ISA / JEŽÍŠ

...nová sada symbolů Ingrid Auer, která bude ve formě karet, transparentních esencí a některých aura-esencí k dispozici od podzimu 2013

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

ISA / JEŽÍŠ

Příspěvek od Marketa Selinijana » čtv 14. bře 2013 21:35:10

ISA / JEŽÍŠ – Biblický mistrovský symbol / Mistrovská aura esence

Barva symbolu: fialová
Přiřazení k čakře: 3. oko / korunní čakra
Historická osobnost: Ježíš z Nazaretu
(srov. k SANANDOVI = Kristus, který se transformoval / nanebevzatá energie Ježíše)
Základní téma: Přijetí bytí člověka se všemi jeho těžkostmi.
Afirmace: „Úspěšně zvládám výzvy svého života.“

Mistrovská aura esence: „ISA“ (aura esence nouzových situací)

Témata symbolu:
Přitakání životu – přiznat těžkosti – ukázat slabosti – prožít všechny aspekty lidské existence – blízkost reality – uzemnění – neodsuzovat se za chyby – láskyplný – porozumění – citlivost – zvládat problémy – uznání vyššího duchovního pořádku – beze strachu čelit sporům – starostlivost – prozřetelnost - vědění

Poznámky k ISE/JEŽÍŠI:
Kdo byl Ježíš, to nemusím vysvětlovat, ale chtěla bych se s vámi podělit o pár zcela osobních myšlenek. Již mnoho let jsem přesvědčena, že nezemřel na kříži. Pro několik z vás to může znít jako rouhání, pro některé neslýchanost atd. A přesto je to mé nejhlubší přesvědčení, které se stále více upevňuje. Kdo se opravdu zajímá o tento způsob uvažování, tomu například doporučuji knihu „Zmocnění svatého Grálu (Das Vermächtnis des heiligen Grals) od Laurince Gardener nebo překlad Kumránských svitků, setřízených v knize Ježíš z Kumpánu (Jesus von Qumran) od Dr. Barbary Thiering. Nebudete vycházet z úžasu.

(c) Ingrid Auer
Jak vás oslovil tento symbol? :coje"

Jeho obrázek prý vydá za víc než 1000 slov :srdce7: - říká Ingrid
Přílohy
ISA FB.jpg
ISA FB.jpg (33.14 KiB) Zobrazeno 7104 x
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Myroel

Re: ISA - nový symbol Ingrid Auer

Příspěvek od Myroel » ned 24. bře 2013 0:06:23

překrásný!!!! už ať jsou ty informace, opravdu se velmi těším a jsem zvědavá :oopss: :smile:

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA - nový symbol Ingrid Auer

Příspěvek od Anajs » ned 23. čer 2013 18:44:49

:mazli:
Milá Selinko a světýlka,již se těším na kartičky v listopadu a objednávám.Tyto symboly jsou velmi silné a mají nám co dát.Děkuji za to.
Nebe se nám více a více otvírá.Dávají nám možnost více nahlédnout, a je třeba tomu více a více rozumět.Vím o čem mluvím,měla jsem tu možnost v květnu tam nahoru nahlédnout ,když se mi otevřelo nebe.. :kyti"
Musíme stále ještě více se naučit rozumět duši a srdci a celkové harmonii..
S láskou Jana Solvana :duha: :vila:

J.Selina

Re: ISA / JEŽÍŠ

Příspěvek od J.Selina » čtv 17. dub 2014 11:01:47

Úchvatný symbol, po pár vteřinách jsem si uvědomila, jak na něj téměř bez dechu zírám. I mé věčně běžící myšlenky se na tu dobu zastavily.
Fascinuje mě.

Krásný den všem :smile2:
Jana Selina

Johana

Příspěvek od Johana » sob 19. dub 2014 22:45:15

Milí,
musím Vam napsta, že i ja jsem slyšela zajímavou teorii.
Není to tedy muj poznatek, ale vcelku snadno jsem to nové co jsem slyšela přijala.
To vysvětlení znělo tak, že Ježíš na kříži nezemřel.
Podle této teorie to vše byl jakýsi imlantat nebo jak to nazvat do našich myslí, aby nas to drželo pravě v tematu utrpení, oběti,pocitú hříšníku atd.
Ježíš pry prožil život v rodině s Maří Magdalenou a měl s ní potomky.
A hlavní poselství je, že vlastě do naších genu tak přenesl čast sebe, protože jsme pak vlastně všichni jeho potomci.
A navíc to poselství je , že muž a žena patří k sobě , doplnují se a to je obraz, který nam dava Bůh.
Žadný celibat a podobé církevní vymysli.
Tak jsem předala jak jsem to slyšela pochopila ja.
Hanka Fabijenna

Eva Ina´Bahee

Příspěvek od Eva Ina´Bahee » ned 20. dub 2014 23:48:18

MIlá Haničko,
cítím to stejně, Ježíš je pro mne symbolem lásky a propojení mužské a ženské energie v harmonii a rovnocennosti.
Ježíše vnímám jako nekonečnou lásku :-).
Určitě život miloval a uměl se radovat z každodenních radostí, stojí k zamyšlení, zda do jeho života patřilo odříkání nebo láskyplný vztah, který je takovým požehnáním na Zemi, malým každodenním zázrakem. A jistě tak se radoval v přítomnosti dětí. Myslím, že jeho život byl plný radosti a barev :-).
Jsem ráda, že jsou lidé, kteří to vnímají podobně, jako by se očišťovalo něco, co se někdo snažil skrýt.
Cítím v sobě lásku povstávajícího Krista každým dnem a každý den mě plní větší nadějí a radostí :duha: :srdce6: .
Věřím a žiji :srdce5:

Nádherné velikonoční dny všem

(a Janičko Selino, tvůj vzak mě hřál u srdce, cítím, jak k Tobě tatínek promlouvá a usmívá se :laska3: )

Odpovědět