Intuice nové doby - Praha

... otevření kanálu intuice a zesílení našeho vnímání včetně odkrytí a přijmutí našich schopností ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Hellena

Intuice nové doby - Praha

Příspěvek od Hellena » úte 30. bře 2010 16:58:05

Milá Markétko a světýlka, :mazli:
ještě jednou Ti Markétko z celého srdce :srdce1: děkuji za nádherný seminář Intuice. :laska2:
Když jsem se asi před šesti týdny přihlašovala na seminář Pod křídly andělů, neměla jsem ani tušení, co nádherného mě čeká..a jak se mi změní život. :angel:
Vše se začalo měnit pochopitelně k lepšímu. Každý den jsem zažívala malé zázraky. :mazli: :motyl:
I když bydlím v Mladé Boleslavi, bylo mi hned jak jsem se dověděla o semináři Intuice v Praze jasné, že pojedu. :kyticky:
V Praze se sešla taková nádherná světýlka :mim:
a sluníčka :smile3: :smile3: :smile3: , že jsem se tam cítila úžasně. Všechny zdravím a ze srdce děkuji! :srdce1:
Když jsme prováděly praktické cvičení intuice, tak jsem se přihlásila jako druhá, abych si to vyzkoušela a ejhle ono to fungovalo. :jupi:
Krom jiného jsme měly meditaci na sjednocení čaker. Něco úžasného. :duha:
Když jsem přijela domů, tak jsem si tuto meditaci nahrála spolu s hudbou. Několikrát denně si ji pouštím a snažím se i během dne uvědomovat si toto sjednocení čaker - je to něco nádherného!
Ještě jednou Markétko z celého srdce Ti děkuji! :srdce1:
Posílám všem hodně :laska2: a přeji krásné jarní dny! :duha:
Jarka

Markéta

Re: Intuice nové doby - Praha

Příspěvek od Markéta » stř 31. bře 2010 15:11:13

Ahoj světýlka, :hi:
musím souhlasit s Jarkou. Bylo to prostě super :ok1: . Když si během dne vzpomenu na svoje sjednocené čakry, stále vidím zelenou bublinku kolem sebe, která mě chrání. Od neděle je mi báječně a nikdo mě nemůže vytočit :bitka: .
Všem přeju pěkný týden a krásné svátky jara :motyl:
:kyti2: Markéta :kyti:

Odpovědět