Seminář - Uzdrav své vnitřní dítě

... místo pro shrnutí seminářů, emailových workshopů či individuální terapie ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
pavel

Seminář - Uzdrav své vnitřní dítě

Příspěvek od pavel » stř 04. pro 2013 22:31:02

Milá světýlka, :kyticky:

chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat Myroel za seminář "Uzdrav své vniřní dítě". :ju:
Už na Reiki II jsem se o vnitřním dítěti dozvěděl a snažil se jej uzdravovat. Ale stále to pro mne bylo jedno z témat, které jsem nedokázal správně uchopit ... co to je vnitřní dítě? Kde jej najít? Jak ... :oops:

Myroel nám vše srozumitelně vysvětlila a hlavně nám během meditací umožnila si své vnitřní dítě uvědomit a spojit se s ním. Také jsem si zde uvědomil, že mi sami jsme vnitřním dítětem a zárověn svými vlastním rodiči - můžeme si tedy dávat lásku :srdce1: tak jako milující matka dává lásku svému dítěti. Touto láskou vlastně léčíme svá psychická zranění - uzdravujeme vnitřní dítě - sebe. :mazli:

Získali jsme zde přístup ke zdroji mateřské bezpodmínečné lásky, kterou od tohoto semináře zřetelně cítím. :mazli:
Je jen na nás kolik si této léčivé energie dopřejeme. :grin:
... jen si udělat na sebe čas ...

Cítím, že nyní, když se této lásce otevřu a dovolím si ji, tak ji dokážu cítit ve svých vztazích s ostatními lidmi.

An'Anasha, za Tvou práci Zlato Myroel
:amen:
Pavel Shogun

Myroel

Re: Seminář - Uzdrav své vnitřní dítě

Příspěvek od Myroel » pát 20. pro 2013 22:19:41

Milý Pavle Shogun :kyticky: ,

z celého srdce Ti děkuji za Tvá slova, která mne hladí na duši a hřejí u srdce :andel2: . Bylo mi ctí, že jsi mi dovolil, abych Ti pomohla nahlédnout do sebe sama a posunout se o další velký kus ve svém rozvoji dopředu, nemluvě o tom, že jsi tam našel kus sebe sama a pochopil to nejdůležitější :srdce3: .
Bohužel lidé toto téma většinou podceňují :oops: a nebo si myslí, že to již nepotřebují řešit, přitom řeší spoustu jiných věcí, ale nedaří se jim to, protože to nemají uzdravené a vyřešené v tom úplném základě, ale je to opět o připravenosti každého a vše je vždy jak má být :jo: .
An´Anasha za Tvůj příspěvek, An´Anasha za Tvé světlo a za Tvou lásku :mazli: .

Jak jsem již řekla, bylo mi opravdu ctí a děkuji ještě jednou za důvěru, kterou jsi mi dal :amen: .

S láskou a radostí
Myroel

hanka

Příspěvek od hanka » ned 09. lis 2014 22:23:30

:srdce5: Memu srdci mila Myroel, mila Svetylka :srdce5:

opet pisi podekovani Myroel za pravidelne opakovani seminare Vnitrni dite - vsem vrele doporucuji - je to dulezity aspekt naseho byti tady na Zemi a ja jsem velmi rada, ze memu vnitrnimu diteti se dari cim dal lip, ze se cim dal vice bavi tim co ho bavi, je vesele, ma duveru v zivot, v rodinu a domov a hlavne je opet plne sportovniho elanu :jupi:

S laskou, nehou a radosti ve svem srdci :srdce3:

Hanka Solva :kyti6:

PS: myslim, ze zdrave vnitrni dite muze byt jinak i prima omlazujici kura :grin:

Myroel

Příspěvek od Myroel » ned 15. bře 2015 14:32:34

Milá Hani Solva,
mohu jen říci - AN´ANASHA! :srdce4:

s láskou a úctou
Myroel

Odpovědět