Školka

... pro rodiče, kteří mají kouzelné dítě doma, i pro ty, co s dětmi pracují, dotazy, zkušenosti ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Merlina

Školka

Příspěvek od Merlina » úte 29. zář 2009 13:05:33

Ahoj,
máte někdo nějaký tip k tomu, aby se naše děti cítili ve školce dobře a neplakali? :mimi:

Slzy v očích a pláč dítěte rodiči psychicky moc nepřidá :-((

Díky, Merlina :srdce1:

Myroel

Re: Školka

Příspěvek od Myroel » úte 29. zář 2009 20:25:09

Milá Merlino,

já bych Ti doporučila 100 % andělské esence od Ingrid Auer. Děti na ně reagují skutečně výborně. Takže doporučuji. Určitě budeš spokojená a malí drobečci taky :mazli: . Pro výběr jaké esence jsou nej , doporučuji poradit se s Marketou Selinijanou :smile3: .
Myroel

Merlina

Příspěvek od Merlina » čtv 01. říj 2009 20:02:06

díky Myroel, :laska2:

momentálně jsem fuč z ČR, tak to bude s esencemi trochu problém, ale určitě se poptám.

Musíme těm malým drobečkům nějak ten život zpříjemnit :mim: :mimi: :srdce:

Myroel

Příspěvek od Myroel » pon 05. říj 2009 17:24:34

Milá Merlino, nevím tedy jak v zahraničí a kde se nacházíš, v Rakousku 100% esence jsou i v obchodech, jelikož Ingrid Auer je Rakušanka,ale jinak nevím :coje" . Každopádně ale vím, že v ČR je neseženeš, protože zakoupit je je možné pouze přes Marketu Selinijánu, je jediná osoba v ČR, která může tyto esence v ČR prodávat a rozšiřovat. Není ale problém se s ní poradit po emailu případně, který najdeš na jejich stránkách zemeandelu.cz :angel: a nebo sama můžeš intuitivně vybrat, přehled esencí je myslím právě i na těchto stránkách i s jejich popisem a je možné je zaslat normálně na dobírku, takže pokud máš opravdu zájem, tak se stačí domluvit se Seli a ona Ti je zašle.
Já je používám a jsem nevýslovně spokojená. Pomohly mi vyřešit problémy, které nebylo možno nijak vyřešit a nikdo nevěděl, nebo jen ze mě tahal peníze, takže opravdu dám za ně ruku do ohně :mim: . Hlavně i vydrží velmi dlouho. Já je používala každý den a při každodenním používání, opravdu poctivém, mi vydržely 5 měsíců, což je krása. Takže peněz nelituji :ok1: . Lahvičky mám stále schované, jelikož ty fungují i po vystříkání esence, takže bych byla hloupá, kdybych je vyhodila,takže je mám na fotkách, nebo jen tak v pokoji, kde mi vysílají a pomáhají :mazli: .

Merlina

Příspěvek od Merlina » stř 07. říj 2009 16:22:52

Díky Myroel,
už mám řádný seznam - nevím, jestli to Ježíšek všecko zaplatí :andel3:

Odpovědět