Cyklus Marie Magdalena - O mně (1)

...více channelingů lze najít na www.zemeandelu.cz kategorie channelingy

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Cyklus Marie Magdalena - O mně (1)

Příspěvek od Marketa Selinijana » stř 20. bře 2013 11:39:54

CYKLUS: Marie Magdalena – Co jsem vám už dávno chtěla říct
Zprostředkované Ingrid Auer, 2012

O mně (1)

Jsem Maria Magdala, žena našeho pána. Můj příběh začíná před dlouhým, dlouhým časem. Ne teprve tehdy, když jsem se inkarnovala do postavy Marie Magdaleny. Můj příběh má co dělat se začátkem lidského bytí. Jsem symbolem ženy, pra-ženskosti, věčné ženskosti. Tento obraz máte spojen s Evou, ale já jej rovněž představuji. Symbolizuji ve vás více to ženské, Eva to mateřské.

Prošla jsem mnoha inkarnacemi a v minulosti jsem vystupovala pod různými jmény.Vrátila jsem se a znovu se narodila vždy, když šlo o velké zvraty, když vy ženy, když lidé příliš daleko sešli z cesty. Pojmem „sejít z cesty“ nemyslím, že jsou lidé špatní nebo zlí, to ne, jen se příliš vzdálili od prapůvodního směru.

Žiji nyní v jiné dimenzi, svou inkarnační cestu jsem ukončila. To je také důvod, proč patřím k Nanebevzatým mistrům. Tento pojem je velmi lidský a dalo by se toho o tom mnoho říct a vyprávět. Ale ještě pro to nedozrál čas. Ještě příliš žiji ve vašich lidských představách, proto je také dobře, když nás nazýváte Nanebevzatými mistry.

V této době k vám přicházím velmi silně, velmi intenzivně. Je čas probuzení, čas vzestupu, čas transformace. Je jedno jak tento čas nazýváte, všichni jste v přelomu, znovu se vracíte ke svým kořenům, odkrýváte podstatu vašeho bytí. Duše učinila zkušenosti v dualitě, vybrala si ženské tělo a v jiných inkarnacích mužské tělo. Tak je to dobře, tím jste mohli učinit na lidské úrovni vašeho bytí mnoho různých zkušeností.

Současně z toho vyplývá, že mužské a ženské jsou společně jednota, jedno nemůže existovat bez druhého. Společně tvoří něco velkého, celého, něco Božského. Spojením mužskosti a ženskosti otevíráte to Božské i svět. Spojením obou aspektů, obou energií zavádíte „vašeho Boha“ do světa.

Proto je také tak důležité, aby jak to mužské, tak také to ženské mohlo zaujmout rovnocenné místo. Ženskost a mužskost si jsou obě stejně ceněné. Jen když jsou vaše mužské a ženské energie v rovnováze, jsou vyrovnány také energie ve vaší společnosti, politice, energie na Zemi.

V míru a štěstí žijete jen pokud jste dosáhli této rovnováhy. To začíná již v rodině, v partnerství. Snažte se proto o rovnováhu, buďte v harmonii. Pak nastane mír. To ale neznamená, že už pak nikdy nedojde k rozdílům nebo k různým názorům. Jsou pro vás na lidské úrovni důležité, ale neměly by stát ve středu vašich vztahů.

Pokud se partnerství ocitne na velmi šikmé ploše, pak to může být proto, aby se mohla znovu navodit harmonie, o které hovořím. Proto ale na sobě musíte velmi silně pracovat. Oba partneři, ne jen jeden nebo ten, který partnerství vyvedl z harmonie.
V Božském smyslu, ve smyslu jednoty je jen, když žijete a prožíváte ve vašich vztazích pravou harmonii, pravou lásku trvale.

***Poselství od Marie Magdaleny, zprostředkované Ingrid Auer ***
Překlad Marketa Selinijana pro http://www.zemeandelu.cz (c) Ingrid Auer
Přílohy
ms maria magdalena.png
ms maria magdalena.png (15.51 KiB) Zobrazeno 2582 x
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Odpovědět