NIKODEMUS

...nová sada symbolů Ingrid Auer, která bude ve formě karet, transparentních esencí a některých aura-esencí k dispozici od podzimu 2013

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

NIKODEMUS

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 14. bře 2014 18:32:12

NIKODEMUS – Biblický mistrovský symbol
Barva symbolu: světle modrá
Přiřazení k čakře: třetí oko
Historická osobnost: stoupenec, zastánce a přítel Ježíše
Základní téma: potlačené potřeby
Afirmace: „Ctím a přijímám své potřeby.“

Poznej s pomocí tohoto mistrovského symbolu / esence s jakými tématy jsi v rezonanci příp. při jakých se cítíš nepříjemně:
„přání – skromnost – nespokojenost – přetěžování – ohraničení – nároky – bezmyšlenkovitost – potlačování – komunikace – ústup – oddechový čas – sebeláska – tolerance - uvíznout v minulosti - vzdát se – altruismus/egoismus – nedostatečné myšlení – vnitřní rezignace – role oběti - sebeurčení

Poznámky k NIKODEMUSOVI:
Když jsem se připravovala na tyto nové symboly, náhle jsem uslyšela „Nikodémův“ hlas. Protože nejsem obzvlášť zběhlá v bibli, musela jsem si jméno vyhledat v internetu. Energeticky jsem se s Nikodemusem spojila a ihned jsem cítila, že by se jeho symbol měl objevit v řadě nových symbolů Marie Magdaleny. Energie tohoto symbolu byla velmi zřetelně vnímatelná a tak se stalo, že vám ho zde představuji. Téma, které je s ním spojené, představuje velmi důležité téma v transformaci osobních a spirituálních bloků.

Symbol, text © Ingrid Auer 2013
Přílohy
Nikodemus karta.png
Nikodemus karta.png (80.42 KiB) Zobrazeno 2298 x
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Odpovědět