Děti vypráví o minulosti

... pro rodiče, kteří mají kouzelné dítě doma, i pro ty, co s dětmi pracují, dotazy, zkušenosti ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Děti vypráví o minulosti

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 14. zář 2009 13:45:18

Vypráví Vám Vaše dítě něco z období, kdy bylo v bříšku; z období před početím nebo ze svého minulého života?

Pojďte se s námi o to podělit. Obrázek
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Elise

Re: Děti vypráví o minulosti

Příspěvek od Elise » pát 02. říj 2009 19:46:57

Ahojky, :kyti4:
pamatuji si jak jednou když byla moje dcera malá, bylo jí kolem 3let, mi jednou ráno z ničeho nic povídá „mami já jsem babičina sestra , já jsem se k tobě přerodila“ pamatuji si jak u tohoto prohlášení seděla na posteli v noční košilce a celá tak zvláštně zářila,vypadala v té chvíli jak andílek. 8-)) Bohužel víc mi tenkrát už neřekla, asi poznala, že na to ještě nejsem připravená.
:ne:
O pár let později jsem si o tom povídala s Marketkou a ta mi potvrdila, že duše mé dcery je opravdu sestra mé mamky, která umřela 4roky před tím než se moje malá narodila. :motyl:

Proto je dobré poslouchat své děti pozorně, protože nikdy nevíte kdy vám něco kouzelného řeknou.
Ze srdce zdraví Elis :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Antonella

Příspěvek od Antonella » pon 02. kvě 2011 12:18:36

Tak nevím, jak to bylo přesně, ale kamarádka mi vyprávěla, že její dcera jako malá měla panickou hrůzu z nějakých ptáků, prý vždycky říkala vrány, a nemohla spát, a pořád se jí o nich zdálo. Potom to nějak přešlo. Ale pak se jednou koukali na Ronju, dceru loupežníka, a ona u scény s harpyjemi řekla, že to jsou ti ptáci, o kterých se jí vždycky zdálo. A pak si ta kamarádka právě vzpomněla, že se, když byla těhotná, koukala právě na tu Ronju, a těch harpyjí se hrozně bála...

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 02. kvě 2011 16:20:13

Milá Antonellko,

děkuji za tento poučný příběh. Je zde krásně ukázáno, jak se odráží strachy z matky na dítě, když je v bříšku. :mimi: Některé věci, které pak řešíme, nesouvisí s naší hlubokou minulostí, ale pouze s prenatálním vývojem a emočním stavem maminky a jsou to jen přenesené emoce, které v nás však i přesto zanechávají jizvy.

Krásné radostné dny. :kyti5:
M.
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Antonella

Příspěvek od Antonella » úte 03. kvě 2011 12:12:56

Tak tak, ale přijde mi to opravdu fascinující, že to to děťátko vlastně ani samo nezažije, a přesto o tom ví. V tomhle smyslu jsem opravdu ráda, že se teď tyhle vědy tak rozmáhají. Myslím, že hodně problémů nebo nemocí je takto možné vyřešit, nebo alespoň nalézt jejich příčinu. Neříkám, že by se mělo zcela zanevřít na klasickou medicínu, ale čas od času použít trochu té alternativní není od věci. :motyl:

Odpovědět