Kontakt s dítětem v bříšku

... tipy a zkušenosti, jak prožít toto krásné období harmonicky a s radostí, dotazy ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Kontakt s dítětem v bříšku

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 14. zář 2009 13:38:20

Život v bříšku

Děťátko v bříšku vnímá energie nejen budoucí maminky, ale i tatínka. Vnímá to, jak rodiče přistupovali k tomu, když zjistili, že budou rodiči; jak se připravují na rodičovství; jak o dítěti hovoří; zda si přejí více kluka než holčičku atd. Současně tak u něj mohou vznikat první programy sebetrestání, které budou jeho život ovlivňovat v dalších letech.

Abychom zjistili, jak se naše děťátko cítí, co mu chybí atd., je možné provádět následující meditační cvičení.
Obrázek

Pusťte si relaxační hudbu, uvolněte se a spojte se se svým „andílkem“ v bříšku.
Promluvte si s ním (v myšlenkách), řekněte mu, jak moc se na něj těšíte a jak moc ho milujete, obejměte ho, zeptejte se, co mu chybí, z čeho by mělo radost atd…Konverzovat můžete o čemkoli. Odpověď uslyšíte vnitřním sluchem nebo ji jednoduše budete v tom okamžiku vědět.

Obrázek
Nechte situaci volný průběh a také nechte proběhnout emoce, které přichází (pláč, smích, nadšení …)

Stejnou meditaci může provádět i tatínek – i on je přece součástí nastávající rodiny.

Dítě, se kterým takto konverzujeme v těhotenství, přichází na svět rychleji, s menší mírou stresu a je lépe připraveno na život ve „fyzickém těle mimo bříško“

O svůj zážitek se pak můžete s ostatními podělit zde.

Přeji krásnou meditaci plnou radosti a lásky.
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Michaela

Re: Kontakt s dítětem v bříšku

Příspěvek od Michaela » pon 08. srp 2011 8:32:46

Mila Marketko,

Moc a moc predem zdravim a take bych se chtela podelit a zeptat na jednu vec.

Pred tremi tydny jsem se dozvedela,ze s manzelem cekame miminko a v te dobe uz jsem byla v sestem tydnu. Bylo to necekane a neplanovane,ale vedeli jsme,ze pokud tam nahore se rozhodli,ze je ten spravny cas pro nas,tak verim,ze to takhle ma byt a moc se tesime az mimi k nam prijde.

Tuhle jsme s manzelem lezeli jedno rano v posteli a jen tak odpocivali a ja se vzdy snazim kazde rano a vecer miminko pozdravit a poprat hezky den/noc, pohladit ho pres to brisko a rict mu,jak moc ho mame radi, i presto,ze jeste neni fyzicky mezi nami. No a kdyz jsem mu takhle v duchu posilala to prani,tak se mi najednou pred zavrenyma ocima objevilo ciste bile svetlo,ktere me i vnitrne zahralo a ja nevim,co by to mohlo byt.

Posledni dobou jsem take mela dost negativnich myslenek,ze o miminko prichazim nebo neni neco v poradku,tak mi to nedalo a sla jsem dnes na prvni ultrazvuk a tam zjistili,ze miminko je na spravnem miste, s velmi dobrym srdecnim tepem a podle mereni zjistili,ze jsem vlastne teprve v osmem tydnu misto devatem. Je neuveritelne slyset to srdicko a hrozne bych rada udela vse proto,aby se mu darilo velmi dobre po dobu tech zbylych 7 mesicu. Takze jsem si rekla dost negativnim myslenkam a jen pozitivni,at se deje co se deje, zvlast ted kdyz vim,ze zatim probiha vse tak jak ma. Je tady jeste neco,co bych mohla pro mimi udelat dokud je v brisku?

Dekuji predem moc za odpoved a posilam spoustu slunecnych pozdravu a lasky. :kyticky:

Misa :-):

Shanti ´ Adjana

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » pon 08. srp 2011 15:40:17

Milá Míšo,

zdravím tě do Austrálie :mir: je moc dobře že si s mimískem povídáš, to ho uklidňuje a dává pocit lásky. Bílým světlem se s tebou podle mého spojilo, dalo ti na srozuměnou že tě slyší a je šťastné. :angel2: Spokojeně si v bříšku vrní :mimi: Je důležité hlídat myšlenky a ty negativní a plné strachu posílat ihned do světla. Miminko vnímá vše co cítí maminka "idea"

Leonie

Příspěvek od Leonie » stř 10. srp 2011 9:40:04

Krásný den Míšo, budoucí maminko :motyl: ,

jsem nyní ve 29 týdnu těhotenství, tak Ti chci napsat pár řádku. První kdo poznal, že jsem těhule byl náš pejsek, který začal spát pouze u mého bříška a to celou noc... každé ráno jsem byla nazlobená, že toto nevydržím, co se to stalo, vždyť mu nedávám pamlsky.... nedělala jsem nic, co by ho mělo změnit v tom, že nespal s páničkem, ale se mnou.... doteď se mu omlouvám a děkuji mu, že vlastně to naše mimi už chránil a věděl o něm :srdce1:
Když jsem tedy pak zjistila, že jsem těhotná, tak jsem měla obrovské strachy o mimi a stále ho prosila, ať s náma zůstane, že si ho moc přejeme. Jakmile jsem se dostala za hranici, kdy jsem několikrát potratila, tak jsem věděla, že ten malý světlonoš to už myslí vážně :jupi:
Dokonce na kurzu u Selinky - hloubkové čištění čaker- má druhá čakra byla vpořádku.... nikdy nebyla a vždy jsem s ní měla problém, Seli tehdy řekla - malý světlonoš si ji vyčistil, aby tam mohl být :ok1:
No zažívám teď s prďolou hodně legrace... ale také mě popohání v práci. A tady pár rad pro Tebe:
Seli mi doporučila a celé těhotenství to tak dělám:
- stříkám esenci pro miminka
- objednala jsem si olejičky pro těhotné a tatínek každý večer maže s něma bříško
- kolem fotky z ultrazvuku má mrňous udělaný kruh z andělských dětských karet
- já mám udělaný několikaterý kruh na porod a těhotenství z kombi symbolků...
- pravidelně se stříkám esenci na radiové záření... protože alespoň částečně eliminuje Mimitelku = MTV (ultrazvuk) - který náše mimi opravdu moc rádo nemá...a určitě nemá rádo žádné jiné mimi. Po ultrazvuku také přikládám čistící kartu č.4, poté č.5 a č.46. Dále také dělám takové čištění a ochranu před MTV z božských perliček, což vzniklo z mého jména původu a hlavně malému už den dopředu vysvětluji, že jdeme na MTV a říkám mu, co ho čeká a také se mu za to omlouvám a prosím ho, ať si udělá ještě nějakou svou ochranu, že on to určitě umí lépe než já ;)
Toto vše je od Ingrid Auer
No a taky jsem začala dostávat několik rad od mimiska, tak se jich snažím řídit... určitě ti také dává rady, tak je poslouchej ono to malé ví nejvíce co si přeje.
Krásné zážitky s miminkem přeji, je nádhera ho třeba požádat o pomoc s harmonizací čaker, uzeměním... ono to jde vše najednou tak lehce... tak si říkám, jestli mi tak bude pomáhat, ikdyž už bude s náma na Lady Gaya :angel2:

S láskou Leonie :srdce1:

Fabijenna

Příspěvek od Fabijenna » sob 20. srp 2011 23:03:36

Ahojte,
podelim sa tu s vami o jednu historku , ktora sa nam stala v rodine asi pred 3 rokmi. Moj najmladsi syn je take male Indigove dieta a vidi kopec veci co my nie. Sesternica mojho manzela bola vtedy tehotna v 6.-7. mesiaci, uz sa nepametam. BOli sme spolu cela rodina (to je asi 20 ludi) u ich babky. Tehotna sesternica sedela vedla nas a Lukas na nu tak cudno pozeral, teda na jej brucho. Tak som sa ho opytala, ci vidi to babenko v jej bruchu. A on na to "mama ved ono uz vyslo von", ja mu hovorim, "ale Luky, ved este je v brusku, pozri ake je nafuknute..." ....no vselico som mu hovorila, len aby povedal nieco viac. A on na to hovori " ona sa nenarodila, ona len vysla von aby videla, kto tu je a robi hurhaj a ako vsetci vyzeraju, ale bol tu velky hluk tak zase isla do brucha." Lukas vedel este pred nami vsetkymi, ze to je dievcatko.
Zdravim vas
Kacka Fabijenna :mazli:

Odpovědět