Karty

... symboly, esence, tipy a zkušenosti, andělské kruhy, cutting ...

Moderátor: Myroel

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Re: Karty

Příspěvek od Anajs » pon 22. úno 2010 10:25:51

:srdce1:
Zdravím Markétko!
Kde se zatoulaly moje mistrovské kartičky?Pokud půjdou zalaminovat,byla bych ráda.
Děkuji.
Anajs :srdce5:

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » úte 23. úno 2010 0:45:35

Milá Anajs,

omlouvám se za zpoždění, objednávka z Rakouska byla popletená, ale karty by v ČR měly být ve středu nebo čtvrtek, takže je ihned obratem odešlu.
Nicméně obálka i podací lístek už jsou nadepsané. :smile4:
Zalaminování u mě momentálně není možné. :-((
U těch mistrovských to ani tak moc nevadí, protože jsou lesklé a v tvrdším provedení než klasické andílkovské.
Tj. by měly něco vydržet i bez laminace. :jup: . Je lepší je vidět a mnohdy světýlka pak ani laminaci těchto karet nepožadují.

Jinak jsou opravdu nádherné a Mistři se už určitě těší na spolupráci. :duha:

Přeji krásné téměř jarní dny všem :laska8:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » úte 23. úno 2010 0:58:07

Elfka píše:
Ráda bych se tě ale zeptala, jestli k nim nemáš nějaký text, jako např. k těm dětským symbolkům. Sice mám německý slovník a louskám ty názvy, ale přeci jen jsou témata každého mistra rozšířená a já nevím jakou kartu použít na určitý problém.
Milá Elfko,

překlad afirmací Ti pošlu obratem mejlíkem, momentálně jsem ho trošku upravovala, aby to vypadalo lépe "češtinsky" :ok3: .

Podrobnější překlad témat bohužel nemám, kniha má 300 stran a den jen 24 hodin. :m:

Mistra lze přiřadit k oblasti těla vzhledem k barvě symbolu a příslušné čakry. To je nejjednodušší návod.

Přeji krásné zážitky :kyti" a u Mistrů platí "Méně znamená více" - na to prosím pamatujte všichni, kdo je používáte. V opačném případě dostanete ke zpracování mnoho témat najednou, mnohdy není příjemné ustát jedno téma natož více naráz.

:srdce1: :srdce1: :srdce1:

Obrázek

Shanti ´ Adjana

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » úte 23. úno 2010 21:10:09

Milá Seli,

moc děkuji! budu se těšit! Podle barev se řídím a je pravda, že podvědomě jsem asi věděla že je nemám vystavovat (jako mám Andílky).
Každý druhý den si tahám jednu a přikládám na chvilku na tělo a vždy je to silný zážitek! Ale cítím se opravdu báječně...konečně... podvědomá příprava na karmu mi totiž dávala zabrat ;-);

Krásný večer všem!!!

Martina

Příspěvek od Martina » pát 26. úno 2010 1:50:11

Milá světýlka, :srdce5: :mazli:
děkuji za informace k mistrovským kartám :jo:
Je pravda, že jsme je na e-mailovém workshopu používali velmi střídmě - vždy jednu na jeden problém-téma,
ale když jsem si je donesla domů,
používala jsem je spíš jako andělské a asi s tím nadělala i zbytečnou paseku,
hned po přečtení na forum jsem to dala do pořádku :srdce3:
kartičky schovala a používám po jedné.
Chtěla jsem se ještě zeptat na význam různých tvarů symbolků - ty hranaté jsou mistrovské a ty kulaté andělské???
Děkuji :mim: :laska9: :cool:
Martina

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » pát 26. úno 2010 13:55:16

:mazli:
Milá Markétko!
Kartičky jsem obdržela a mám velikou radost.Hned jsem si vytáhla kartičku a přeložila přes překladač online.
To je světýlka ta schůdná cesta, než to Markétka přeloží.
:m: Protože pak to bude pro nás srozumitelnější.
Přeji všem krásný víkend plný světla a lásky!
Anajs :srdce6:

Marie

Příspěvek od Marie » čtv 15. dub 2010 20:10:12

:mim:
Světýlka,prosím,poraďte mi
"cool" Mám od I.Auer andělské kombi symbolky--základní sadu.Ráda bych s nimi pracovala,ale nevím jak?Jsou na nich názvy andělů a čísla. Na přikládání na tělo by byly úžasné,andělské karty jsou také,ale s kartou na těle jít např.ven,no....
Poradil by jste mi,prosím někdo,kdo už s nimi máte zkušenosti? Nebo musí být k nim nějaké odbornější školení? Nerada bych si symbolek přiložila na nesprávné místo a tím si rozbouřila,co by mělo být v klidu.
:kyticky: :mim: Děkuji Vám předem za radu.
Přeji hodně slunečných dní,Vám všem,Marie. :smile: :smile: :smile:

Lili Imogen

Karty

Příspěvek od Lili Imogen » sob 24. dub 2010 20:44:38

:motyl: Zdravim po dlouhe dobe vsechna svetylka, :motyl:

chtela bych se zeptat na par veci ohledne karet od I.Auer. Premyslela jsem, ze bych si koupila 2 esence na ocisteni aury a 2 na ochranu aury pro sebe a pro pritele, ale kdyz jsem si to spocitala, tak bych za to dala asi jako za seminar REIKI :mazli: . Napadlo me, ze by se misto esenci mohly pouzit karty. Na jednu kartu A.Michaela bych polozila jednu vonavku, na druhou kartu c.4 druhou vonavku a vzdycky rano a vecer bych se nasplichala a bylo by. Tak to provozuji asi tyden. Nejaky zavratny zmeny nepocituji, ale je to fakt, ze se necitim byt podrazdena, nejsem nastvana atd., mam chut porad neco delat a vylepsovat. Jeste jednu vonavku mam na A.Chamuelovi a tou se splicham, kdyz jsem nervozni. Rikam si, ze by to melo takhle fungovat, kdyz je v te vonavce lih. Co si myslite vy, ostatni?
PS: popravde, nebudu si nalhavat, si auru necistim kazdy den a bylo na me vzdycky hodne videt, kdy jsem mela tezky den a kdy to bylo v pohode. Vonavku pouzivam kazdy den, tak me to proste donutilo s tim neco udelat. Minuly tyden jsem zvladla 3 zapocty a 3 zkousky a krome toho jsem pochopitelne skoro nespala a navic jsem toho spoustu udelala doma. Vsechno to pripisuji svemu skvelemu vynalezu.

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » úte 28. pro 2010 15:10:51

Liliana.g píše: Napadlo me, ze by se misto esenci mohly pouzit karty. Na jednu kartu A.Michaela bych polozila jednu vonavku, na druhou kartu c.4 druhou vonavku a vzdycky rano a vecer bych se nasplichala a bylo by. Tak to provozuji asi tyden. Nejaky zavratny zmeny nepocituji, ale je to fakt, ze se necitim byt podrazdena, nejsem nastvana atd., mam chut porad neco delat a vylepsovat. Jeste jednu vonavku mam na A.Chamuelovi a tou se splicham, kdyz jsem nervozni. Rikam si, ze by to melo takhle fungovat, kdyz je v te vonavce lih. Co si myslite vy, ostatni?
Milá Lili, milá světýlka,
jako provizorní řešení určitě lze postavit parfém na kartičku. :ok3:
Energie se do parfému v určitém množství přenese a skutečně nějakým způsobem to pak funguje.

Pár informací k takto vyrobené esenci:

"pusa2" takto vyrobená náhražka esence však velmi rychle ztrácí své vibrace, tj. nedokáže udržet vibrace, když se nachází mimo symbol
"pusa2" voda / parfém se vždy nabije jen desetinou toho, jaké vyzařování má originální esence
"pusa2" vodu / parfém nelze považovat za chráněný z andělského světa

:srdce7: náhražku esence "Energetické ohraničení" lze vyrobit pouze ze symbolů terapeutických tj. pidi symbolků - je to sada symbolů č. 42 ze základní sady symbolů
:srdce7: náhražku esence "Energetické čištění" lze vyrobit pouze ze symbolů terapeutických tj. pidi symbolků - sada č. 24, ze základní sady symbolů.

:srdce7: Ingrid k tomuto říká: esence je vždy až 50ti násobně účinnější než přiložení symbolů z karet na tělo. Esence k užívání ve formě kapek pak ještě účinnější .... některá světýlka s tímto mají již vlastní zkušenost :srdce2:

Tj. pokud opakovaně vychází k terapii / k harmonizaci stejný symbol - je vhodnější použít danou esenci pro zrychlení požadovaných účinků.
Není-li esence ve spreji do aury, dá se použít esence jako kapky k užívání - to je však pouze s delší dodací lhůtou, objednávám jednotlivě v Rakousku.

Krásný den všem. :duha:
M.

Obrázek

Odpovědět