Léčivý / ochranný / harmonizační kruh

... symboly, esence, tipy a zkušenosti, andělské kruhy, cutting ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Léčivý / ochranný / harmonizační kruh

Příspěvek od Marketa Selinijana » stř 23. zář 2009 12:05:09

Andělský léčivý / ochranný / harmonizační kruh

Jedná se o velice efektivní, energetickou metodu, při které můžeme podpořit např. průběh léčby jakéhokoli onemocnění, ochranu na cestách, odstranit negativní myšlení, strachy, fóbie, neklid, podpořit vztah, otěhotnění, finanční hojnost atd. Možnosti jsou nekonečné a výsledky překvapující. :motyl:

:andel5: Vytáhni nebo vytestuj 8 andělských karet (někdy stačí i méně)
:andel5: Vytvoř z karet kruh.
:andel5: Do kruhu polož fotku nebo jmenovku (jméno, příjmení, datum narození) osoby, které mají andělé pomoci.
:andel5: Do kruhu také přidej lísteček s tím, co mají andělé podpořit.
:andel5: Takto nech ležet nejméně 3 týdny. Dobu lze vytestovat.
:andel5: Eventuelně lze po nějaké době přetestovat, jestli není potřeba nějaké symboly vyměnit za jiné.

Kruh lze podpořit vytvořením „rituálního“ místa kolem něj např. květiny, drahý kámen, svíčka, andílek atd.
Obrázek
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčivý / ochranný / harmonizační kruh

Příspěvek od Marketa Selinijana » stř 23. zář 2009 12:08:39

Ukázka harmonizačního kruhu :kyti"
Přílohy
kruh forum.JPG
kruh forum.JPG (45.88 KiB) Zobrazeno 11094 x

Obrázek

Myroel

Příspěvek od Myroel » pon 05. říj 2009 17:34:06

báječná záležitost :ok1: :ok1: :ok1: :ok3: :ok3: :ok3: já už kupuji 5tý balíček :cool: . Opravdu úžasné "cool" !! Ale jelikož vidím že tu píši jen já :-): , tak nechám prostor pro jiné, aby se vyjádřili se svými zkušenostmi s kruhama :mim: . Každopádně mě pomohly neskutečně. Proto také kupuji 5 balíček :angel: .

Samiera

Příspěvek od Samiera » čtv 29. říj 2009 14:01:22

Ahoj Markétko, měla bych dotaz k těm kartám a symbolům - trošku se v nich strácím. Děláš i nějaké semináře či školení s praktickými radami, jak přesně používat karty, které na co, kdy....a tak?
Jinak k tomu mému dotazu - ochranné kruhy a osmičky na odstřihnutí problému - to jde dělat i s andělskými kartami (sada 49karet). Má to stejné účinky nebo se to nějak liší?
A pro vás co používáte kartičky - píšete že máte super výsledky, můžete někdo uvést nějaké příklady, jak jste karty použily, které a kdy a jak vám pomohly?
Díky.
Přeji krásný sluníčkový den :smile:
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Elise

Příspěvek od Elise » pát 30. říj 2009 21:07:43

Ahoj Sonaplo, :srdce3:
andělské karty používám už skoro rok, měla a mám udělané kruhy na spoustu věcí např.na novou práci, na úspěch, na odstranění neg.energie, na ochranu dětí ve škole, na snížení ega, na finanční hojnost, a tak bych mohla pokračovat ještě dlouho. :grin:
Musím říci, že kruhy mi vždycky dobře fungovaly a fungují.Za poslední rok se nám díky nim podařilo zvýšit finanční příjem, zlepšit vztahy v rodině, zdravotní stav, odstranit strachy, které nás blokovaly.Takže se nám teď žije šťastněji :D a v daleko větší pohodě než dřív.
Pokud kruh udělám na věci jako finance, odblokování úspěchu tak výsledky vidím opravdu do pár hodin, pokud je to něco jako harmonizace vztahu, odstranění strachu pak je to znát za pár dní, záleží na tom jak moc byl problém velký.
:smile2:
Nedávno jsem si koupila i kombi symbolky a z nich jsem opravdu nadšená.Zatím se s nimi teprve učím pracovat,ale jeden úspěch jsem s nimi už měla.A to se synem, který mi dva dny prokašlal.Přilepila jsem mu tedy večer na tělo symbolky na nachlazení a do rána bylo po kašli. :jupi:
Manžel se zase díky těmto symbolkům zbavil parazita v auře a já si odstranila vnitřní smutek.

Prostě zjednodušeně řečeno nám andělské karty a symbolky ulehčily žití a jsem za ně moc vděčná :kyticky:
Elis :srdce7:
„Nestanete se lepším člověkem tím, že se o to budete snažit,
ale tím, že si uvědomíte dobro ve svém nitru, které tam už dávno je,
a dovolíte mu, aby se projevilo i navenek.“ Eckhart Tolle

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » sob 31. říj 2009 17:40:00

Samiera píše:Děláš i nějaké semináře či školení s praktickými radami, jak přesně používat karty, které na co, kdy....a tak?
Jinak k tomu mému dotazu - ochranné kruhy a osmičky na odstřihnutí problému - to jde dělat i s andělskými kartami (sada 49karet). Má to stejné účinky nebo se to nějak liší?
Milá Samiero, :ahoj:
ano, jednou za čas probíhá celodenní seminář, kde se snažíme blíže proniknout k těmto andělským pomocníkům. :srdce:
Učíme se, jak s kartami pracovat, jak je co nejefektivněji používat. Momentálně žádný termín vyhlášený není. Nejbližší termín bude cca únor / březen 2010.
Připravuji také emailový seminář, jak se symboly pracovat a jak je začlenit do svého života. :laska8:

Na většinu našich trápení a bolístech stačí vytvořit andělský ochranný / harmonizační kruh ze základních karet 1- 49, tj. to jsou ty, co jsou dodávány česky s knihou. Až se s nimi člověk sžije a odkrývají se mu další a další témata ke zpracování, pak je teprve vhodný okamžik sáhnout k rozšířené verzi. ;)

Tohle fórum vzniklo i z důvodu, abychom se mohli vzájemně poradit, dát si tipy, povzbudit se, říct si, co a jak je možné pomocí andělských symbolů rešit. Těším se tedy, stejně jako ty, na zkušenosti se symbolky. :jup:

Obrázek

Andy

Příspěvek od Andy » pát 06. lis 2009 0:57:59

Ahoj Sonaplo :hi:

Já jsem začátkem léta měla ve škole dělat jednu hodně náročnou zkoušku...zvlášt' pro mě, protože tam byla i těžká matematika a počítání příkladů..:mrgreen: Všichni z ní měli hrůzu, ale já snad ještě větší než ostatní.... Tak mi Marketka poradila, at' si na to udělám kruh. Byl to můj úplně první kruh, protože jsem akorát čerstvě absolvovala andělský seminář. Trochu mě to uklidnilo, ale i přesto jsem radši nic nenechala náhodě a pořádně se učila :andel3:
A když potom už zkouška probíhala-měla jsem velké štěstí-příklad jsem hned spočítala ( a dokonce i správně), pak už stačilo zodpovědět jen jednu otázku a dostala jsem za jedna! Štěstí jsem měla v tom, že všichni jsme si museli vytáhnout a zodpovědět dvě otázky-u mě mu naštěstí stačila jen ta první ( a já jsem toho zrovna u té druhé vylosované moc nevěděla...) ;-)

Kateřina S

Příspěvek od Kateřina S » čtv 10. úno 2011 16:33:42

Ahoj,
já jsem měla dost problém se svým egem, které se velice nepříjemně "dralo na obdiv" a způsobovalo, že jsem byla dost nepříjemná a věčně naštvaná a hodně náročná na sebe i na okolí :coje" Všechno jsem si uvědomovala, ale nevěděla si sama rady a tak jsem, po dobré radě, udělala jednou večer kruh z Andělských karet (náhodně vytažených z balíčku, ale všechny seděly k danému problému!), na lísteček napsala prostě jen "prosím o pomoc s mým egem, ať je nižší a neztrpčuje mi život. Děkuji" A hned od druhého dne jsem pozorovala moc milé účinky. Vážně, za celý den jsem se jedinkrát nenaštvala a to se nestalo už ani nepamatuji :ok1: a stále je to funguje! :kyticky:
Dny jsou hned krásnější a pohodovější :duha: Vřele doporučuji!!!

Odpovědět