Cyklus Marie Magdalena - O mně (2)

...více channelingů lze najít na www.zemeandelu.cz kategorie channelingy

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Cyklus Marie Magdalena - O mně (2)

Příspěvek od Marketa Selinijana » stř 20. bře 2013 11:42:25

CYKLUS: Marie Magdalena – Co jsem vám už chtěla říct
Zprostředkované Ingrid Auer, 2012

O mně (2)

Já jsem Marie Magdala, žena našeho pána. Váš popis příběhu, historie je přesně to, jako když ho označujete: za příběh dneška. Nic víc a nic míň. Krajní data vašeho podání jsou jako pilíře církevních budov, stěny mezitím byly uspořádány dodatečně, smíchány s velmi bohatou fantazií. A nejen fantazií. V popisu příběhů bylo také velmi mnoho manipulováno. Vždy tomu tak bylo. Proto k vám přicházím právě v tento čas, bez toho, aniž by se braly v úvahu staré záznamy a vy se mnou nyní můžete navázat kontakt přímo.

V dnešní době existují různí lidé, kteří žili již tehdy, když jsem byla Marií z Magdaly a vše prožili z nejbližší blízkosti. I dnes jsou opět inkarnováni a dali si za úkol přivádět mou energii a má slova z duchovního do pozemského světa. Bez církevního tlumočení. Neboť v kostele jsem byla představována jako někdo, kým jsem nikdy nebyla. Ale to patří k lidskému rozvoji, k běhu vašich dějin, je to objížďka, kterou jste museli přijmout. Teprve teď jste zralí a připraveni dozvědět se pravdu. A také vás prosím, nefixujte se na nějaký příběh, neboť pravda je trochu jiná než jak mě v různých románech popisují. Tyto romány vám slouží k tomu, aby jste se mnou vůbec nepřišli do styku, neviděli a nepoznali mě novýma očima. Nepoznali jste, kdo jsem a kým bych pro vás chtěla být.

Když se setkáte se mnou a s mou energií, pak můžete cítit, co ztělesňuji. Jsem láska Boha, zabalena do ženské formy, jestliže si to tak přejete. Jsem protipól mužského pohlaví, které je představováno a zprostředkováno Jeshuou (Ježíšem). Oba jsme přišli, abychom vás naučili, jak vy, lidstvo může znovu dosáhnout rovnováhy. Jste mnohem víc otevřenější a připraveni přijímat než jste byli před několika lety nebo desetiletími a má, naše slova padají na úrodnou půdu. Nepřišli jsme, abychom vás učili nebo vyučovali – přišli jsme, abychom se vás dotkli přímo ve vašem srdci. Slova, která čtete, vám přitom slouží a podporují vás. Vaše srdce tuto energii přijímá a nechává se jí prostoupit jako semínko zrní, které položíte do úrodné půdy, aby klíčilo a rostlo.

Čas přelomu a probuzení od vás vyžaduje, aby jste mnoho z toho, co jste získali tradicí a co jste se sami naučili a učili, přezkoušeli. Ptáte se: „Jak to můžete udělat?“ Takzvanou pravdu, tradici, dogma a učení vašich otců můžete ověřit svým srdcem. Uvnitř sebe sama vnímejte to, s čím souhlasíte, co uvnitř sebe vnímáte jako pravdu, co vnímáte jako spravedlivé a pak se rozhodněte. Změna času s sebou přináší to, že se stále jasněji učíte rozhodovat, co je část Božské pravdy a co vůle lidí. Dospějete do bodu, kde půjdete k jádru VŠEHO, kde všechno přezkoušíte. Přišel čas, kdy musí být odděleno zrno od plev a to ve všech oblastech života.

Nyní, když se učíte rozhodovat sami, co je pravda a co je manipulace, stáváte se svobodní a nezávislí. Nezávislými se stáváte jen tehdy, pokud se naučíte cítit jak a kde s vámi chtějí jiní manipulovat. Je jedno, jestli se to týká politiky nebo hospodářství nebo oněch institucí, které nazýváte pojišťovna nebo farmacie. Jsou to instituce, které tvrdí, že vám chtějí pomáhat nebo vás chránit. Po pravdě za tím ale vězí touha po penězích a moci.

Pokud chcete vést nezávislý a šťastný život, pak by jste měli vzít do dlaně každý kámen vašeho naučeného vědění, otočit ho a pozorovat ze všech stran. Teprve pak můžete poznat, co má pro vás a vaši další budoucnost a rozvoj opravdu význam. Vše ostatní musíte prosít, opustit a znovu odložit. Neboť existuje velmi mnoho kamenů, které vám nic nepřináší, nýbrž jen ztěžují váš život.

***Poselství od Marie Magdaleny, zprostředkované Ingrid Auer ***
Překlad Marketa Selinijana pro http://www.zemeandelu.cz (c) Ingrid Auer

S energií Marie Magdaleny je možné se setkat i prostřednictvím aura esence Marie Magdalena, transformačního symbolu Marie Magdalena nebo je energetický symbol Marie Magdaleny součástí sady karet mistrovských symbolů Ingrid Auer. K dispozici na uvedených www.
Přílohy
mistr.esence Maria Magdalena.png
mistr.esence Maria Magdalena.png (16 KiB) Zobrazeno 4075 x
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Odpovědět