BARTOLOMĚJ (Bartholomäus)

...nová sada symbolů Ingrid Auer, která bude ve formě karet, transparentních esencí a některých aura-esencí k dispozici od podzimu 2013

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

BARTOLOMĚJ (Bartholomäus)

Příspěvek od Marketa Selinijana » čtv 30. kvě 2013 9:48:07

BARTOLOMĚJ – Biblický mistrovský symbol
Barva symbolu: středně modrá
Přiřazení k čakře: čelo / krční čakra
Historická osobnost: apoštol a učedník Ježíše
Základní téma: Transformace tradičního mužského Bytí příp. mužské atributy
Afirmace: „Transformuji v sobě svou mužskost / mužskou část.“

Poznej s pomocí tohoto mistrovského symbolu s jakými tématy rezonuješ příp. při jakých se cítíš nepříjemně:
Patriarchát – snaha o úspěch – boje o moc – záchranářský syndrom – dokázat sílu – potlačovat pocity – vytěsnit strachy – chlad – otcovská / mateřská role ve smíšených rodinách – pocit povinnosti – chlapák (drsňák) – boj pohlaví – „nosit kalhoty“ – vlivy rolí – hlava rodiny – boj o přežití – tradiční role pohlaví – rozum – nerespektovat (vlastní) hranice

Poznámky k BARTOLOMĚJI:
O Bartoloměji se ve spisech nachází poměrně málo informací a když už, tak jen velmi rozporuplné. Laurince Gardner popsal Bartoloměje (nazývaného také Johanes Markus) jako přívržence Ježíše a přítele Filipa, hlavu proselytů a úředníka vlivných egyptských terapeutů v Kumránu. (V Kumránu blízko Jericha bylo v roce 1947 objeveno mnoho svitků s poučnými dokumenty o židovské kultuře, které byly ukryty před Římany během židovského povstání mezi 66 a 70 n.l.)
Protože výběr symbolů, které přijímám z duchovního světa, nehodnotím rozumem, neudivuje mě, že já / my máme k dispozici tak málo vědění o biblickém pozadí. Když prociťuji energii jeho symbolu a čtu informace, které jsem si k tomu poznamenala, je mi jeho význam v řadě Biblických nanebevzatých mistrů hned jasný.

(c) Ingrid Auer

Jak vás oslovil tento symbol? :coje"
Přílohy
Bartholomäus.jpg
Bartholomäus.jpg (18.69 KiB) Zobrazeno 2637 x
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Odpovědět