíček jaký znám. :smile3:

Přeji ze srdce všem ženám, aby i ony objevily svoji ženskost a nechaly jí probudit. :mazli:
S láskou Elise :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Odpovědět