Zkušenosti s REIKI II

... semináře s napojením na vesmírnou energii, práce s energií ...
Odpovědět
Lili Imogen

Zkušenosti s REIKI II

Příspěvek od Lili Imogen » sob 02. led 2010 15:28:36

:star: Chtěla bych se podělit se svými zkušenostmi s REIKI II, i když je to teprve měíc, co jsem absolvovala seminář :motyl: Musím říct, že jsem se strášně těšila na REIKI II, protože jsem dychtila pomoct svým příbuzným na dálku. Trávila jsem hodiny čtením o symbolech, malovala jsem si je a to mi pomohlo lépe vstřebat nové informace na semináři. :jupi:
Známým a příbuzným jsem nabídla, že jim budu přes fotku posílat REIKI na celkové uzdravení a všichni (to jsou tisíce kilometrů od sebe) říkali, že se moc dobře v ten den vyspali, že už si nepamatuji, kdy si takto odpočinuli :kyti: :kyticky: Všichni říkali, že se cítí skvěle, plní životní energie, vysmátí... :jupi: :kyti" a to je pro mě hlavní. Tatínek, který má problém s pohybem, říkal, že v ten den udělal hodně fyzické práce, kterou by normálně neudělal za týden. :duha: :jupi: :motyl: Bratrovi,který je moc nemocný, jsem posílala 60 min energií každý den a po týdnu mi řekl, že se cítí o 100 % lépe. Další známý onemocněl těsně před koncertem, nastydl a nemohl zpívat. Honem jsem mu poslala REIKI a ráno už nebylo stopy po nachlazení. Další známá má neustále nějaké problémy - koleno, kýčl, tlak, záda aj. Vyčistila jsem ji auru, léčila, dala ji Arch. Rafaela pod polštář a ona normálně spala do 11h. Obvykle má problém se spaním a vstává i v 6h, někdy i dřív. Takže tomu říkám malý zázrak. A takových příkladů mám spoustů.
Další zkušenosti mám s čištěním aury. Někdo na to reauguje uvolněním, někomu se motá hlava, ale před několika dny, když jsem čistila auru své kamarádce, tak mi nejprv omdlela a potom,když jsem skončila, tak se šla vyblinkat. Poskytla jsem ji veškeré informace, které mám ze seminářů, nabídla jsem ji kraty na vyzkoušení a také knížku D. Virtue a je mi moc vděčná, protože už dlouho hledala, ale nevěděla co.Moc se zajímala, o to, kdy bude REIKI I, aby tam mohla jít, takže ted milá Markéto :andel3: můžete očekávat další světýlko na semináři.
Další mé zkušenosti jsou s kartami, takže ty napíšu v tématu "karty".

Chtěla bych moc poděkovat Vám, :smile: Markéto za úžasný seminář REIKI I a II a také mé učitelce hry na housle - Pavle D. :star: , která mě k REIKI přivedla, protože ted už si nedokážu představit život :kyticky: bez reiki a andílků.
PS: Moc se těším na další semináře v roce 2010 :vila:

Lili Imogen

Re: Zkušenosti s REIKI II

Příspěvek od Lili Imogen » pát 07. kvě 2010 0:59:43

:mazli: Zdravim vsechna svetylka :mazli:

Chtela bych se podelit s dalsi zkusenosti, kterou mam pri praci s REIKI. Loni se mi stavalo, ze jsem musela nektere zkousky opakovat vickrat a uz jsem si zacinala mene verit a byla jsem z toho smutna a vztekla. Rikala jsem si, jak je mozne, ze clovek, ktery se na to pripravoval par hodin, to zvladl, zatimco ja jsem se pripravovala tyden a nezvladla jsem to. Vrtalo mi to hlavou, az jsem na to ted po roce prisla :jup: Zkratka, kdyz posilam reiki na zkousku, tak ji udelam, i kdyby nevim co, kdyz reiki neposlu, tak je to 50 na 50. No a protoze jsem absolvovala kvetinove REIKI, tak to mam pojistene 2x, protoze si zadam, ze chci byt plne koncentrovana, skvele si vsechno vybavovat a hlavne potrebuji byt klidna. Driv, kdyz jsem mela treba jen zapocet, tak uz rano se mi zacinalo delat nevolno, trasla se mi kolena, zapominala jsem dokonce i to, co jsem jeste vcera vedela. Ted jsem naprosto v pohode, a pokud neco absolutne nevim, tak me stejne neco napadne. Myslim, ze je to hlavne tim, ze na papirku, pres kt. posilam REIKI, pisu vsechno dopodrobna. Napriklad: Jmeno, prijmeni, datum narozeni, datum a cas konani zkousky, predmet, vyucujici, mesto, ulice, katedra, budova, patro, dvere cislo...zidle u okna. Stalo se mi minuly tyden, ze pani docentka zmenila mistnost, ve ktere jsme to meli psat, tak to bylo vtipny, protoze jsem si v duchu šeptala, aby ty bytosti, co jiz dorazili, tak aby sly za nami a zazadala jsem si jeste o Reiki energii na miste. Preji vsem hodne lasky a stesti :motyl:

Odpovědět