Kosmický proces

... emailový workshop na pomoc Lady Gaia a na prosvětlení našich stinných stránek ...
Odpovědět
Elise

Kosmický proces

Příspěvek od Elise » čtv 24. zář 2009 22:20:47

Zdravím všechny bytůstky, :kyti"

I já se zúčastnila Kosmického procesu a cítím to úplně stejně jako Myroel.
Přesně jak píše, tahle práce byla něco vyššího,měla obrovský smysl a hloubku.
:motyl:
Znáte ten pocit když sledujete zprávy a najednou jde reportáž o tom jak někde pár nadšenců zachraňuje velryby, demonstruje proti kácení deštných pralesu nebo pomáhá nemocným a opuštěným bytostem, a vy sedíte a říkáte si, jóó tak to je správný, taky bych chtěl být tak užitečný a pomáhat ostatním, ale vzápětí si hned dodáte slovíčko „jenže“ a zdůvodníte si proč právě vy nemůžete pomoci. :ne:
I já si to tak celou dobu říkala, že jsem na to slabá, že sama nic nedokážu protože nemám peníze a moc něco změnit.Měla jsem spoustu dobrých výmluv proč právě „já“ nemůžu i když moc chci pomáhat.Až jednou jsem si přiznala :coje" , že to vše co si říkám není pravda ,že i já jednotlivec můžu být prospěšná a užitečná pro Zemi.
A právě proto jsem se přihlásila do workshopu Kosmický proces, abych mohla pomáhat. 8-))
Poprvé jsem cítila jaký je to úžasný pocit, když můžete být součástí něčeho tak smysluplného jako je pomoc ostatním bytostem.Během práce ve workshopu, i já zachraňovala velryby, i já pomáhala pralesům, i já léčila planetu Zemi, Lady Gaiu. „Já“byla součástí všeho.
A když k tomu přidám, že výtěžek z tohoto workshopu šel na dobročinné účely, tak je mi krásně u srdce a musím říci, stálo to za to. :srdce5:
A to, že jsem měli i tu možnost pracovat sami na sobě beru jako bonus.Moje čistění bylo jedno z nejsilnějších za poslední dobu.Bylo to jako bych ze sebe shodila velké závaží plné smutku, starostí a negativních zážitku a myšlenek.Je mi teď krásně na duši. :kyticky:

Připojuji se tímto k Myroel s přáním a prosbou o zopakování tohoto vyjímečného workshopu. :amen1:
A věřím,že ti kterým není jedno jak žijí a kde žijí se příště k této nádherné práci připojí. :smile3:

Ze srdce zdraví Elise :srdce4:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Sherinka

Re: Kosmický proces

Příspěvek od Sherinka » sob 26. zář 2009 14:19:59

Lépe jste to Elise a Myroel napsat nemohly :srdce1: K tomu není co dodat. Já jsem se také zúčastnila kosmického procesu a bylo to úžasné. Tolik pocitů a tolik práce - nikdy jsem se sebou nebyla tak spokojená a nebylo mi tak dobře na duši.A přesně jak to psala Elise - i já jednotlivec můžu být prospěšná a užitečná pro Zemi :kyticky: . Tohle by si měl uvědomit každý . Tímto se též připojuji k prosbě a přání - zopakování tohoto workshopu :angel:
Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité je očím neviditelné.

Odpovědět