Děti a maso

... pro rodiče, kteří mají kouzelné dítě doma, i pro ty, co s dětmi pracují, dotazy, zkušenosti ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Děti a maso

Příspěvek od Marketa Selinijana » ned 21. bře 2010 19:39:54

Jak se staví vaše děti k jezení masa? :kyti"

Mají ho rády nebo ho odmítají? A co vy na to jako rodiče?

Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Shanti ´ Adjana

Re: Děti a maso

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » ned 21. bře 2010 20:59:55

Krásný první jarní den světýlka,

můj partner jako dítě maso vůbec nechtěl, dělalo se mu špatně když ho strčil do úst, až do jeho 14 let. Později se dozvěděl, že mu jeho rodiče tajně maso mixovali a dávali mu k bramborům "omáčku"....
Ani dnes o maso moc nestojí. Jíme pouze kuřecí a ryby, ale i tak ho moc nemusí, takže to slupnu já :grin:
Když maso zpracovávám, vždy říkám např. "děkuji vám kuřátka, že nám poskytujete potravu"

mějte se nádherně :mazli:

ilona

Příspěvek od ilona » pon 22. bře 2010 14:37:45

Krásný den všem ! :motyl:

Zajímavé téma - dcera maso jedla odmalička, s chutí... nic si neprotivila ..jakmile dosáhla 15 ti let, začala si vybírat a nejraději má kuřecí a rybí maso, vepřové a hovězí nejí.

Syn naopak - maso nemusel vůbec, vyloženě se mu protivilo ( a já ho nenutila,protože jsem měla a mám k masu úplně stejný vztah) , ve školní jídelně už ho kuchařky znaly a maso mu na talíř nedávali .... ;-) - jakmile dosáhl 14ti roků, začalo mu maso chutnat.
NOVÉMU RÁNU ROŽNEM SVÍCI... JE NEZNÁMÉ A NEMÁ TVÁŘE
JAK ANDĚL V DŘEVU LÍPY SPÍCÍ ...A ČEKAJÍCÍ NA ŘEZBÁŘE

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » úte 23. bře 2010 12:44:36

:mazli:
Ahojky světýlka!

Moje děti a dnes i vnoučata k tomu v určitých obdobích jak píší děvčata, přistupovala proměnlivě.Není je dobré do něčeho nutit.
I když si pamatuji období kdy moje nejmladší dcera vyřadila veškeré maso i ryby,vejce asi ve 20 letech.Byla jsem docela špatná,ale respektovala jsem její rozhodnutí. :ok3:
Pak byla nějaký čas v Indii a po návratu začala jist vejce,ale maso ne.Trvalo to 15 let.
Dnes má tříletou Viktorku a pomalu začíná přidávat maso. :m:
I když i já dnes vím,že příliš masa ne.V mém mládí bylo maso v neděli a myslím,že to bylo i zdravější.
:kyti5: Červené ojediněle,spíš kuřecí a ryby,teď i vnoučata se přidávají na rybičky. :andel1:
Anajs :kyticky: :vila:

Michail

Příspěvek od Michail » ned 23. led 2011 13:39:42

Drahá světýlka :ahoj:

Maso je dnes velice nebezpečné a to z mnoha důvodů. Doporučuji Vám a Vašim dětem jíst pouze rybu a od masa a masných výrobku se postupně zbavovat. Přispějete tak svému zdraví a zdraví svých dětí. Hovořím z vlastní zkušenosti. :duha:

Odpovědět