Děti vypráví ...

... pro rodiče, kteří mají kouzelné dítě doma, i pro ty, co s dětmi pracují, dotazy, zkušenosti ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Děti vypráví ...

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 14. zář 2009 13:49:26

Vypráví Vám Vaše dítko o bytostech kolem nás? O andílkách, o barevných světýlkách, o vílách, ale třeba i o strašidlech a tmavých postavách?

Pojďte se s námi o to podělit.
Obrázek
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Re: Děti vypráví ...

Příspěvek od Anajs » pát 25. zář 2009 10:50:09

Ahojky!
:vila:
Jsem již z té starší generace,mám vnoučata.
Moje dnes již 12letá vnučka,když byla malá viděla různé postavy ,které přicházely. Tehdy jsem nebyla tam,kde jsem dnes.
Přikládala jsem to její fantazii a nevěřila.
Dnes,protože je hodně vnímavá si vyprávíme a probíráme určité věci.Lásku k vílám a andělům získala ode mne.
Vzpomněla jsem si,jak mi jednou volala,že tatínek sekal trávu ,ale ten kousek,kde si povídá pod břízkou s vílama, že ho poprosila ať nechá ,protože tam nikdy nebyly, ale teď vykvetla spousta kopretin.
Pak jsme se dostaly k tomu, že když byla malá,pořád jak hodně rostla,tak jí bolely nožičky.
Říkala:"Babi , jednou mne to bolelo tak moc,že jsem strašne plakala,pak přiletělo světýlko.Hodně svítilo a nožičky přestaly bolet."
Vzpomněla si na to po několika letech.O světýlkách jsem ji nikdy nevyprávěla,až po té,když si na to vzpomněla. :vila1:
Anajs

Odpovědět