Co mi daly semináře

... místo pro shrnutí seminářů, emailových workshopů či individuální terapie ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Elise

Co mi daly semináře

Příspěvek od Elise » pon 28. pro 2009 21:11:34

Zdravím vás, :srdce5:
blíží se konec roku a já tu sedím u vánočního stromečku se svým Andělským poselstvím a přemítám o tom co se za poslední dobu v mém životě událo.Přemýšlím o tom co mě poslední rok dal a čemu jsem se naučila.Přemýšlím o sobě a své změně myšlení, kterou teď u sebe vnímám,a o tom jak mi tato změna zjednodušila život. :andel4:
Pamatuji si přesně na okamžik, kdy začala má proměna života.Bylo to v červnu roku 2008, kdy jsem se zúčastnila prvního kurzu který pořádala Markéta Selinijana s názvem Pod křídly andělů.Jasně si vybavuji ten pocit, co jsem tenkrát na semináři měla, tu silnou energii kterou jsem vnímala.Poprvé jsem cítila jak se mě dotýkají andělé, jakou čistou bezpodmínečnou láskou mě milují.Má duše se radovala a já si poprvé ve svém životě uvědomila své světlo.V té chvíli se má duše začala uzdravovat. :srdce2:
Od té doby jsem navštívila řadu seminářů, které Markéta Selinijana pořádala, a nelituji ani jediného okamžiku, který jsem tam strávila. Každý kurz je jiný, každý má svou specifickou energie, jednou se pracuje s Anděly a Archanděly, jindy s Nanebevzetými mistry nebo se skřítky a vílami. Nikdy dopředu nevím co mi daný seminář přinese,ale vždy mám jistotu, že mě to posune zase dál a odhalí mi důležitou pravdu o mém životě a o mně samotné.Pochopila jsem, že umět přijmout pravdu je nezbytné pro duchovní rozvoj, i když je to mnohdy nepříjemné. :jo:
Začala jsem svůj život vidět jako puzzle s krásným motivem, které mi ke složení dal sám Bůh.
Ještě donedávna jsem nevěděla jak ho skládat. Měla jsem strach začít, měla jsem strach podívat se pravdě do očí. Až při práci na seminářích jsem dostala odvahu, sílu a energii k tomu, abych se dala do skládání.Začátek nebyl jednoduchý, někdy se mi ani nechtělo něco dělat, ale čím víc částeček skládačky do sebe zapadalo, tím to bylo snadnější.
Dnes už vím, že nemusím být chudá, abych byla skromná, nemusím mít tituly, abych byla moudrá; nemusím být Miss, abych měla svoji krásu; nemusím trpět, abych získala víc lásky; nemusím žít ve tmě, abych viděla své světlo.
Za rok a půl se mi změnil život, mé myšlení, změnili se mi přátelé, změnily se mé vztahy k mým nejbližším. Všechny tyto změny jsou moc příjemné a k lepšímu. A není to jen moje proměna, tuto životní proměnu vidím i u ostatních se kterými se potkávám na seminářích.
Všichni jakoby zkrásněli, našli sami sebe. :laska1:
A to je to nejdůležitější co nás Markéta Selinijana učí, milovat sebe a své blízké tak jak nás bezpodmínečně milují andělé.Kéž by tuto lásku poznal každý. :srdce:

Moje proměna není zdaleka u konce a čeká mě ještě spousta práce, ale už se nebojím toho co mě čeká. V červnu 2008 jsem se vydala na cestu, díky seminářům cestu přímou a bezpečnou, na které jsem doposud potkala spoustu nových přátel, světelných bytostí, a své anděly Selinijanu, Nada’Inu, Myroel, díky kterým jsem neztratila směr. Našla jsem sebe, našla jsem lásku, našla jsem světlo. Já už vidím co mi Bůh dal ke složení, je to cesta, která mě vede domů.
Nechť vede i vás.

S láskou Elise :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Myroel

Re: Co mi daly semináře

Příspěvek od Myroel » úte 29. pro 2009 16:13:48

Milá Elise :mazli: ,

nedá se slovy popsat, jak dokonale jsi tento text napsala. Je z něj cítít pokora, radost, světlo, láska, harmonie, nalezení sebe sama. Je to popis nádherné a dokonalé cesty, kterou jsi doposud prošla a to velmi úspěšně :kyticky: . Jsem ráda, že jsem mohla být a můžu být, alespoň malým pomocníčkem při Tvé cestě za světlem a láskou, za Tvým pravým posláním na Matičce Zemi. Přála bych všem, kteří udělali ten první krok a rozhodli se jít za světlem, aby svoji cestu prošli a prožili tak krásně a úspěšně jako Ty. To je mé přání pro všechny lidičky do nového roku 2010 :mazli: .

Děkuji Ti za tento překrásný příspěvěk. Mimochodem mě u něj celou dobu kompletně mrazilo :smile: .
Dotek andělů, nanebevzatým mistů a všech krásných světelných bytostí. Kéž by se našlo více lidí, kteří navšítí Selinijaniny kurzy a vydají se za světlem s pokorou, vírou a láskou a hlavně odvahou, protože udělat tento krok, vyžaduje skutečně velkou odvahu a vytrvalost.
Proto přeji i z celého :srdce1: Selince ( i když ji mé přání přinese více práce :grin: ) ale prostě je to potřeba :ok1: , aby v tom příštím roce měla velmi mnoho kurzů, kde bude šířit nádherné světlo a pomáhat lidem v jejich cestě za světlem a jejich pravým posláním. Ať jsou její kurzy plné k prasknutí a světlo ať se rozlije do celého světa - tedy aspoň tady po ČR, SR a Rakousku :mim: .
Elise, ať je Tvá cesta stále jen krásnější.

:srdce1:
Myroel :vila2:

Odpovědět