Karty

... symboly, esence, tipy a zkušenosti, andělské kruhy, cutting ...

Moderátor: Myroel

Merlina

Karty

Příspěvek od Merlina » úte 29. zář 2009 13:09:44

Ahoj,

můžu karty od Ingrid koupit i v obchodě? Viděla jsem je v jakémsi jiném balení než ty, co jsou na www.
Fungují stejně? ... :)

Díky, Merlina :srdce1:

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Re: Karty

Příspěvek od Marketa Selinijana » stř 30. zář 2009 20:29:59

Milá Merlino,

knihu s kartami od Ingrid (ty, které jsou na http://www.zemeandelu.cz) v obchodě zatím koupit nemůžeš. :-((
V obchodě je k dispozici stará verze karet - vydaná v ČR, kde je krkolomný překlad a karty mají i jiné vyzařování než verze
nová, vydaná přímo v Rakousku (karty jsou česky).

Účastníci semináře "Andělské symboly" srovnávali vibrace české a rakouské verze a vibrace i účinky karet byly značně rozdílné.

Možná se některý z nich může o tuto zkušenost podělit - vzpomene-li si. :wink1:

Já osobně měla dvě původní české verze a když Ingrid při osobním setkání kvalitu karet a překlad shlédla, raději se nevyjádřila.

Přeji krásné prožitky s těmito úžasnými pomocníky
Obrázek
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » čtv 01. říj 2009 10:11:16

:vila:
Zdravím Markétku a všechna světýlka!

Včera jsem obdržela karty zaslané Tebou Markétko,moc děkuji! :srdce3:
Pocítila jsem neskonalou lásku a brnění rukou i stříhání karet s fólie nebylo proto tak hrozné.
Mám hodně karet od D. Virrtue,ale tyto karty na mne působí jinak,uvidím ,až se s nimi naučím pracovat
Každopádně jsem šťastná,že mne světýlko zavedlo k Markétce a těmto kartám.
Zajímavé na tom je, že jsem kdysi na ně narazila v knihkupectví a neoslovilo mne to, až teď.
Tyto symboly na kartách mi září a má dušička plesá.
Ještě jednou díky!Anajs
:srdce9:

Myroel

Příspěvek od Myroel » čtv 01. říj 2009 18:13:07

ahojky,
já karty používám opravdu na všechny problémy a nedám na ně dopustit - myslím tedy originály, zakoupené přes Market a ne ty podivně vydané u nás v obchodech :oops: .
Svědčí o tom už jen to, že jsem si již koupila 4 balíček "cool" a rozhodně nelituji ani jediné koruny!!! Život s kartami je lehčí a jednodušší ve všech směrech. Kolikrát vám trvá než vám docvakne na co vše se dají použít a pak když se to stane, tak se nestačíte divit. A sama za sebe můžu říct, že za svůj život mám spoustu zkušeností a znalostí z různých oblastí ezoteriky, znám spousty technik na zlepšování života, čištění, odstraňování bloků, negativních energií, na haromonizaci různých oblastí života atd, ale karty jsou prostě super!!! je to jednoduchá práce a andílci to vždy vyřeší perfektně :ok1: , Takže opravdu jen můžu říct super a doporučit vám určitě i navštívit andělský kurz, který Market pořádá, jelikož se tam naučíte testovat s kyvadlem - a to opravdu všichni :ok3: a dozvíte se informace opravdu k nezaplacení :mim: .

Přeji vám všem kdo se nově rozhodnete pro jejich zakoupení a užívání spoustu radosti, úspěchů a pozitivních změn ve vašich životech :angel: . Je to opravdu nádhera :kyticky: a nikdy nebudete litovat :motyl: :motyl: , spíš jen dokupovat další balíčky již bez knihy, protože brzy zjistíte, že vám jeden nestačí :D:
Myroel

Merlina

Příspěvek od Merlina » úte 06. říj 2009 13:16:21

Díky, karty objednány a teď se budu jen těšit - dám vědět jaké byly zážitky :srdce1:

Přiobjednala jsem si rovnou i jeden balíček navíc, když je to tak bezva - snad je tedy všecky využiju :duha:

Už se na ně moooooc těším a doufám, že si pošta pospíší :jupi1: :jupi1: :jupi1:

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » pát 09. říj 2009 9:47:40

Markétko, :srdce1:
opravdu jeden balíček karet mi nestačí.Prosím ještě o jeden srdíčkový.
:srdce4: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce9: Hodně lásky a světýlka všem! Potřebujeme to,cítím poslední dva dny dost smutek.
Anajs :motyl:

Merlina

Příspěvek od Merlina » sob 17. říj 2009 11:12:15

Jupííí :jupi1: karty mám a jsou krásnééééé.

Hned začnu vymýšlet, co s nimi.
Hned jsem si vytáhla kartu - 19 - Anděl spirituálního růstu ... tak jdu číst, co to znamená. :angel:

Když jsem dětem na otázku, co to je za karty, odpověděla, že andělské, tak se na mě podivně dívaly ... uvidím, co na to budou říkat, až jim je ukážu pořádně. ;-)

Lili Imogen

Příspěvek od Lili Imogen » úte 05. led 2010 18:10:53

:motyl: :motyl: :motyl:
Karty jsou uzasna vec, :srdce3: stale je pouzivam v kombinaci s reiki :jup: Zrovna ted o vikendu je ponesu ukazovat zname, ktere ochranny kruh pomohl vysvobodit se z "kukly"zivota. :kyti4: V novem roce ma novy zivot a je moc stastna. Podarilo se ji odejit ze sedmileteho vztahu, ktery absolutne nefungoval, najit si novy byt a venovat se konecne sobe. Tomu rikam maly zazrak. Dalsimu cloveku ochranny kruh pomohl dostat se dokonce z vezeni kvuli nesplacene pujcce, i kdyz jeho advokat rekl, ze pujde sedet min. na 2 roky :kyti5: . Co se tyce me a meho pritele, tak kruhy pouzivame hlavne na zkousky :-(( a reknu Vam, ze to opravdu zabira. Mela jsem kolokvium z tlumoceni odborneho textu, reknu neni to zadny med. Mela jsem hrozny strach i behem kolokvia, ale udelala jsem to, i kdyz jsem z ucebny vychazela se slzami na ocich. A neni to zdaleka vsechno :kyti: :kyti2: :kyticky: :kyti" :kyti3: Bezne kartickami nabijim vodu, cistim sperky, cakry, vytahuji si svoji kartu na dalsi den a taky si je kladu pod polstar... :vila2: Jsem rada, ze se muzu na nekoho na 100% oprit Po 2 tydnech pouivani jsem zjistila, ze jeden balicek nestaci, takze ted mam 3 a premyslim, ze si koupim dalsi, protoze je to az neskutecne, jak funguji :angel2:
Preji vsem statny novy rok plny lasky :laska2: a zazraku :srdce5: :hi:

Myroel

Příspěvek od Myroel » stř 06. led 2010 15:44:25

Milá Liliano :smile"

aby jsi nedopadla jak ja :cool: a neměla jich za chvíli 5 "cool" , těch balíčků . Ale tady je aspoň vidět, že fungují andílci perfektně, že jo? Nedám na ně dopustit a vidím, že Ty už taky ne :mim: .
Tak ať Ti krásně nadále pomáhají a konají zázraky :star: a třeba se konečně lidé rozhodnou, že už nechtějí mít syndomy trpitelů a programy sebetrestání a že tato pomoc a skutečně nepatrná investice se vyplatí a je k nezaplacení :ju: , jelikož jim pomůže změnit život k lepšímu, šťastnějšímu a konečně pochopí, že opravdu není potřeba, aby zůstávali ve svých vlastních začarovaných kruzích a trápeních, jelikož pomoc existuje, jen se ji nesmějí bát příjmout :mazli: .
Ale to už je každého svobodná volba :ok3: .
Tak Ti přeji spoustu krásných zážitků s andílky a těm, kteří se rozhodnou pro krok k nim, spoustu zázraků a štěstí při práci s nimi, aby jim pomohli vyřešit jejich problémy a starosti. :star: , tak jako nám :mim: .

Mějte se krásně.
Myroel :vila2:

Shanti ´ Adjana

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » ned 21. úno 2010 20:24:41

Ahoj Selinko,

tak už mám ty mistrovské karty a jsem z nich nadšenááááá, jen co jsem je rozbalila, ta vlna energie se mnou cukla :grin:

Ráda bych se tě ale zeptala, jestli k nim nemáš nějaký text, jako např. k těm dětským symbolkům. Sice mám německý slovník a louskám ty názvy, ale přeci jen jsou témata každého mistra rozšířená a já nevím jakou kartu použít na určitý problém.

Moc ti děkuju, pěkný večer

Odpovědět