Ukolébavky, zpívání dětem

... pro rodiče, kteří mají kouzelné dítě doma, i pro ty, co s dětmi pracují, dotazy, zkušenosti ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Ukolébavky, zpívání dětem

Příspěvek od Marketa Selinijana » úte 25. led 2011 18:18:07

Milé maminky, Obrázek

pokud dětem zpíváte ať již přes den nebo na dobrou noc, jedná se o neocenitelnou věc, která dětem nechává dokořán otevřené dveře do duchovního světa.
Váš zpěv k vám i dětem vábí bytosti světla a ty vás i děťátko pak zahrnují láskou a světlem. :srdce2:
Tyto bytosti mohou být andělské, ale může se jednat i o skupinku tančících víl, hravé elfíky nebo posvátné jednorožce.
Přítomnost těchto bytostí můžete vycítit nebo je třebas i zahlédnout. Mnohdy vám přítomnost někoho z této říše prozradí oči dítěte, které se tím směrem dívají.

Zpívejte tedy často a s radostí a ocení to nejen vaše děti, ale i svět okolo vás. Obrázek
Zpíváte nebo zpívali jste svým dětem? A jakou písničku nejraději?

Krásné zážitky přeje
Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukolébavky, zpívání dětem

Příspěvek od Anajs » stř 02. úno 2011 12:56:13

:mazli:
Milá světýlka!
Toto téma Markétky mne oslovilo,protože po návštěvě u dcerky je opět živé. :srdce1:
Já sama za sebe jsem dětem hlavně vyprávěla a četla Zpívala méně, než jsem překlenula to,že to neumím zpívat..
Byla jsem si jistá v mluveném slově,kde jsem jezdila na soutěže v recitaci.Je to už dávno.
Nejraději jsem měla když byly malé:"Spinkej broučku spinkej"a když byly větší"Znám křišťálovou studánku".
Moje dcerka Klárka,když se narodila Viktorka a šla ji uspávat,tak ji každý večer zpívala a zpívá.Dnes už i malé Emičce.
Viktorka zná spousty písní a budou jí 4 roky. :m:
Poprvé když jsem ji slyšela jsem byla udivená.Ty zpíváš? A ona řekla, mami pořád i když jsem byla malá,ale to jsem zpívala v koupelně, aby jsi mne neslyšela.
Mohu říci,že zpívá hezky a Viktorka bez toho neusne.Často zpívají i spolu.
Takže maminky světýlka,nestyďte se a zpívejte!

:smile3: S láskou
Anajs-Solvana :kyticky:

Antonella

Re: Ukolébavky, zpívání dětem

Příspěvek od Antonella » úte 03. kvě 2011 12:22:29

Tohle můžu také potvrdit, naší Barče jsem zpívala vlastně už, když byla v bříšku. V posledních týdnech totiž hodně kopala, a já z toho byla docela zoufalá. A pak jsem si zkusila zpívat, a ono se to začalo uklidňovat. Je ale také možné, že tím zpěvem uklidní člověk i sám sebe, a právě proto se pak děťátko cítí lépe. I takový malý tvoreček totiž moc dobře vycítí, co právě prožíváte, a je podle toho také spokojené nebo ne. Každopádně zpívám jí dodnes, a ona se vždycky tak krásně culí :mazli: a teď už začíná i zpívat se mnou :jupi:

Odpovědět