Zkušenosti z kurzu HOJNOST A NAPLNĚNÍ

... workshop s odblokování všeho, co brání v lásce, zdraví, úspěchu, hojnosti atd. ...
Odpovědět
Myroel

Příspěvek od Myroel » čtv 24. zář 2009 17:42:06

Ahoj světýlka :smile: ,

ráda bych se s Vámi podělila jen o ,,změny " v mém životě, po absolvování kurzu Hojnosti a naplnění. Jak sami dle názvu víte, jde o to, abyste na kurzu na sobě zamakali tak, aby se vám odstranily vaše všelijaké bloky atd, v oblastech, které brání jakékoli hojnosti, ať již finanční, zázraků, přátel, zdraví, čehokoli co vás jen napadne. Kurz byl výborný,ale bohužel vám neprozradím, co jsme tam vše prováděli :grin: . Každpádně po jeho absolvování, nyní je to cca půl roku po něm, jsem se konečně vyhrabala ze svých ,,dluhů " :mim: , mám super, úžasnou práci a penízky ke mě skutečně proudí :cool: . Nemusím již počítat každičkou korunku, zda můžu jít s přáteli někam sednou, abych měla na základní věci a je to prostě pohoda - přesto, že je ,,tzv. finanční krize " :D: .
Zvláštní je, že jsem měla asi 4roky květinu :kyti: - tzv. tlustici, jestli ji znáte. Dle Feng- shui, je to květina, která má přinášet peníze. Byla pořád taková nijaká, malinká,ale kdyby jste ji viděli nyní "cool" , je obrovská, silná, zdravá, krásná :kyti5: . Prostě tak jak přesně se mi vše obrátilo v této oblasti po absolvování tohoto kurzu, tak i tato kytka změnila své rozměry :D:

Takže opravdu Vám jej můžu jen doporučit :ok3: . Hlavně se tam naučíte věci, které můžete pak používat ale opravdu úplně, úplně na vše, takže je to skutečně k NEZAPLACENÍ :kyticky: !!!
Díky Selinijáno :mazli:

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti z kurzu HOJNOST A NAPLNĚNÍ

Příspěvek od Anajs » pon 11. říj 2010 11:39:53

:mazli:
Ahojky světýlka!

V sobotu jsem se s dalšími světýlky zúčastnila semináře "Hojnosti a naplnění".Seminář byl jako vždy skvěle připraven a Markétka byla úžasným světelným průvodcem. :srdce5: :srdce2: :srdce5: :srdce2:
Tlustici doma mám,jak píše Myroel má se k světu.Věřím ve vše co napsala.
Včera jsem byla u sestry a ta mi darovala druhou,ŘEKLA když jsi taková kutilka, udělej z této bonsaj..
o semináři nic nevěděla.
Nic není náhoda,že? :mim:

Krásný den všem!
Anajs :vila:

Lili Imogen

Příspěvek od Lili Imogen » úte 12. říj 2010 20:36:23

Jeee, ja jsem tak chtela na tento seminar a je strasna skoda, :cry1: ze nebyl tady pobliz Prostejova. Bylo by skvele, kdyby ten seminar slo udelat na dalku jako workshop, ale asi je tam potreba zasvecovani jako u Reiki.

Odpovědět