Osobní symbol

... symboly, esence, tipy a zkušenosti, andělské kruhy, cutting ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Osobní symbol

Příspěvek od Marketa Selinijana » sob 26. zář 2009 14:20:32

Osobní symbol

Osobní symbol – dárek ze světa andělů – je vyroben přímo na konkrétního člověka.Obrázek
Sami můžeme určitě, jaké téma chceme zpracovávat či v čem nás mají andílci podpořit a symbol tématu bude uzpůsoben.
Můžeme však také nechat na nich, ať sami zvolí, jakou oblast potřebujeme momentálně řešit.

Symbol může být tedy všeobecný - tj. andělé sami téma vyberou či např. k harmonizaci vztahu, na strachy, na ochranu, na podporu léčení nějakého trápení, na školu, na podnikání, na nalezení partnera, vnitřní klid, na těhotenství atd. :ok3: :srdce4:

Symbol pak nosíte při sobě či jej položíte na svou fotografii. Můžete s ním i meditovat, přikládat jej na zablokovaná místa na těle atd. Možností je spousta. :laska8:

Možná již se symbolem máš nějakou zkušenost, pak si tyto informace nemusíš nechávat pro sebe, jistě to bude zajímat i ostatní.
Základní informace o symbolu najdeš na http://www.zemeandelu.cz

Ukázku symbolu, který andílci poslali mně, přikládám
Přílohy
Osobní symbol S..jpg
Osobní symbol S..jpg (19.4 KiB) Zobrazeno 6525 x
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Myroel

Re: Osobní symbol

Příspěvek od Myroel » ned 27. zář 2009 20:39:48

Pro ty co vůbec netuší o co jde, bych ráda-snad ve stručnosti pokud to půjde ;-) , zmínila moje zkušenosti. Já sama jsem již měla tři osobní symboly a to dva obecné, dle toho, jaké jsem v dané době právě nejvíce potřebovala a ten poslední byl pak konkrétní na určitý problém, u mě to byla škola :-): . Dostávám je každý rok na Vánoce a už se velmi těším, jaký dostanu letos :mim: . Symboly jsem nosívala na těle. Jelikož jsou transparentní tak se krásně přilepí a pak zase odlepí, tak jak člověk skutečně potřebuje.
Pomáhaly mi opravdu perfektně zpracovávat určitá, pro mě tehdy aktuální témata a tím mě posunuly mnohem dál. To, zda je člověk zrovna potřeboval, se poznalo jednoduše, protože to se na vás úplně přicucnou :!: , jako by pronikly do kůže.
Ve většině případů jsem si je dávala na noc, na spaní. Ráno jsem pak hledala symbol po celém těle :star: . Často se přesunul během noci na absolutně jinou část těla a jiné místo, než jsem jej umístila, takže ráno to pak byla hra na schovku "cool"
No a občas jsem na něj zapomněla a asi vám nemusím říkat, kde jsem ho po ránu, když vstanete a vykonáváte své ranní činnosti, musela lovit :D: - jistě všichni co již osobní symbol mají, ví, o čem mluvím ;-) . Mohu tedy i potvrdit, že symboly vydrží i hygienickou očistu :grin:
Zvláštní bylo, že když symbol splnil svůj účel, ztratil se. Když se mě to stalo u prvního, tak jsem to málem obrečela :cry1: chodila a hledala. Ale nikde nic. Jako by se do země propadl. Ptala jsem se na to Market a ta mi řekla, že jsem ho už asi nepotřebovala, tak si ho andílci odnesly zpět. To se mi stalo s oběma symboly - těmi všeobecnými.
Symbol na konkrétní problém stále mám, jelikož ho ještě potřebuji :smile3: a pomáhá mi v těch situacích kdy to je nutné. Uklidní mě, dá mi víru, lépe mě zharmnizuje. Každou zkoušku jsem od té doby vykonala na výbornou, měla jsem najednou ,,lidské " zkoušející,kteří se mi do té doby vyhýbali :coje" a celkově jsem zaznamenala klidnější a harmoničtější ,,pokrok", co se této oblasti týče. Při zkouškách jsem si ho ráno umístila na tělo a celou dobu jej měla na sobě, dokud jsem zkoušku úspěšně nevykonala. :kyti"
Současně mívám někdy nutkání, že s ním mám spát, že mi bude něco v této oblasti odblokovávat a zpracovávat. Prostě mé zkušenosti s těmito transparent.symboly jsou jen pozitivní :kyticky: , velmi mi pomohly a nedám na ně dopustit. Jsou výborným dárkem pro každého a jak jsem již :ju: řekla, už se těším na další :amen: Snad Ježíšek letos nezklame :oopss: :vila2: Myroel

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní symbol

Příspěvek od Anajs » pát 27. lis 2009 12:52:00

Markétko, :jup:
světýlko moje,dostala jsem můj symbol.Tyrkysová na mne září,můžu Ti říct,že slzičky štěstí mi tečou po tváři.
Moc děkuji. :srdce6:
Anajs :m:

Odpovědět