Osvobození od karmických struktur.

... 3 denní intenzivní workshop k odblokování zátěže z minulých životů i současnosti ...
Odpovědět
Elise

Osvobození od karmických struktur.

Příspěvek od Elise » pon 30. lis 2009 19:22:00

Zdravím vás lidičky, :ahoj:
Ve dnech 20.11-22.11 jsem se zúčastnila semináře Osvobození od karmických struktur.
A musím říci, že to byl pro mě zcela výjimečný seminář který měl velkou energetickou sílu a zažila jsem na něm hodně, krásných okamžiků. :srdce5:
Na semináři jsem se postupně dozvěděli kde a jaké máme největší karmické bloky, které nám brání v harmonickém životě, a pak jsem je díky silným meditacím, které pro nás Selinijana připravila, odstranili. :ok3:
Mimo to jsem se dozvěděli něco málo o svých minulých životech a traumatech pocházejících z nich.Také jsem dostali několik rad a typů na kterých věcech by jsme měli ještě zapracovat,a v kterých oblastech života máme nevyřešené věci a spoustu dalších informací týkající se našeho duchovního růstu. Udělali jsme na sobě opravdu velký kus práce.Samotné by se mi těžko kdy podařilo zbavit se všech těch hluboko skrytých bloků. :janic:
Na konci jsme pomáhali léčit i karmickou zátěž Lady Gaie.Z tohoto společného léčení kdy přes nás proudila uzdravující energie jsem měla krásný pocit. Přišlo mi to jako by se paprsky energie které každý z nás posílal,spojili do úžasného velkého světla které zářilo a uzdravovalo. Jsem moc šťastná, že jsem se toho mohla zúčastnit. :mazli:
Byla to moc krásná práce a tři dny utekly jak voda, vůbec se mi po to všem nechtělo odjíždět domů.Možná i proto, že se na semináři sešla bezvadná skupinka lidí, která utvořila nádhernou atmosféru se silnou pozitivní energií. :smile2:
Teď po semináři se cítím skvěle,mé myšlení se změnilo, dívám se na svět s větší láskou a klidem.I svůj život vidím bez překážek, mám v sobě jistotu, že dokáži vše co jen budu chtít, skončili mé strach o děti , finance, zdraví o rodinu.
Stala se ze mě šťastná bytost bez omezení.

Za to patří mé velké díky Selinijaně a jejímu týmu a taky Všem Světelným Bytostem které nám tuto kouzelnou přeměnu umožnili. :kyti" An´Anasha

Elise :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Myroel

Re: Osvobození od karmických struktur.

Příspěvek od Myroel » pát 11. pro 2009 13:45:23

ahoj Elise :mazel: ,

úplně jsi mi vehnala slzy do očí. Velmi mě Tvá změna těší a hřeje ! Je to nádhera, co víc říct :angel:
Myroel :vila2:

Skarletka

Příspěvek od Skarletka » stř 03. bře 2010 10:18:37

Ahoj světýlka :mir:
já se zúčastnila semináře až ve druhém běhu, teď o víkendu 26.2. - 28.2.2010 a jediné čeho lituji je, že jsem na něj nešla už na podzim. Ještě nyní, 3 dny poté v sobě zpracovávám veškeré prožitky, které jsem zažila. Celé 3 dny byly naprosto úžasné, osvobozující, naplnily mě jinou "vyšší" energií, kterou jsem doposud neznala. Celkově cítím, že se něco uvnitř mě změnilo, vyčistilo, odblokovalo. Ani to nedokážu popsat....Přemýšlím jinak, chovám se jinak, jsem klidnější, vyrovnanější doma i v práci, prostě jiný člověk! Teď už jen pracovat na tom, aby tento pocit vydržel už napořád :mim: Jsem šťastná, že naše Selinka takový seminář uskutečnila, přestože i pro ni je to vždy energeticky velmi vysilující a náročné... Mnohokrát ti Marketko děkuji, od té doby, co jsem Tě poznala, začala jsem věřit na zázraky, začala jsem na sobě pracovat a můj život se změnil k lepšímu asi tak o 300% :smile3: Přeji krásný den všem :mazli:
Skarletka

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » stř 03. bře 2010 15:06:16

:laska5: Světýlka je to úžasné.Věřím,že i já se jednou tohoto téma budu moci zúčastnit.
Teď se těším Markétko na sobotní seminář "Pod křídly andělů v Mladé Boleslavi"
Hodně lásky všem a ať práce ve světle se nám všem daří!
Anajs :kyticky:

Martina

Příspěvek od Martina » čtv 04. bře 2010 0:14:15

Ahoj světýlka :srdce5: Markétko-Selinko :mazli: bytosti světla :srdce3: :mim: :vila2:
všechny vás velmi zdravím a děkuji i já za ten nejzázračnější seminář, jakého jsem se mohla zúčastnit.
Věděla jsem už hodně roků, že nám život vrací vše zpět, to dobré i to zlé, že si život připravujeme sami, že je pro nás tedy každá zkušenost dobrá a záleží na každé myšlence....
ale byla to pro mě spíš teorie s pouze občasnými záblesky světla:coje" jen málo jsem ji uměla začlenit do svého života. :ne: po semináři jsem tuto pravdu začala prožívat ve svém srdci :duha: :srdce1: :duha:
a z mého trýzněného srdíčka strachy a obavami o děti a co všechno se mi bude vracet se stala pulzující fontána vděku a lásky :mazli: za tu nejzásadnější úžasnou možnost, zbavit se karmické zátěže tak, jak jsem na to připravená a s nádherným živým návodem, jak na sobě pracovat dál :srdce5:
Protože tímto kouzelným přechodem se sice velmi změnilo a mé srdíčko se šťastně usmívá, ale jsem na cestě a vím, že když potkám mrak a ze zvyku se na něj opět zaškaredím, můžu svůj přešlap poslat do světla se sprškou úpřímné lásky, odpuštění a poděkování :srdce6: :laska8:
a uvědomit, že ke mně přišel z lásky, aby mi pomohl nastavit zrcadlo a dostat se zase o krůček dál, zpracovat další dílek své skládanky :kyticky: protože všechno, co k nám přichází je láska sama, která nás vede dál ke Světlu :srdce5:
a dává nám nádhernou naději, že se spolu s ní dokážeme naladit na vyšší vibrace a pomoci nejen sobě, ale tím i celému stvoření, jako jeho sice malinkatá, ale nedílná součást :jupi1:
děkuji :smile3: světýlka
An´Anasha Markétko-Selinijáno :mazli:
An´Anasha krásné bytosti světla :smile: :srdce3: :srdce5:

8-) A jak působil seminář na mého muže, málo přesvědčeného, u Markétky byl poprvé
:1laska: a jel tak trošičku vláčen na udici - když jednou přikývl, že se mnou na karmu pojede, už jsem ho nepustila opia -omlouvám se-nedala mu možnost se z toho vyvlíknout, i když se o to hodně snažil...
když uviděl v propozicích psací potřeby - zděsil se, co tam bude muset dělat, že nic psát nebude,
prohlásil, že když se mu tam nebude líbit, že sedne do auta a hned jede domů..
:grin:
dopadlo to tak, že ho hned v úvodu oslovila velmi přátelská atmosféra a i když se kontaktu s lidma normálně straní,
zapojil se i do diskuse, maloval vše, co nám Markétka řekla a vůbec nereptal, a dokonce si sám dělal své poznámky.
Honil mě, abychom přišli včas na přednášky!
Při zpáteční cestě byla kouzelná atmosféra harmonie a totéž je i doma!
:srdce3: :duha: :srdce5:
sám popisoval, co jsme dělali a své sestře doporučoval Markétčiny semináře a varoval ji před zlými sny, které musí říct, jinak se splní...
...takové zázraky umí Markétčiny semináře s pomocí andělů...děkuji i za Pavla :cool:

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » čtv 04. bře 2010 12:24:58

:mazli: Martinko!
Úžasné!
Hodně lásky,Anajs! :srdce5:

ilona

Příspěvek od ilona » čtv 04. bře 2010 12:31:32

Martinko - nádhera!!!!! Krásně se to čte ...když i ti "nevěřící" najednou zjistí, že existuje něco vyššího.... :ok3: :ok3: :ok3:
NOVÉMU RÁNU ROŽNEM SVÍCI... JE NEZNÁMÉ A NEMÁ TVÁŘE
JAK ANDĚL V DŘEVU LÍPY SPÍCÍ ...A ČEKAJÍCÍ NA ŘEZBÁŘE

Martina

Příspěvek od Martina » čtv 04. bře 2010 23:07:40

Anajsko, Ilonko :srdce5: :srdce6: :srdce4:
moc děkuji za Vaši podporu :mim:
Jsem velmi vděčná, že můžu být ve společnosti tak báječných lidí :mazli:
zdravím všechna světýlka!!! :jupi: :jupi1: :kyticky: :angel:

NadaIna

Příspěvek od NadaIna » sob 06. bře 2010 20:45:58

Drahá světýlka,chci vás jen pozdravit :kyticky: a poděkovat vám :D: ,že jste zúčastnila tohoto krásného semináře.Všichni jste udělali obrovský kus práce na sobě,ale tím i pro vzestup naší planety Země :vila: :smile: .Děkuji Selince ,že pořádá tyto semináře a umožňuje jiným podílet se na všem tom krásném a přeji jí,aby se jí stále dařilo konat zázraky a svítit hledajícím na cestě za poznáním :duha:
Moc Ti děkuji Markétko - Seli :angel2:
Nada'Ina

Odpovědět