Avalon

týdenní pobyt na aktivaci dovedností z minulých inkarnací, práce s Lady Gaia, s Merlinen, léčivými schopnostmi z Avalonu, práce s elfy a elfíma ušima, s jednorožci ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Samiera

Avalon

Příspěvek od Samiera » stř 15. zář 2010 9:27:13

Pro Seli a celý její tým:

Trošku opožděně ale přeci – chtěla bych za sebe a Milana moc poděkovat za skvělou práci na Avalonu. Jak jsem psala na svých stránkách: „...celý týden byl skvělý, plný nezapomenutelných zážitků, nabitý energií, radostí, přátelstvím, poznáním... Děkuji moc Seli, že nás vedeš tou správnou cestou...“ :laska3:
A je to tak. I kyž se na semináři objevily nepříjemné věci, které se musely řešit ještě po návratu domů, i tak jsme moc rádi, že jsme týden mohli strávit s tebou/vámi a pod tvým vedením, za pomoci celého tvého týmu projít tou obtížnou cestou a najít sebe sama. Jsme moc rádi, že tě/vás máme! Naše radost a pocity jdou jen těžko vyjádřit slovy, cítíme, že jdeme tou správnou cestou za světlem a za to děkujeme hlavně tobě Seli. :mazli:
Jen málo kdo si dovede představit, jak těžké je chystat a potom vést nějaký kurz. Já neměla vůbec tušení, dokud jsem sama nepořádala víkendovou akci. A to byla akce pro psy :grin:
Proto teď s obdivem hledím na Seli, jak to vše tak skvěle zvládla nejen na samotném semináři, ale i po něm :jupi2:

Ještě jednou díky za vše :kyti2: , máme vás moc rádi! :srdce1:

Soňa Samiera a Milan Nama´ba´Ronis
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Odpovědět